dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 22
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 436
  1. #1
    enigma
    Guest
    enigma

    Domyślnie DRUTEX - okna: opinie, doświadczenia, modele

    proszę o opinie na temat okien z tej firmy (lub innej)

  2. #2

    Domyślnie

    Mam okna tej firmy dwa lata. Niczym szczególnym się nie wyróżniają ale też nic im nie brakuje, no i działają bez usterek.

  3. #3

    Domyślnie potentat drutex

    kilka slow na temat w/w firmy i mojch doswiadczen z ta firma;
    1 firma produduje okna na profilach aluplast 5 komorowych w oklejnie nie posiadajac na to stosownych badan i atestow
    2 firma stosuje szybe antywlamaniowa tzw. P4 w profilu 5-cio komorowym nie posiadajac odpowiednich badan i atestow
    3 ostatnio zamowilem 16 okien w ktorych byla masa niedorobek i uszkodzen mimo zapewnien p. gierszewskiego nie otrzymalen na te okna koniecznych certyfikatow przez wiele miesiecy firma nie jest w stanie usunac usterek typu; porysowana oklejna, nieszczelna skrzydlo okienne ( woda przedostaje sie pomiedzy uszczelka a szyba do srodka pomieszczenia), brak szyby o wspolczynniku 1,1 , i pare innych dupereli o ktorych nie chce mi sie pisac.
    wspolpraca byla ok. do czasu wejscia firmy na gielde od tego czasu zaczela sie masowka i wielokrotne reklamacje co sklonilo mnie do rozwiazania umowy z ta firma. uprzedzam i pozdrawiam
    ps. z 3 komorowka biala nie bylo nigdy problemow

  4. #4

    Domyślnie

    Tak to jest z firmami produkującymi okna w ilości przeliczanej na tysiące dziennie za śmiesznie niskie pieniądze... Czy to Drutex, czy Dobroplast czy Vetrex... Liczy się ILOŚĆ, jakość to dla nich bardzo nielubiane słowo...

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    czmirek - niestety cena teraz zdobywa sie klienta a jakosc? A co to jest????? A moze jeszcze pamietany przez niektorych znak jakosci Q? Litanie firm podobnie dzalajacych moznaby wymienac dlugo
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  6. #6

    Domyślnie

    Ja takich firm nie brałem pod uwagę, chciaż wybierając okna spotkałem się z wytwórnią okien w garażu domku jednorodzinnego, gdzie Pan oferował okna za naprawdę niewielkie pieniądze.
    Nigdy cena nie idzie proporcjonalnie do jakości.
    Pozdrawiam
    TCzarek

    "Internet ułatwia czynienie bliźniemu, co mu niemiłe."
    Stanisław Lem

  7. #7

    Domyślnie Drutex

    Dzień dobry,
    co sądzicie o oknach firmy Dutex,
    zastanawiam sie nad kupnem okien tego producenta profil IGLO 4 komorowy.
    Proszę o informację od uzytkowników tych okien czy są jakieś problemy z oknami tej firmy.
    Z góry dziękuje za odpowiedzi.

    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Mam okna tej firmy w tym samym profilu, tyle że dopiero od dwóch tygodni więc wiele powiedzieć Ci nie mogę. Ale jakieś tam spostrzeżenia, którymi mogę się podzielić mam. I tak:
    1. Bardzo szybka dostawa (1,5 tygodnia od zamówienia)
    2. Na oko wydaje się być wszystko w porządku (na moje oko, ale ja nie jestem ekspertem)
    3. Była lekko zarysowana jedna listwa przyszybowa; bez szemrania przywieźli zaraz dwie na wymiane
    4. Dwa okna były inne niż zamówione, ale zamontowali je żeby zamknąć budynek i za dwa dni zostały wymienione.
    No a teraz te gorsze doświadczenia, z tym że nie jest to wina producenta. Zamówiłem okna w dwustronnej okleinie i bardzo się rozczarowałem bo przyszły na białym profilu. Okazało się że Iglo jest wyłacznie białe, ale dystrybutor nie miał o tym pojęcia i zapewniał, że profil jest oczywiście barwiony. Ale, tak jak pisałem, trudno o to winić producenta, no chyba tylko o to , że sobie złych przedstawicieli wybiera

  9. #9

    Domyślnie

    Mamy okna tej firmy w mieszkaniu od 5-6 lat. Nie zauwazylismy niczego niepokojacego podczas eksploatacji.Z realizacja samego zamowienia o ile dobrze pamietam tez nie bylo problemow.

  10. #10

    Domyślnie grutex

    Ja mam okna tej firmy od trzech lat- co prawda jeszcze w obecnym mieszkaniu w bloku, ale do tej pory wszystko jest OK.

  11. #11

    Domyślnie w

    Mam z Drutexu białe plastykowe 14 okien Iglo 2000 + balkonowe w tym kombinowany wykusz trapezowy w dużym domu od 2lat. Żadnych problemów. Montażyści mimo że autoryzowani dali przy wykuszu plamę. Firma przyjęła reklamacje i poprawiła bez problemu. Wtedy mieli moim zdaniem najlepszą cenę do jakości.
    Tadeusz

  12. #12

    Domyślnie

    Dziekuje bardzo za odpowiedzi.
    Pozdrawiam

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Karoll

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    8

    Domyślnie Okna Drutex

    Witam!
    Chciałem zapytać o opinię na temat okien DRUTEX. Czy ktoś ma je zamontowane i dłużej użytkuje?

  14. #14

    Domyślnie Re: Okna Drutex

    Cytat Napisał Karoll
    Witam!
    Chciałem zapytać o opinię na temat okien DRUTEX. Czy ktoś ma je zamontowane i dłużej użytkuje?
    I ja się przyłączam do pytania. Nazwa powiedzmy sobie taka nie teges, ale przeglądając ich stronkę www jest już nieco lepiej. Pytanie tylko jak sprawują się po jakimś czasie?
    Tu była reklama.

  15. #15

    Domyślnie

    Trochę pogrzebałem po forum i bardziej sprecyzuję pytanie. Mi chodzi o drewniaki. O PCV jest sporo.
    Negatywana opinia jaką znalazłem, to to, że Drutex to masówa.
    Tu była reklama.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marzin
    Trochę pogrzebałem po forum i bardziej sprecyzuję pytanie. Mi chodzi o drewniaki. O PCV jest sporo.
    Negatywana opinia jaką znalazłem, to to, że Drutex to masówa.
    Popytaj na oknonecie.
    pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał tatko
    Popytaj na oknonecie.
    pozdrawiam
    Pytać nie pytałem, bo trzeba się logować, a później haseł nie pamiętam. Trochę poszukałem, poczytałem... i dalej nic nie wiem, hehe.

    Ale powstał jeden dylemat.
    Czy w tej samej, czy raczej zbliżonej cenie zamówić PCV MS Okna w okleinie, czy drutexy sosnowe?

    Bo coś tak czuję, że za to samo sianko będę miał w miarę solidne jak Wy to w stolycy mówicie plastyky, albo "średnie" drewniaki.
    Tu była reklama.

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800)
    YreQ

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.911
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marzin
    Cytat Napisał tatko
    Popytaj na oknonecie.
    pozdrawiam
    Pytać nie pytałem, bo trzeba się logować, a później haseł nie pamiętam. Trochę poszukałem, poczytałem... i dalej nic nie wiem, hehe.

    Ale powstał jeden dylemat.
    Czy w tej samej, czy raczej zbliżonej cenie zamówić PCV MS Okna w okleinie, czy drutexy sosnowe?

    Bo coś tak czuję, że za to samo sianko będę miał w miarę solidne jak Wy to w stolycy mówicie plastyky, albo "średnie" drewniaki.
    Wcześniej padło pytanie jak sie sprawują: nie wiem, ale podziele sie informacjami na temat cen. Robiłam w Drutexe wycene okien do mojego domu, brązowe w meranti( droższa wersja niż sosna, drewno twarde). Okien 14 szt. w tym 2 małe i 2 łuki - cena 37 664,90 zł Jeżeli zrezygnujesz z szyby antywłamaniowej , dodatkowych zabezpieczeń i szprosow to może wyjśc taniej. Ale uwaga - firma nie daje gwarancji na łuki- info. dla tych ktorzy takowe okna posiadają w projekcie.W PCV te same okna wyniosły mnie 24 726,68 zł. Najprawdopodobniej zamowie w Oknoplast Krakow....gdzie wyszły jeszcze o 2 tys. mniej. Może komuś pomogłam. Pozdrawiam
    P.S a jeśli chodzi o sosne, to dobrze jest sie zastanowic czy ma byc jednolita czy na mikrowczepy.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał YreQ

    Wcześniej padło pytanie jak sie sprawują: nie wiem, ale podziele sie informacjami na temat cen. Robiłam w Drutexe wycene okien do mojego domu, brązowe w meranti( droższa wersja niż sosna, drewno twarde). Okien 14 szt. w tym 2 małe i 2 łuki - cena 37 664,90 zł Jeżeli zrezygnujesz z szyby antywłamaniowej , dodatkowych zabezpieczeń i szprosow to może wyjśc taniej. Ale uwaga - firma nie daje gwarancji na łuki- info. dla tych ktorzy takowe okna posiadają w projekcie.W PCV te same okna wyniosły mnie 24 726,68 zł. Najprawdopodobniej zamowie w Oknoplast Krakow....gdzie wyszły jeszcze o 2 tys. mniej. Może komuś pomogłam. Pozdrawiam
    P.S a jeśli chodzi o sosne, to dobrze jest sie zastanowic czy ma byc jednolita czy na mikrowczepy.
    Każda opinia jest cenna. Ja potrzebuję kilka prostych okien, dosłownie 4 małe i jedno większe tarasowe. Przy takiej ilości różnice w cenie nie są duże, dlatego bardziej chcę się skoncentrować na jakości.
    Tu była reklama.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Ale powstał jeden dylemat.
    Czy w tej samej, czy raczej zbliżonej cenie zamówić PCV MS Okna w okleinie, czy drutexy sosnowe
    Jeżeli ktoś proponuje okna drewniane w cenie okien PCV to wskazuje to z dużym prawdopodobieństwem na "wyrób oknopodobny"

Strona 1 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony