dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 129
  1. #41
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mobutu

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    od orobiny smrodu jeszcze nikt nie umarł
    po miesiącu przywykniecie
    a po roku nie będziecie mogli bez tego żyć

    a serio to jeden bardziej kozackich postów na tym forum
    zakładam nowy wątek z konursem na najlepszą wpadkę:

    NAJBARDZIEJ KOZACKI WĄTEK - konkurs bez nagród

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    no to i ja napiszę:
    upolowałem wiatrówką, ale ... siedziałem 20 minut bez ruchu z karabinkiem przed oczyma
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Heath
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał mobutu

    a serio to jeden bardziej kozackich postów na tym forum
    zakładam nowy wątek z konursem na najlepszą wpadkę:

    NAJBARDZIEJ KOZACKI WĄTEK - konkurs bez nagród
    spóźniłeś się:
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=21040

    ale możesz tam dopisać ten wątek

  4. #44
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mobutu

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Heath
    Cytat Napisał mobutu

    a serio to jeden bardziej kozackich postów na tym forum
    zakładam nowy wątek z konursem na najlepszą wpadkę:

    NAJBARDZIEJ KOZACKI WĄTEK - konkurs bez nagród
    spóźniłeś się:
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=21040

    ale możesz tam dopisać ten wątek
    qrde faktycznie false start

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harry81
    .... Zapach powoli zanika, jest juz znacznie lepiej niz wczoraj. Mysle ze trutka zadzialala i wysuszyla myszke.
    Tak ci sie tylko wydaje. Po prostu przyzwyczailes sie do zapachu gnijacych myszy , bo jak przypuszczam pod twoja podloga rozklada sie wlasnie cala rodzina myszy. Otrules cala mysia rodzine. Kazdy kto mial z myszami do czynienia wie , ze myszy nie znosza samotnosci. Nie ma czegos takiego w przyrodzie jak samotna mysz. Zreszta jedna smierdzaca myszka nie sklonilaby cie do zalozenia tego watku. Tak czy siak , masz teraz pod podloga maly mysi cmentarz ... to nic przyjemnego. Nie czujesz juz ich zapachu , ale to nie zmienia faktu , ze w powietrzu unasza sie male czasteczki zatrutych mysich cialek.
    Nie wiem jak ty , ale ja nie chcialbym oddychac takim powietrzem.
    Masz dwa wyjscia jesli chcesz miec zdrowe powietrze w tym pokoju.
    Zrywasz podloge i sam w gumowych rekawiczkach usuwasz zdechle myszy , albo wiercisz w desce mala dziurke i wpuszczasz przez nia mrowki.
    Kazdy kto mial z mrowkami do czynienia wie , ze mrowki nie pogardza zdechla mysza. Po kilku dniach bedziesz mial pod podloga juz tylko mrowki. Jesli powstrzymasz sie przed zatykaniem wywierconej dziurki silikonem po nastepnych kilku dniach glodne mrowki wyjda przez nia z powrotem na zewntarz a ty spokojnie bedziesz je mogl wylapac peseta ....

    Mrowki mozesz kupic , np tu : http://www.mrowki.info/forum/viewtopic.php?p=8552

    Spod podlogi powinno ich wyjsc troche wiecej niz wpuscisz , wiec jak je odsprzedasz to jeszcze na tym zarobisz.

    Pozdrawiam

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Jeśli nie wyjdą wszystkie, wpuszczamy pod podłogę mrówkojada...

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goni_Mnie_Peleton
    Cytat Napisał Harry81
    .... Zapach powoli zanika, jest juz znacznie lepiej niz wczoraj. Mysle ze trutka zadzialala i wysuszyla myszke.
    Tak ci sie tylko wydaje. Po prostu przyzwyczailes sie do zapachu gnijacych myszy , bo jak przypuszczam pod twoja podloga rozklada sie wlasnie cala rodzina myszy. Otrules cala mysia rodzine. Kazdy kto mial z myszami do czynienia wie , ze myszy nie znosza samotnosci. Nie ma czegos takiego w przyrodzie jak samotna mysz. Zreszta jedna smierdzaca myszka nie sklonilaby cie do zalozenia tego watku. Tak czy siak , masz teraz pod podloga maly mysi cmentarz ... to nic przyjemnego. Nie czujesz juz ich zapachu , ale to nie zmienia faktu , ze w powietrzu unasza sie male czasteczki zatrutych mysich cialek.
    Nie wiem jak ty , ale ja nie chcialbym oddychac takim powietrzem.
    Masz dwa wyjscia jesli chcesz miec zdrowe powietrze w tym pokoju.
    Zrywasz podloge i sam w gumowych rekawiczkach usuwasz zdechle myszy , albo wiercisz w desce mala dziurke i wpuszczasz przez nia mrowki.
    Kazdy kto mial z mrowkami do czynienia wie , ze mrowki nie pogardza zdechla mysza. Po kilku dniach bedziesz mial pod podloga juz tylko mrowki. Jesli powstrzymasz sie przed zatykaniem wywierconej dziurki silikonem po nastepnych kilku dniach glodne mrowki wyjda przez nia z powrotem na zewntarz a ty spokojnie bedziesz je mogl wylapac peseta ....

    Mrowki mozesz kupic , np tu : http://www.mrowki.info/forum/viewtopic.php?p=8552

    Spod podlogi powinno ich wyjsc troche wiecej niz wpuscisz , wiec jak je odsprzedasz to jeszcze na tym zarobisz.

    Pozdrawiam

    Zgadzam się. Do tego w tym domu jest trzymiesięczne dziecko. Te opary ze zdechłych myszy /a moglo ich być i ze 20ścia / spowodowały napewno zwiększoną toksycznośc pomieszczenia



    hmmm, zastanawia mnie, jak dorosły, inteligentny facet nie zastanowił się nad skutkiem swojego działania. Czy sądziłeś, że jak dasz trutkę to ta mysz rozpłynie sie w nicości?

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harry81
    Cytat Napisał bratki
    A wogóle wyobrażasz sobie sex z facetem, który sprawił, że zwierzę 2 dni konało? :-?
    Może ciebie kręci sex przy biegającej myszy na łóżku ale mnie nie! Dla mnie najwaniejsze było skuteczne działanie, a skoro inne środki nie pomagały przez kilka dni musiałem się posunąc do bardziej dyrastycznych srodkow. Tymbardziej, ze mam trzymiesieczne dziecko i mysz biegajaca po nim pewnego ranka byla widokiem, ktory sprawil ze musze rozwiazac problem za wszelka cene. Mysle ze gdybym zamkanal ta mysz bez trutki i kazal jej meczyc sie i pasc z glodu to moglabys miec mi cos do zarzucenia. Sam bym mial wtedy wyrzuty sumienia, ale mysle ze zastosowanie trutki sprawilo ze mysz nie "zginela w meczarniach"

    PS Zapach powoli zanika, jest juz znacznie lepiej niz wczoraj. Mysle ze trutka zadzialala i wysuszyla myszke.

    Po trutce pewnie miała biegunkę i to pewnie do tej pory śmierdziało. Zaczekaj jak zdechnie wtedy będzie jazda. W moim samochodzie jak zdechła gdzieś koło nagrzewnicy to padlina śmierdziało około miesiąca.

  9. #49

    Domyślnie

    ...
    my plebs mamy tylko płacić PIT,CIT,ZUS,US,VAT,opłaty,koncesje,akcyzy,podatki ,zezwolenia,legalizacje,homologacje,licencje,prowi zje i wszyskie inne myta co krok, w sumie oddajemy 86%!! zarobku, w zamian co? super kolej, super drogi, super szpitale, super prawo itd itd

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski
    Jeśli nie wyjdą wszystkie, wpuszczamy pod podłogę mrówkojada...
    A jak mrówkojad nie wyjdzie to wpuszczamy pod podłogę mrówkojadożera...
    A jak i on nie wyjdzie???

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    To już tylko buldożer zostanie!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    To już tylko buldożer zostanie!
    ??? BULDOŻER??? Przecież tam nie było buldoga tylko mrówkojadożer czy coś trakiego....

    ... a co do słowotwórstwa to i tak nie prześcigniemy Niemców... Beutelrattenlattengitterkofferattentater http://www.gumtree.pl/warszawa/09/6382809.html
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  13. #53

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał janusz_21
    Witam! ale jaja!
    Właśnie!!! Co z jajami!!! Przecież te mrówki składają jaja! Jeśli są zapłodnione to nie można usuwać!!! Aborcja jak nic! I LPR na głowie!... a mrówkojadożer jak się rozmnaża? Jeśli jajorodny to też problem...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Heath
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Można było załatwić sprawę "czysto" wpuszczając pod podłogę węża uwiązanego na sznurku żeby i on nie został.

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Żeby uwiązać węża na sznurku, trzeba by go chyba zakolczykować, bo jakoś inaczej nie wyobrażam sobie wiązania tego sznurka. Na szyi? Na ogonie? Gdzie on to ma? Czy gdzieś kolczykują węże?
    Może wygodniej wpuścić węża bez sznurka a za nim ichneumona na sznurku?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #57

    Domyślnie

    W dalszym ciągu mamy problem ze szkielecikami myszek ? Proponuję pomysłowemu myszkobójcy rozwiązanie ostateczne – kremację. Do dziurki w podłodze wlewamy pare litrów benzyny, wysyłamy zgłoszenie do Nagrody Darwina i podpalamy.

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Żeby uwiązać węża na sznurku, trzeba by go chyba zakolczykować, bo jakoś inaczej nie wyobrażam sobie wiązania tego sznurka. Na szyi? Na ogonie? Gdzie on to ma? Czy gdzieś kolczykują węże?
    Może wygodniej wpuścić węża bez sznurka a za nim ichneumona na sznurku?
    Wąż - samiec powinien mieć takie zgrubienie w 2/3 długości od pyska.... pętelka powinna sie tam zatrzymać... Samice węży raczej takiego zgrubienia nie mają... no chyba że to jest takie fałszywe zgrubienie po obiedzie.... więc należy wybierać tylko samce bogato obdarzone przez naturę a pętelka się nie zsunie... przez pysk też pętelka nie zejdzie bo węzyk będzie mieć drugie zgrubienie.... już po objedzie więc pętelka będzie pomiędzy... za to widzę inny problem.... węża trzeba wpuścić przed eksterminacją myszy... węże nie są padlinożercami...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerry-Mc
    W dalszym ciągu mamy problem ze szkielecikami myszek ? Proponuję pomysłowemu myszkobójcy rozwiązanie ostateczne – kremację. Do dziurki w podłodze wlewamy pare litrów benzyny, wysyłamy zgłoszenie do Nagrody Darwina i podpalamy.
    Nie dostanie niestety nagrody Darwina ten, kto uprzednio zdążył przekazać swoje geny potomstwu. Tę nagrodę przyznają za usunięcie swoich genów z zasobów genetycznych ludzkości w możliwie idiotyczny sposób.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harry81
    Nie mogąc sobie poradzic przez kilka dni z rzedu z mysza w pokoju (nie udalo sie jej zlapac w pulapke) postanowilem odciac jej droge ktora dostawala sie pod podloge. W dzien, gdy wiedzialem ze ukrywa sie pod podloga nasypalem w jedyny otwor ktorym mogla sie tam dostac trutki, a nastepnie uszczelnilem otwor silikonem. ................... spac sie nie da.




    Cytat Napisał Harry81
    Cytat Napisał bratki
    A wogóle wyobrażasz sobie sex z facetem, który sprawił, że zwierzę 2 dni konało?
    Może ciebie kręci sex przy biegającej myszy na łóżku ale mnie nie! ...
    no nie wiem, nie wiem...
    ten jeden raz bys miał pewność, że żona nie myśli w czasie seksu, ani jaki wybrać kolor załon ani nawet o kochanku

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony