dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 22
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 436
  1. #401

    Domyślnie

    Chodzi o wypowiedzi tego Pana podczas Budmy. Zachwalał "najlepsze okna" itd Może liczył na więcej lajków na FB ?

  2. #402
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konkret86

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bełchatów
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał _FIX_ Zobacz post
    Chodzi o wypowiedzi tego Pana podczas Budmy. Zachwalał "najlepsze okna" itd Może liczył na więcej lajków na FB ?
    Liczył, ale się przeliczył, albo bardziej przejechał Wystarczy szydery, pewnie i tak ma moralniaka za to co zrobił.

  3. #403
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Mówicie o tym nowym człowieku, który jeszcze niedawno był lokalnym samorządowcem? Nie wiem do ktorej wypowiedzi pije niktważny, ale ja miałem okazję słuchać wypowiedzi Pana Dyrektora. Jako zaproszony gość nie wypadlo mi zgłaszać uwag do wykładu marketingowego - zwyczajnie takie prawo rynku ma sponsor przedcięwzięcia (tak jakby w Waszych biurach stał przedstawiciel konkurencji i przy każdej rozmowie z klientem zgłaszal swoje sprzeciwy).

    Ale jeśli taka reklama pojawia się w miejscach publicznych, gdzie jest przewidziana forma dyskusji, to głos wypada zabierać.

  4. #404

    Domyślnie

    piję do całej wypowiedzi Pana Leika w filmie promowanym przez Redakcję

  5. #405

    Domyślnie

    Witam.
    Jak by nie było okna firmy "DRUTEX" są jedne z najlepszych w Polsce.
    Przecież temet tych okien podnoszony jest od roku 2003 z różnymi opiniami, ale mimo wszystko zaciekłość forumowiczów którzy krytykują niską cenę do niezłej jakości jest zastanawiająca. Czy wolelibyśmy kupować produkty pochodzenia zagranicznego w tej samej cenie co produkt w 80 procentach POLSKI.

  6. #406
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniołek Zobacz post
    Jak by nie było okna firmy "xxx" są jedne z najlepszych w Polsce.
    Dobre Kawą się ze śmiechu oblałem

  7. #407

    Domyślnie

    popuściłem ze śmiechu

  8. #408
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    A ja wręcz przeciwnie pełen smutku jestem. Było nie było trzeba wziąć pod uwagę, że "najlepsze" zrobiło się tylko "jednym z najlepszych". Stąd już tylko kroczek do "wcale nie takie najgorsze". Koniec świata! Koniec świata!
    PRO QUALITY

  9. #409

    Domyślnie

    Wiedziałem, że na waszą opinie mogę liczyć ponieważ produkujecie na forum więcej postów niż mózg nowych połączeń synaptycznych.
    Nie chciało wam się przeszukać historii forum by sprawdzić od kiedy są one przez forumowiczów kupowane i montowane.
    Od czasu do czasu jestem gościem tego forum i kiedyś liczyłem lub bynajmniej brałem pod uwagę opinie takich użytkowników jak Wy a to błąd. Swymi wypowiedziami nie wnosicie żadnych konstruktywnych opinii. Jeżeli już tak dla was liczy się ilość postów to przejdźcie również w ich jakość jak zrobił to producent okien "DRUTEX" ze swymi oknami.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...dczenia-modele
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ht=okna+drutex

    Pozdrawiam

    P.S. Mam prośbę by przy odpowiedzi poświęcić na jej przemyślenie 60 sekund.

  10. #410

    Domyślnie

    pogadamy jak przyjdzie ci jakakolwiek reklamacja i powrocmy do Twego zachwytu wtedy badz za piec lat. Przemyslenie odpowiedzi ponad 120 sekund, dluzej niz chciales ale post musi nabic tez statystyke

  11. #411
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    No to nieciekawie właśnie w 2014 zamontowali mi okna tej firmy , podobno miały być jakościowo dobre ...
    Darek B

  12. #412
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Drogi Daniołku,
    czy widzisz w tym temacie jakość okien? Bo ja wyłącznie tylko dobrego sprzedawcę. Do dobrych obyczajów w oknach należy pierwsza regulacja po montażu gratis. I na wyborze takiej firmy warto skupić swoją uwagę

  13. #413

    Domyślnie

    Daniołek,

    przemyślenie odpowiedzi zajeło mi prawie 20 godzin.
    Ale im dłużej myślę, tym więcej chciałbym na temat firmy "Dr...x" powiedzieć. Powstrzymam się jednak z wypowiedzią większości rzeczy.

    Jedno muszę ci jednak powiedzieć.

    W większości przypadków model rozwoju firm okiennych wygląda następująco:
    Agresywna polityka cenowa w połączeniu z podniesieniem poziomu jakości oraz z podniesieniem poziomu obsługi i nakładami na marketing.

    Najlepszym przykładem jest firma Vetrex. 10 lat temu wieszano na niej psy, a teraz uchodzi za jedną z lepszych firm w branży.

    Dru..x niestety zapomniał o podniesieniu poziomu jakości, a tylko w ostatnim okresie próbuje poprzez "marketing" podnieść wartość swoich wyrobów. Na klientów indywidualnych to działa. Na osoby z branży już nie.

    I na koniec.
    Nigdzie na świecie i w żadnej branży nie ma tak, że "najwięksi" producenci są "najlepszymi" producentami.

    Pozdrawiam

  14. #414

    Domyślnie

    mnie najbardziej smiesza w ich salonach zdjecia z Panem G. Jakby to mialo dodac splendoru i klient juz mial pasc na kolana. Jarku, nie zmienimy nastawienia wielu potencjalnych kliento 'oczarowanych' cena i slepych na merytoryczne argumenty. Jakosc ? A co to takiego w wykonaniu firmy? Reklamacje ? Nie ma bo kazda jest odrzucana. Gdyby nie zaslepienie sprzedawcow i ich dbalosc o swoj wlasny wizerunek bylo by glosno na forach a tak caly splendor splywa na Drutex. Drugi badziewiarz na rynku, Dobroplast, wyglada na to, ze cos nie cos zrozumial i jesli nic sie nie zmieni pojdzie droga Vetrexu - zobaczymy.

  15. #415

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    mnie najbardziej smiesza w ich salonach zdjecia z Panem G. Jakby to mialo dodac splendoru i klient juz mial pasc na kolana. Jarku, nie zmienimy nastawienia wielu potencjalnych kliento 'oczarowanych' cena i slepych na merytoryczne argumenty. Jakosc ? A co to takiego w wykonaniu firmy? Reklamacje ? Nie ma bo kazda jest odrzucana. Gdyby nie zaslepienie sprzedawcow i ich dbalosc o swoj wlasny wizerunek bylo by glosno na forach a tak caly splendor splywa na Drutex. Drugi badziewiarz na rynku, Dobroplast, wyglada na to, ze cos nie cos zrozumial i jesli nic sie nie zmieni pojdzie droga Vetrexu - zobaczymy.
    Jeśli chodzi o D...plast, to zmiany są spowodowane zmianą właścicieli.
    Miałem okazję rozmawiać z jednym z dyrektorów AFG - nie z działu stolarki - i zaczynają program "restrukturyzacyjny" w D...plascie. Ale na to potrzeba czasu i ludzi. A mentalność ludzi jest cieżko zmienić.

    Jeśli chodzi o Vet..x to zobaczymy za parę lat, czy zmiana właścicieli wyszła na dobre.

  16. #416
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał JarekKos Zobacz post
    Najlepszym przykładem jest firma Vetrex. 10 lat temu wieszano na niej psy, a teraz uchodzi za jedną z lepszych firm w branży.
    ....
    Odbiegamy od tematu, ale z tą tezą się nie zgadzam. 10 lat temu zakładałem swoją działalność. Kilku moich znajomych bardzo sobie chwaliło wtedy tą marką, dlatego też chciałem ją sprzedawać. Każda niewygodna konkurencja rodzi trochę niechęci..

  17. #417

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Odbiegamy od tematu, ale z tą tezą się nie zgadzam. 10 lat temu zakładałem swoją działalność. Kilku moich znajomych bardzo sobie chwaliło wtedy tą marką, dlatego też chciałem ją sprzedawać. Każda niewygodna konkurencja rodzi trochę niechęci..
    Pozwolę się z tobą nie zgodzić odnośnie jakości okien Vetrex sprzed 10 lat. Dlaczego ? To nie temat na forum. Wyślę ci PW.
    Odnośnie reszty się z tobą zgadzam.

  18. #418

    Domyślnie

    Pozwolę się tutaj zgodzić z Jarkiem

  19. #419
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Jarek uzasadnił. Ok. Argumenty przyjąłem do wiadomości. Ale nie zmieniam zdania. Pozostaje mieć nadzieję, ze Drutex za parę lat także będzie bardziej ceniony.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #420

    Domyślnie

    To wymagałoby przeorientowania strategii działania i inwestycji w salony i sprzedawców oraz montażystów. Na razie nie słyszałem o takich działaniach.

Strona 21 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony