dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 7
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 129
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon
    Cytat Napisał Agduś
    Żeby uwiązać węża na sznurku, trzeba by go chyba zakolczykować, bo jakoś inaczej nie wyobrażam sobie wiązania tego sznurka. Na szyi? Na ogonie? Gdzie on to ma? Czy gdzieś kolczykują węże?
    Może wygodniej wpuścić węża bez sznurka a za nim ichneumona na sznurku?
    Wąż - samiec powinien mieć takie zgrubienie w 2/3 długości od pyska.... pętelka powinna sie tam zatrzymać... Samice węży raczej takiego zgrubienia nie mają... no chyba że to jest takie fałszywe zgrubienie po obiedzie.... więc należy wybierać tylko samce bogato obdarzone przez naturę a pętelka się nie zsunie... przez pysk też pętelka nie zejdzie bo węzyk będzie mieć drugie zgrubienie.... już po objedzie więc pętelka będzie pomiędzy... za to widzę inny problem.... węża trzeba wpuścić przed eksterminacją myszy... węże nie są padlinożercami...
    Harry81 , jak nie pasuja ci mrowki , bo sie ich brzydzisz albo cos takiego , to rzeczywiscie mozesz wpuscic weza.
    Waz jak zauwazyl Rom-Kon , zjada tylko stworzenia , ktore sie ruszaja.
    Nie wiem dlaczego tak ma , ale nie wnikajmy. W kazdym badz razie , zdechle smierdzace myszy na pewno sie nie ruszaja. Trzeba znalezc cos takiego co bedzie pasowac wezowi i co zje owe zdechle myszy. Proponuje glodnego szczura. Lapiesz takiego gdzies na smietniku za ogon , wpychasz w dziure ( w zasadzie to wczesniej moglbys ja nieco powiekszyc) , klajstrujesz dziure silikonem i czekasz kilka dni. Nie mysl o tym co sie bedzie dzialo pod podloga , szczur po prostu sprawi ze przestanie smierdziec , a ty w tym czasie mozesz zajac sie wyplataniem smyczy dla weza.

    Zobacz jak waz zjada szczura :



    Tak sobie mysle , ze smycz powinna byc z gumy.

    Powodzenia ........... jakbys mial jakis problem pisz smialo ..... doradzimy.

  2. #62

    Domyślnie

    Witam! A co z futerkiem? Kto przyjmuje zapisy i komu trzeba dać w łapę by ją mieć.

  3. #63

    Domyślnie

    brryy... ciary mi po plecach przeszły jak tą scenkę zobaczyłem

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    To może jednak lepiej kolczyk na końcu ogona, bo jak taka obróżka za mocno węża ściśnie za szyjkę, to się biedak zatchnie szczurem, który zjadł zdechłą mysz. Zresztą za ogon łatwiej węża wyciągać - taki zgięty w połowie i najedzony może wymagać powiększenia dziury w podłodze. Inne wyjście, to tego węża tam zostawić - w razie czego załatwi inne myszki, gdyby jakieś postanowiły zamieszkać pod podłogą. Trzeba tylko pamiętać o dostarczaniu mu raz na parę tygodni świeżego ruchliwego szczura, bo inaczej zejdzie z glodu i problem smrodu może wrócić z większym natężeniem.
    Z padlinożerców jeszcze przychodzi mi na myśl sęp, ale tego trudno by było wcisnąć pod podłogę.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #65
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Tłoczyć pod podłogę gorące powietrze - szybciej ją wysuszy ..

  6. #66
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar hes
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Posty
    2.858

    Domyślnie

    Długo tak mozecie ? Może przenieście się z tym smierdzącym problemem
    gdzieś do innego kącika. Strach tu zaglądać. Na razie straciłem apetyt.

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał hes
    Długo tak mozecie ? Może przenieście się z tym smierdzącym problemem
    gdzieś do innego kącika. Strach tu zaglądać. Na razie straciłem apetyt.
    spokojnie czekamy na moderatora A przy okazji może pare osób zyska dośwaiadczenie na cudzym błędzie. Chyba szkoda uczyc sie tylko na swoich

    a co cię brzydzi?
    - smród myszy
    - wyobrażenie łańcucha pokarmowego
    - czy może ten fajny z wielką szczeną?

  8. #68

    Domyślnie

    Waz na smyczy z kolczykiem czy bez to swietny pomysl.
    No ale moze sie tak zdarzyc , ze wezowi spodoba sie pod podloga i zechce tam zamieszkac. Kazdy kto mial z wezami do czynienia , wie ze to jest mozliwe.
    Weze lubia takie ciasne miejsca. A wtedy to predzej taki waz ogon sobie odgryzie , zmieni skore lub jakas inna sztuczke zrobi niz da sie spod tej podlogi wyciagnac. Nic sie jednak nie martw , na wszytsko jest rada.
    Trzeba wpuscic pod podloge cos co zje weza. Proponuje surykatke.
    Bardzo fajne zwierzatko , tylko jest z nim maly problem.
    O ile weza kupisz sobie w pierwszym lepszym sklepie zoologicznym , to surykatki raczej tam nie dostaniesz , i to za zadne pieniadze.
    Mozesz oczywiscie wyjechac do Afryki , tam zrobic jakas mala pulapke na surykatki .... itd .... ale nie ma sensu az tak sie klopotac.

    Zobacz , tak wyglada surykatka :



    Podobna jest do kota , prawda?
    Chyba juz sie domyslasz co trzeba zrobic
    Lapiesz jakiegos kota i przerabiasz go na surykatke.
    Potrzebne ci beda : karton , nozyczki , troche kleju , farba do wlosow i maszynka do strzyzenia. Poradzisz sobie ..... nie przejmuj sie jak nie wyjdzie ci idealna surykatka , i tak wpuszczasz ja pod podloge ..... nikt nie bedzie na nia patrzyl. Zreszta nie to w tej przerobce jest najwazniejsze. Teraz musisz sprawic by twoj kot- surykatka uwierzyl ze jest bardziej surykatka niz kotem.
    Mozesz mu dac lusterko , ale to raczej niewiele pomoze. Postaraj sie lepiej wykorzystac sile sugestii.
    Zobacz co zwykla sugestia sprawia z inteligentnymi ludzmi :
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=97026
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=96140

    Zobacz tez na tego kota. Robi stojke jak prawdziwa surykatka a podobno tylko raz widzial surykatki w telewizji. Sila sugestii jest olbrzymia , trzeba ja tylko umiejetnie wykorzystac.




    Jak juz twoja surykatka , ktora byla kiedys kotem zacznie robic takie stojki i oblizywac sie na widok skorpiona albo weza , mozesz spokojnie powiekszyc dziure w podlodze.
    Potem wycinasz z kartonu zarys wiszacego w powietrzu orla , przyklejasz go do sufitu i nawet sie nie obejrzysz jak twoj nowy zwierzak zniknie pod podloga.
    Po kilku chwilach i malej szamotaninie weza bedziesz mial z glowy. Odklejasz orla i czekasz az surykatka - kot wyjdzie spod podlogi.

    Powodzenia

  9. #69

    Domyślnie

    Czasami ogrody zoologiczne wypożyczają zwierzęta. Np. osły, kury, pawie do szopki bożonarodzeniowej. To może wypożyczyliby i surikatkę. Mniej zachodu i pewnie nie tak drogo jak podróż do Afryki.

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał smutna lidka
    Cytat Napisał Harry81
    Nie mogąc sobie poradzic przez kilka dni z rzedu z mysza w pokoju (nie udalo sie jej zlapac w pulapke) postanowilem odciac jej droge ktora dostawala sie pod podloge. W dzien, gdy wiedzialem ze ukrywa sie pod podloga nasypalem w jedyny otwor ktorym mogla sie tam dostac trutki, a nastepnie uszczelnilem otwor silikonem. ................... spac sie nie da.




    Cytat Napisał Harry81
    Cytat Napisał bratki
    A wogóle wyobrażasz sobie sex z facetem, który sprawił, że zwierzę 2 dni konało?
    Może ciebie kręci sex przy biegającej myszy na łóżku ale mnie nie! ...
    no nie wiem, nie wiem...
    ten jeden raz bys miał pewność, że żona nie myśli w czasie seksu, ani jaki wybrać kolor załon ani nawet o kochanku
    pogubiłem się

    kto z kim uprawiał sex przez dwa dni aż zdechł?
    motorniczy tramwaju linia 6

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Po kilku chwilach i malej szamotaninie weza bedziesz mial z glowy. Odklejasz orla i czekasz az surykatka - kot wyjdzie spod podlogi.

    Powodzenia
    Zastanawiam się tylko, czy ewentualna psychoterapia dla kota, który czuje się surykatką nie będzie droższa niż podróż do Afryki po surykatkę lub Indii po ichneumona, ewentualnie wypożyczenie któregoś z tych zwierząt z zoo. Taki kot może mieć potem poważne problemy psychiczne! To można nawet podciągnąć pod znęcanie się! Surykatki to zwierzęta stadne, koty wręcz przeciwnie. Wyobrażasz sobie, jakie rozdwojone będzie to nieszczęsne zwierzę? Może nie nawet zechcieć wyjść spod podłogi! A wtedy to już tylko sęp pomoże!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał janusz_21
    Witam! A co z futerkiem? Kto przyjmuje zapisy i komu trzeba dać w łapę by ją mieć.
    A co? Wyjmiesz futerko z węża?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  13. #73

    Domyślnie

    Mówi się: zdejmiesz futerko z węża
    A to on musi zakładać futerko? Tak zimno pod podlogą?

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anisia3
    Mówi się: zdejmiesz futerko z węża
    A to on musi zakładać futerko? Tak zimno pod podlogą?
    Slyszalem , ze jak czlowiek nie chce kupic futra drugiemu czlowiekowi to znaczy , ze ma weza w kieszeni.
    A ten drugi czlowiek to tak lubi futra , ze potrafi sie w nie przyodziac nawet w lecie , a weza w kieszeni zalatwia bez pomocy surykatek .....

  15. #75
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Cytat Napisał modulor
    kto z kim uprawiał sex przez dwa dni aż zdechł?
    Nie dość, że zdechł, to go jeszcze żona pod podłogę schowała i teraz śmierdzi ! Tak słyszałem !

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał hes
    Długo tak mozecie ? Może przenieście się z tym smierdzącym problemem
    gdzieś do innego kącika. Strach tu zaglądać. Na razie straciłem apetyt.
    [/quote]

    no i dobrze
    w końcu wiosna

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał hes
    Długo tak mozecie ? Może przenieście się z tym smierdzącym problemem
    gdzieś do innego kącika. Strach tu zaglądać. Na razie straciłem apetyt.
    [/quote]

    no i dobrze
    w końcu wiosna

  18. #78

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Po kilku chwilach i malej szamotaninie weza bedziesz mial z glowy. Odklejasz orla i czekasz az surykatka - kot wyjdzie spod podlogi.

