dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 121 z 141
Pokaż wyniki od 2.401 do 2.420 z 2801
  1. #2401
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Asia i Michał
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam!
    Czytam ten wątek już od tamtego roku, kiedy to postanowiliśmy z mężem, że zbudujemy nasz własny, wymarzony dom z ogrodem. Przeglądaliśmy wiele projektów aż w końcu trafiliśmy na Protona i zakochaliśmy się w nim. Do tego jak widzę Wasze już zbudowane i zamieszkane domki to robi mi się tak ciepło w sercu, bo widać jaki on piękny
    No i tak się zaczęło, zrobiliśmy sobie plan: zbieramy na kupno działki do 2013, potem niestety kredyt na budowę i w śmiałych marzeniach widzimy nasz domek w 2015 roku Mam nadzieję, że nam się uda. Już teraz jeździmy i rozglądamy się po działkach, myślimy o Orzechu lub Nowym Chechle.
    Mam też wielką prośbę do Was o przesłanie kosztorysu budowy Protona na e-maila [email protected]
    Będę bardzo wdzięczna
    Pozdrawiam!

  2. #2402

    Domyślnie

    Witam nowych zapalencow ! BUDUJCIE SIĘ !!!!!!!! wszak to nie zapomniany dlugo etap zycia ,ale potem jak nagroda !!!!

    My wlasnie przechodzimy przez machine urzedniczą aby oddac nasz domek do uzytkowania boże ...tyle papierkow do przygotowania i kasy ...
    Pozdrawiamy wszystkich i wesolych świat ...
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  3. #2403

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Tak mi coś kosmicznie brzmiała ta wycena
    Brałam pod uwagę koszt rzędu 30 tyś i to mnie powaliło
    Takie sytuacje potwierdzają fakt konieczności porównywania cen i doświadczeń.

    My się właśnie rozszolowaliśmy i czekamy na koniec przerw świąteczno- majowych....

    Wesołych Świąt!
    I słonecznych ( u nas po wczorajszej pogodzie leje od rana....)

  4. #2404
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafał12

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Ryczówek
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam a buduje ktos z YTONGA lub TERMALIKI czy SOLBETU z takiego betonu komórkowego?? pozdrawiam a i czy ktos ma domek w okolicy Gliwic lub olkusza???

  5. #2405
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Asia i Michał
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    3

    Domyślnie

    Sabina i Grzegorz dzięki Już nie możemy się doczekać na dzień, w którym rozpoczniemy budowę a potem kiedy usiądziemy na tarasie i wypijemy pierwszą kawę. Ale się rozmarzyliśmy

    Jeszcze raz proszę Was o podesłanie kosztorysu budowy Protonka.
    Pozdrawiamy!

  6. #2406
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    japan19825

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Nowa Ruda
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    mam pytanko ile wyniósł was stan surowy zamknięty?
    Pozdrawiam.

  7. #2407

    Domyślnie

    Witam, my po majowym zaczynamy walkę ze stropem,przeglądam zdjęcia z forum i chyba gdzieś znalazłem ciekawe rozwiązania z dawnych miesięcy na tym forum ale nie mogę odszukać ich autora poniżej przedstawiam kilka z nich. Może wiecie kto jest właścicielem tej budowy? Mam do niego kilka pytań.


    Uploaded with ImageShack.us
    [IMG=http://img824.imageshack.us/img824/4558/dsc00276ec.jpg][/IMG]

    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  8. #2408

    Domyślnie

    Kochani czy ma ktoś rozwiązania jak pomieścić wszystko w tej małej kotłowni?? :/ kładę właśnie tam komin i zastanawiam się jak ustawić piec aby mieć jeszcze przejście do garażu ale po tym nasuwa się pytanie gdzie tu umieścić choćby 1-2tony węgla??!!

  9. #2409

    Domyślnie

    Cytat Napisał japan19825 Zobacz post
    Witam wszystkich
    mam pytanko ile wyniósł was stan surowy zamknięty?
    Pozdrawiam.
    Na tej stronie była mowa o kosztach stanu surowego zamkniętego:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C3%B3w/page87

  10. #2410

    Domyślnie

    zdzich82 my kotłownie przenieśliśmy do garażu w "starej" kotłowni będziemy mieć spiżarnię. ale u nas ta zmiana ma sens, ponieważ postanowiliśmy, że nie będziemy przeznaczać garażu na przechowywanie auta. Nie wiem jak to u Was będzie, ale nam ta zmiana pasuje

  11. #2411
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafał12

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Ryczówek
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam.

    My jak to wszyscy na tym forum tez jestesmy juz przekonani do projektu Proton. narazie jestesmy na kupnie tego projektu może ktos by miał czas i napisał cos jak to sie odbywa i czy długo czau zajmuje jakie warunki poprostu co nalezy zrobić prosze o pisanie na nadres [email protected] z góry dzieujemy wraz z Zoną.

    a i pytanie na forum z czego budujecie z ytonga termalici innego betonu komórkowego ?? jesli tak to jaki koszt wychodzi materiału na dom ktos kto juz postawił ten super projekt i jaki mniej wiecej koszt poniusł w stanie surowym otwartym kto budował i mniej wiecej jak długo prosze o odpowiedz i dziękuje za poswiecony czas!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #2412

    Domyślnie

    witam
    my budujemy z ytonga koszt ok 15 tyś ( bloczki 24; 11,5 ;klej ytong)

    u nas kończą wieńce i szalowanie stropu nad parterem w tym lub przyszłym tygodniu zalewamy

  13. #2413

    Domyślnie

    A u nas był dziś wielki dzień, ponieważ zamontowali nam okna!!!

  14. #2414
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafał12

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Ryczówek
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga i Arek Zobacz post
    witam
    my budujemy z ytonga koszt ok 15 tyś ( bloczki 24; 11,5 ;klej ytong)

    u nas kończą wieńce i szalowanie stropu nad parterem w tym lub przyszłym tygodniu zalewamy
    Witam
    Dzięki w końcu znalazłem kogos kto buduje z tego co wraz z żona zaplanowalismy. Jestem ciekawy jak to idzie na protonie taka budowa z tego materiału jesli macie chwilke czasu to prosze o opisanie ile mniej wiecej sztuk Wam poszło jakich bloczków wymiarów na zewnętrzne i wewnętrzne ściany z czego kominy itp. skoro szerokość 24 to planujecie ocieplać tak a czym?? Bardzo bedziemy wdzięczni. a gdzie stawiacie domek my planyjemy w małopolsce tam mamy działke a mieszkamy w gliwicach. dzieki za odpoweidz jak co nasz email to [email protected] można tam odpisac dzięki

  15. #2415

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdalena Strok Zobacz post
    A u nas był dziś wielki dzień, ponieważ zamontowali nam okna!!!
    Witam!
    No to gratuluje kolejnego etapu, od razu domek inaczej wygląda
    U nas nadal trwa tynkowanie, wczoraj byliśmy załatwiać kuchnie wstępnie jestem już chyba zdecydowana to znaczy jeżeli chodzi o rozmieszczenie gorzej z kolorami rodzajem frontów uchwytów blatem. Dziś mamy się dowiedzieć ile taka przyjemność nas będzie kosztowała, tak że aż się boje.
    Pozdrawiam

  16. #2416

    Domyślnie

    Pozdro nowych budujących !
    My kończymy wreszcie ocieplenie ktorre przerwalismy w listopadzie tzn.siatka klej na naszym Protonku boze co poszło pianki i kleju i podwójnej siatki no i kolców na belki
    które wychodzą z muru i na te belki ozdobne w szczytach domu przeciw PTAKOM masakra przez poł roku poobsry.... wszystko nasze granitowe parapety !!!!
    Sabina i Grzegorz
    PROTON 1

    foto fotosik"proton1balu"
    domek 202m2 po podłogach ,użytkowej 150m2 + 20m2 garaż ogrzewany (strych osobno 40m2)
    PC Buderus 7,3kw z c.w.u na poziomym kolektorze
    Sciana 30cm+15cm styro ,dach 25cm wełna ,podłogi 10cm styro, szyby 1,0 profil Salamander 5kom

  17. #2417

    Domyślnie

    witamy wszystkich serdecznie! My jesteśmy na etapie fundamentów i za ok 3 tygodnie nasz Protonik bedzie sie piął ku górze, tylko nie możey się zdecydować z czego lepiej budowac porotherm czy ytong. pomóżcie prosze! co lepsze? napiszcze swoje zdanie! z góry dziękujemy! pozdrawiamy

  18. #2418
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafał12

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Ryczówek
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Piotrek Zobacz post
    witamy wszystkich serdecznie! My jesteśmy na etapie fundamentów i za ok 3 tygodnie nasz Protonik bedzie sie piął ku górze, tylko nie możey się zdecydować z czego lepiej budowac porotherm czy ytong. pomóżcie prosze! co lepsze? napiszcze swoje zdanie! z góry dziękujemy! pozdrawiamy
    My jesteśmy przekonani do ytonga mamy znajowych co budują z tego i są zadowoleni ale oczywiście ile budujących tyle opini!!

  19. #2419
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar renia1211
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Karolew
    Kod pocztowy
    05-205
    Posty
    74

    Domyślnie

    Witam wszystkich!
    Baaardzo dawno mnie tu nie było, a u nas dzieje się oj dzieje. Od jakichś dwóch tygodni walczymy z murami i już powoli będziemy kończyć parter. Po niedzieli szykowanie stropu i może w przyszłą sobotę uda się zalać. Mam tylko nadzieję, że pogoda się poprawi bo chłopaki marzną na budowie. Cieszy ogromnie postęp prac ale równocześnie przeraża wizja wykończenia (a raczej koszt ).
    Cieszę się, że u "biedronki" już powoli zbliża się koniec prac, gratulacje. Z ciekawością oglądam waszą galerię bo budowaliście z maxa jak my i strop też macie tradycyjny, także chłopaki podglądają (bo u nas walczy mój tata i brat , bardziej kumaty w zakresie budowlanki).
    Pozdrawiam

  20. #2420
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kruks84

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Koryciny
    Kod pocztowy
    16-140
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Planujemy z mężem budowę Protona I, ale nie wiemy czy stać nas na niego W związku z tym czy moglibyście przesłać nam kosztorys Protonka?
    Jak się mieszka w Nim? Za wszystkie informacje będę bardzo wdzięczna! mój e-mail [email protected]
    Pozdrawiam:0

Strona 121 z 141