dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 72 z 141
Pokaż wyniki od 1.421 do 1.440 z 2801
  1. #1421

  2. #1422

    Domyślnie

    meluzyna: dzięki za fotki, idziesz jak burza
    Co do gniazdek i pstryczków elektryczków, to sama dumam i jeszcze niczego konstruktywnego nie wymyśliłam

    Iza i Grzegorz: Muszę się rozeznać, co u nas z kominami!!! bo lekko się zdziwiłam jak widzę, że Wy już zakupiliście. My od czwartku planujemy ruszyć ze ściankami i odbić się od "zera"
    Widziałam listę materiałów jakie należy do czwartku zgromadzić ale nie przypomniam sobie żeby były tam kominy

  3. #1423

    Domyślnie

    Witam! Margolko! Źle mnie zrozumiałaś... ja napisałam, że kominy i schody wraz ze stropami -filigran są zamówione. Pozdrawiam!

  4. #1424

    Domyślnie

    IZA I GRZEGORZ: ok to się zdarza takim facjowcom jak ja Postaram się nie robić paniki
    Jednak trzeba będzie za tym się rozglądnąć, bo jak już pisałam w czwartek chcemy ruszyć w górę.
    a pisząc schody miałaś na myśli zewnętrzne? Czy będziesz miała w domu betonowe?

  5. #1425

    Domyślnie

    Witam serdecznie! W domku będą schody betonowe- odlewane tak jak strop filigranowy. Firma ma dzisiaj dostarczyć projekt. Koszt takich schodów wyniesie nas 4.700 zł wraz z transportem. W piwnicy także będą gotowe- koszt 1.400 zł.

  6. #1426

    Domyślnie

    IZA I GRZEGORZ: Rozumiem! To wynika z tego, że to wychodzi dużo taniej jak drewniane.
    Pewnie będzie tam mieć pod nimi spiżarkę a powiększycie sobie kuchnie?!
    Czekam na fotki

  7. #1427

    Domyślnie

    Witam ponownie! nie powiększamy kuchni, kosztem spiżarki, lecz zminiejszymy dolną łazienkę (bez prysznica) i powiekszymy przez to spiżarkę przy kuchni, bo to wg nas niezbędne pomieszczenie. Wszystkie zapasy i mało używane sprzęty kuchenne można w niej trzymać. Schody będą wykonane wg.projektu-kształt, które następnie obłożymy granitem, a pod spodem będzie wolna przestrzeń.Pozdrawiam!

  8. #1428

  9. #1429

    Domyślnie

    Słuchajcie- tak sie waham czy nie zmienić koloru dachu na czarny..

    teraz mamy zaplanowany Ruu Rubin Tekowy- moze zmieniłabym na czarny brylant?

    Wtedy bardziej pasowałyby mi te kominy a łupka i kute balustrady.

    Co myślicie? podobają Wam się czarne dachy glazurowane?

  10. #1430

    Domyślnie

    Witamy!Nam osobiście bardzo podobają się ciemne dachy! Sami w naszym protonku będziemy mieli ceramiczna dachówkę w kolorze ciemnego antracytu, prawie czarną.Więc wg nas ciemny dach także pasuje do protonka!

  11. #1431

    Domyślnie

    No mi sie tez chyba podobają- troche sie tylko zastanawiam, jak sie z tym będą komponowac orzechowe okna..

    W każdym razie decyzja musi poczekać do jutra- Pan w hurtowni sprawdza , czy jest na stanie Rupp Rubin Czarny brylant i jaka jest różnica cenowa..

  12. #1432

    Domyślnie

    meluzyna: mam nadzieję, że świetnie się to będzie komponowało, bo też tak zamierzam zrobić )
    Co prawda, jestem dopiero na etapie porównywania tego brylantu, antracytu, rubinu i innych drogich kamieni ale wiem, że będzie ciemny
    A jaki jest na Twoim zdjęciu pt. "tak będzie" kolor dachówki?

  13. #1433

    Domyślnie

    a tego to nie wiem bo to zdjęcie z jakiegoś katalogu

    troche sie bałam poinformowac Pana dekarza, ze na kilka dni przed pracami mnie się koncepcja zmieniła, ale był dzielny i wziął to na klate

  14. #1434

    Domyślnie

    Cytat Napisał meluzyna
    No mi sie tez chyba podobają- troche sie tylko zastanawiam, jak sie z tym będą komponowac orzechowe okna..

    W każdym razie decyzja musi poczekać do jutra- Pan w hurtowni sprawdza , czy jest na stanie Rupp Rubin Czarny brylant i jaka jest różnica cenowa..
    Meluzynko! mysle, że kolor okien-orzech powinien pasować do ciemnej dachówki.My także taki wasnie kolor wybraliśmy do naszegoantracytowego dachu, gdyż zloty dąb wydal nam się zbyt jasny (miodowy).

  15. #1435

    Domyślnie

    No to ja jestem zdecydowana! Poczekam tylko na informacje, czy jest możliwa zamiana na czarny brylant i ile trzeba dopłacić, bo słyszałam ze różnica w cenie "jest znaczna".

    Mam nadzieję, że sie uda - trzymajcie kciuki.


    Poza tym, zamówiliśmy okna i drzwi zewnętrzne udało nam się w końcu wynegocjować dobrą cenę- całosc powinna być za ok 4 tygodnie, a także bramę Hormanna i drzwi boczne do garazu w tym samym przetłoczeniu-.

    Piątek - sobota mamy mieć stawianą więźbę.

    A potem ten dach.. oby czarny!

  16. #1436

    Domyślnie

    No to klamka zapadła.

    Rupp ceramika Rubin czarny brylant zamówiony.

    Mam nadzieję,ze bedzie dobrze..powiedzcie, ze bedzie dobrze..
    Czarny dach, do tego jaśniutka elewacja ( moze złamana szaroscia biel), kominy z łupka naturalnego.

    W przyszłosci kute- ewentualnie chromowane balustrady ( zalezy czy drzwi wyjda bardzo nowocześnie, czy nie)

    Powinno być fajnie.
    Musi byc fajnie. i tej wersji się bede trzymać.

  17. #1437

    Domyślnie Proton II

    Witam serdecznie,
    pragnę poinformować Was że mogę już zaliczać się do Waszego szacownego grona Protonowiczów, ponieważ dzisiaj geodeta wytyczył zarys mojego Protona II Mam nadzieję, że teraz już pójdzie z górki - o ile pogoda dopisze .
    Pozdrawiam Wszytkich serdecznie.

    Meluzyna - Twój Protonek zapewne w takich barwach będzie się pięknie prezentował, pozdrawiam

  18. #1438

    Domyślnie

    Witam, uważnie przyglądam się waszej dyskusji odnośnie czarnego dachu i orzechowych okien, ja właśnie takie mam u siebie w Protonku. Wydaje mi się, że świetnie pasują do siebie, obecnie jesteśmy na etapie ocieplania, elewacja ma mieć kolor ceglany (ale to jest jeszcze kwestia do przemyślenia) Jak mi się uda to zamieszczę zdjęcia. Pozdrawiam

  19. #1439

    Domyślnie

    markoa mam nadzieję, ze Ci się uda z tymi zdjęciami, bo jestem strasznie ciekawa!

    kaktus75 trzymam kciuki za pomyślny obrót sytuacji I niech sie mury pną w góry


    U nas dzisiaj Pan więźba ( tak mam go zapisanego w telefonie) zaczyna stawiac więźbę !

    Od poniedziałku bedą konczyć więźbe,a potem już dach!

    P.S. Jaki rynny montujecie? Plastikowe, aluminiowe, czy ocynkowane?
    Mnie dekarz namawia na ocynkowane- twierdzi, że najlepsze.

  20. #1440

    Domyślnie

    meluzyna: Jeśli chodzi o kolorki - to będzie dobrze. My też takie planujemy i jestem przekonana co do tego, że będzie pasowało.

    kaktus75:A jedank się udało teraz już będzie lepiej, bo będzie w końcu coś widać.

    My w tym tygodniu robimy strop. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie wg plan.

Strona 72 z 141