dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 139 z 141
Pokaż wyniki od 2.761 do 2.780 z 2801
  1. #2761
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniak51

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Natolin
    Kod pocztowy
    08-445
    Posty
    18

    Domyślnie

    czy ktoś może mi szybko powiedzieć dla porównania ile wyszło Wam m2 ocieplenia zewnętrznego? Mam mały problem z fachowcem i potrzebuję skorygowania informacji

  2. #2762
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar katimati
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-223
    Posty
    17

    Domyślnie

    U nas wyszlo okolo 250m2 - liczylismy najpierw sami a potem ekipa, ktora docieplala i wynik byl taki sam.
    Proton I, ocieplenie bez fundamentów i podmurowki, sciana kolankowa podniesiona o jeden pustak. Nie docieplaliśmy też boków jaskółek, bo było to zrobione wcześniej.

    My wczoraj wstawilismy docelowe drzwi wejsciowe:


    Prawie cały luty płytkarz kładł nam płytki w dolnej łazience, wiatrołapie, kotłowni, holu, kuchni i pralni. Ja też mam w nich swój udział - przez 8 godzin układałam mozaikę z potłuczonych fragmentów płytek - efekty w naszej galerii (mamy już 548 zdjęć z naszej budowy...).

    W czerwcu chcemy się przeprowadzić... Zobaczymy, czy się uda...

    Acha - mamy też wstawione parapety, ostro działamy z projektem i wyceną kuchni oraz schodów.

    Podpowiedzcie jaką techniką najlepiej robić taras - mamy go jakieś 0,5m nad poziomem działki. Chcemy docelowo położyć płyty tarasowe, więc nie będzie wylewany. Wstępnie planujemy zrobić obramówkę z bloczków fundamentowych i resztę zasypać. Płyt nie będziemy kłaść jeszcze w tym roku...
    Ostatnio edytowane przez katimati ; 14-03-2014 o 11:54

  3. #2763
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniak51

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Natolin
    Kod pocztowy
    08-445
    Posty
    18

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. U nas mamy ściankę kolankową podniesioną o 3 porothermy i majster naliczył nam 300m2 razem z dostawionym tarasem , który ma jakieś 10m2.

    Liczyliśmy dziś sami i wyszło nam podobnie w sumie.

  4. #2764

    Domyślnie

    Witam wszystkich wróciłam po dłuuuugiej przerwie i widzę, ze wiele się tu dzieje i super

  5. #2765

    Domyślnie

    A raczej działa bo nie zauważyłam, że ostatni wpis jest z marca

  6. #2766
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar renia1211
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Karolew
    Kod pocztowy
    05-205
    Posty
    74

    Domyślnie

    Witam!
    Faktycznie niewiele wpisów czasem tu zaglądam z przyzwyczajenia. Widocznie nasze PROTONKI są bardzo absorbujące

  7. #2767

    Domyślnie

    Witam!
    To fakt jak się już posiada własny dom to pracy przy nim nie brakuje

  8. #2768

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Ale dawno nie byłam na forum. To już parę ładnych lat minęło!!! Ile nowych protoniarzy i nowych pięknych protonków powstało. Ze starej ekipy to kilku forumowiczów tylko poznaję
    Ja w moim protonku mieszkam ponad rok, jeszcze bardzo dużo pracy nas czeka żeby go wykończyć, ale w tym roku dostał już swój numer, dlatego postanowiłam się odezwać i pochwalić.




    AGNIESZKA I DANIEL

  9. #2769
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar katimati
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-223
    Posty
    17

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że projekt przestał być wybierany - wiadomo co chwila więcej nowych projektów....

    Adnieszko ładnie w Waszym Protonku. Nadal lubię oglądać zdjęcia innych Protonków i podpatrywać Wasze rozwiązania

    My mieszkamy od czerwca, czyli plan wprowadzki wykonany, chociaż tydzień przed przeprowadzką nie mieliśmy mebli w kuchni, schodów i umywalki (czekaliśmy na nią 9 tygodni...), więc wszystko na wariackich papierach, ale zdążyliśmy

    Też dużo rzeczy zostawiliśmy "na później" - taras, zabudowa naszych trzech garderób, oprawki gniazdek i włączników, górna łazienka, barierki na balkonach, kostka i ogrodzenie. Będziemy to robić stopniowo przez kilka najbliższych lat...

    Mieszka się nam REWELACYJNIE. Projekt jest super, ale z naszymi zmianami to ideał Jesteśmy bardzo zadowoleni z powiększonej kuchni i łazienki na dole, zabudowania przejścia do kuchni (u nas tu jest spiżarka - od strony małego pokoju na dole), powiększonej sypialni od frontu, garderób w każdym pokoju, zwężeniu wiatrołapu i zabudowy kotłowni szafami na kurtki i buty (mamy kocioł na gaz), zamurowania jednego okna w kuchni, dzięki czemu okap jest na środku ściany naprzeciwko salonu i wielu, wielu innych rzeczy

    Spróbuje wkleić zdjęcia zrobione po przeprowadzce. Załącznik 298436Załącznik 298437Załącznik 298438Załącznik 298439Załącznik 298440
    Ostatnio edytowane przez katimati ; 14-01-2015 o 09:41

  10. #2770
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar katimati
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-223
    Posty
    17

    Domyślnie

    Spróbuję wkleić zdjęcia, bo te linki się niewygodnie przegląda:

    salon 4 dni przed przeprowadzką (widać elementy schodów, okap i piekarnik)


    I kilka dni później:

















    A to nasz domek dla dzieci (dzieło dziadka ):


    Ostatnio edytowane przez katimati ; 14-01-2015 o 08:31

  11. #2771
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar katimati
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-223
    Posty
    17

    Domyślnie

    I jeszcze łazienka:








    Nasze szafy w kotłowni - w tle drzwi do garażu, kocioł i zbirnik na wodę oraz jeszcze jedna szafa są za tym wejściem między szafami:


    Nasza spiżarka (jeszcze bez drzwi):


    Salon z nowymi szafkami pod TV - będą jeszcze podwieszane i obudowane blatem takim jak w kuchni:


    Pozdrawiamy!

  12. #2772

    Domyślnie

    Witam wszystkich...

    Widzę że wiekszość już dawo mieszka w Protonkach, a masz dopiero co odeskowany...ale za to miło pooglądać jak można domek urządzić.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0325.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	299546  
    Pozdrawiamy
    Beata i Mariusz

  13. #2773

    Domyślnie

    No i forum umarło.po tylu latach od pierwszego postu miało prawo.
    Pozdrawiamy
    Beata i Mariusz

  14. #2774
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar katimati
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-223
    Posty
    17

    Domyślnie

    Ja zaglądam Beatko i Mariuszu planujecie jakieś zmiany w projekcie?

    My w tym roku planujemy zagospodarować teren wokół domku - trawa z przodu i trochę drzew zasadzić, skończyć przyklejanie listew przypodłogowych, zrobić taras, barierki na balkonach i zobaczymy co jeszcze się uda

    Zrobiliśmy odwodnienia z rynien, robimy opaskę wokół domu - żadnej kostki, tylko kamyczek będzie biały.

    Pozdrawiam Protonków!

  15. #2775

    Talking

    Hey Katimati..

    U nas zmian za dużo nie ma.

    Schody w kształcie L żeby schowek dodatkowy był....
    Powiększone okno w salonie....
    Zlikwidowane okna w garażu...
    Parę kosmetycznych zmian z dachem...
    Powiększony wiatrołap...


    Teraz to bałagan na działce po wykopach pod instalacje pompy ciepła.Przyszło pare dni deszczowych i nie ma co koparki wpuszczać na zrobienie porządku( a i tak jeszcze oczyszczalnie trzeba zrobić).Ale ważniejsze teraz żeby w domu roboty szły....woda i kanaliza są, podłogówka prawie skończona, w przyszłym tygodniu posadzka no i elektryk i tynki, taki plan do końca maja.

    A teraz wyglądamy tak:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150318_151855_.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	47,4 KB
ID:	312880   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150318_170907_.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	56,3 KB
ID:	312881  
    Pozdrawiamy
    Beata i Mariusz

  16. #2776

    Domyślnie

    Witajcie Protonwicze
    My zaczynamy wykończeniówkę i potrzebuje inspiracji
    Katimati wysłałem prośbę o udostępnienie twojej galerii jeśli była byś tak miła chętnie obejrzę.Pomysł z łazienką na dole strzał w 10 szkoda ze ja na to nie wpadłem budując mojego protonka
    Pozdrawiam
    Monika&Tomasz

  17. #2777

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujácych!
    Dawno mnie tu nie było, ale już nadrabiam zaległości U nas jak na razie wygląda tak
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140911_200410.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	318636Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140911_200520.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	318637Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140912_175147.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	62,4 KB
ID:	318638Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140923_180728.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	318639

    jutro jeszcze postaram sie wrzucić zdjęcia schodów i łazienki, bo też już są prawie gotowe ogólnie jeszcze bardzo dużo pracy przed nami, ale i tak już wszystko bardzo cieszy
    pozdrawiam

  18. #2778

  19. #2779

    Domyślnie

    Mieszkamy już kilka lat w Protonie, ale żeby podtrzymać żywotność forum dorzucę kilka zdjęć naszego salonu, bo reprezentuje nieco inny styl niż to co tu można zobaczyć



    Wykańczamy małymi kroczkami i wciąż jeszcze nie wszystko gotowe, aktualnie zastanawiam się nad tym jak ma wyglądać wizualnie zabudowa pod schodami no i przymierzamy się do kupna narożnika. Coś takiego chodzi mi po głowie

  20. #2780

    Domyślnie

    Madia pięknie tam u Was Mogłabyś wrzucić więcej zdjęć wnętrz, bo widzę, że mamy podobne gustaA zawsze miło popatrzeć i może też zaczerpnąć inspiracji
    U nas schody skończoneKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150611_152428.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	322685Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150612_083152.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	322686Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150612_083415.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	85,9 KB
ID:	322687Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150611_152258.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	322688

Strona 139 z 141