Dom jest tragiczny w wygladzie zewnetrznym i wcale nie przypomina mi z wygladu angielskich domow (przynajmniej tych ktore widzialem).
Zestawieni kostki brukowej nawierchni wjazdowej z domem jest tragiczne.
Wnetrza. Forma opisania tych wnetrz jest co najmniej zbyt entuzjastyczna - raczej przypomina wypowiedzi radiowych komentatorow sportowych dla sluchaczy ktorzy nie widza tematu komentarza. Opisanie schodow jako wspaniale jest tego dowodem. Owszem schody maja ciekawa forme ale balustrady i wykonczenie jest nie wspolgrajace ze soba.
Wnetrze domu wcale nie jest jednolitego charakteru (chociazby umeblowanie, podswietlane gabloty itp szczegoly) A juz bynajmniej we wnetrzach nie tego angielskiego wykonczenia.
Komentarz moj jest stronniczy i subiektywny, tym nie mniej pomimo ze mi sie to nie podoba pragne pochwalic zdjecia i sposob przedstawienia domu(tekst jest zbyt teoretyzujacy jak napisalem wyzej, poniewaz na pewno jakis charakter ten dom ma, ale watpie czy wiktorianski. Raczej przypomina mi to modernistyczne warszawskie budynki.
Redakcje prosze o powsciagniecie entuzjazmu pisania i rozrostu formy nad trescia.
Chetnie przeczytam opinie innych forumistow.