    Powodzenia
    Zastanawiam się tylko, czy ewentualna psychoterapia dla kota, który czuje się surykatką nie będzie droższa niż podróż do Afryki po surykatkę lub Indii po ichneumona, ewentualnie wypożyczenie któregoś z tych zwierząt z zoo. Taki kot może mieć potem poważne problemy psychiczne! To można nawet podciągnąć pod znęcanie się! Surykatki to zwierzęta stadne, koty wręcz przeciwnie. Wyobrażasz sobie, jakie rozdwojone będzie to nieszczęsne zwierzę? Może nie nawet zechcieć wyjść spod podłogi! A wtedy to już tylko sęp pomoże!
    Wypozyczenie surykatki badz ichneumona z zoo odpada.
    Jesli Harry81 zacznie tlumaczyc i opowiadac jak wytrul myszy , zaklajstrowal dziure silikonem , sprowadzil szczura , potem weza ........ to mu nawet dzdzownicy nie pozycza na jedno popoludnie. W ogrodach zoologicznych pracuja ludzie , ktorzy nie oddadza surykatki byle komu. Sa tak przewrazliwieni na punkcie zwierzat ktorymi sie opiekuja , ze nie pozwalaja nawet ich poglaskac. Nie wiem czemu tak jest ale widocznie maja swoje powody.
    Podroz do Afryki albo Indii moze byc ciekawa , no ale trzeba wziasc pod uwage ze surykatke badz ichneumona trzeba bedzie odwiezc z powrotem do ojczyzny. A przeciez nikt nie lubi wycieczek w te same miejsca.
    Tak czy siak , rzeczywiscie stukniety kot pod podloga uwazajacy sie za surykatke moze sprawic problem.
    Na wszystko jednak jest rada. Trzeba sprowadzic zwierze , ktore rozwiaze ten problem definitywnie , czyli po prostu schrupie kota dziwaka , uwalniajac Harry'ego od wydatkow na psychologa zwierzecego.
    Proponuje lisa. Lisow jest sporo. Rozrzucanie po krzakach szczepionek na wscieklizne sprawilo , ze jest juz ich chyba wiecej niz zajecy.
    Trzeba tylko powiekszyc nieco dziure w podlodze , po czym udac sie do najblizszego lasu , zlapac lisa za ogon .... i wiadomo pod podloge z nim.
    Lis to cwane zwierze , nie da sie nabrac na jakies przebieranki i udawania.
    Od razu pozna kota w surykatce.
    Na drugi dzien Harry81 bedzie mogl spokojnie zaczac obmyslac plan w jaki sposob pozbyc sie spod podlogi lisa.
    Wiem , ze wykurzanie lisa to nie jest bulka z maslem dla kogos kto wpada w problemy z powodu myszy, ale na twoim miejscu Harry81 wolalbym wykurzac spod podlogi lisa niz stuknietego kota , ktory uwaza sie za inne zwierze.
    Poza tym niektorzy ludzie za futro z lisa sa w stanie wiele dla drugiego czlowieka uczynic
    Majac lisa pod podloga nie wpadalbym w panike , wprost przeciwnie .....

    Powodzenia

  19. #79

    Domyślnie

    Ale co to futro z lisa jest teraz na wiosnę warte? Pewnie lis wyliniały jak surikatka w zoo. To chłop może mieć z nim nawet kłopot, bo nie znajdzie chętnego na takie futerko, które na dodatek trzeba upolować. Cos innego trzeba wymyślić.

  20. #80

    Domyślnie

    Oj nie rezygnowalbym z lisa.
    Spojrz Harry81 na to

    [/img]

    Moze i nie da sie zrobic futra z wiosennego lisa , ale tez nie da sie go zrobic z jednego lisa.
    Jesli tylko twojemu lisowi sposoba sie pod podloga i postanowi tam zamieszkac , to tym lepiej.
    Za jakis czas sprowadzi tam drugiego lisa , a ze po krzakach rozrzucaja tylko szczepionki p/wscieliznie a nie srodki antykoncepcyjne dla lisow to po jakims czasie bedziesz mial pod podloga mala lisia nore pelna mlodych lisow.

    Dobra , teraz przyjrzyj sie jeszcze raz tej pani na zdjeciu i pomysl czy nie znasz jakiejs podobnej , ale bez futra. Na pewno sie znajdzie , i daje ci slowo Harry , ze dla futra z lisow to ona jest w stanie wiele zrobic dla ciebie.
    Lisy to nie myszy , zanim ich przybedzie pod podloga , zrobi sie zima. W sam raz zeby zaniesc lisy do kusnierza.
    A ty Harry81 dla kobiety bez futra , bedziesz w stanie bez mrugniecia okiem zerwac podloge w calym domu aby tylko dorwac sie do lisow.

    Glupio zrobiles z tymi myszami , ale jak to mowia nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo.

    Pozdrawiam

Strona 4 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony