dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar hanka55
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    pagóry
    Posty
    3.009

    Domyślnie

    Wpisz w "szukaj"( prawy górny róg strony) zdanie " z czego żywopłot" i szukaj w dziale " pamiętajcie o ogrodach '. Koncepcji - multum w 33 wątkach
    Np. ten:
    http://forum.muratordom.pl/zywoplot-...ght=zywop%B3ot
    Cieplutko - hanka

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Że też Ci się chce..mnie ręce opadają czasem.

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar hanka55
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    pagóry
    Posty
    3.009

    Domyślnie

    Mnie też, ale to Moderatorzy zlikwidowali przypis :
    " zanim zapytasz, poszukaj odpowiedzi "
    Cieplutko - hanka

  4. #24

    Domyślnie

    ja wiem do czego słuzy przycisk "szukaj", ale nic konkretnego tam nie znalazłam, akurat w tym watku zapytałam bardziej pod kątem odciecia sie od drogi i sasiada

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał hanka55
    Mnie też, ale to Moderatorzy zlikwidowali przypis :
    " zanim zapytasz, poszukaj odpowiedzi "
    Przecież jest....

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adka_
    ja wiem do czego słuzy przycisk "szukaj", ale nic konkretnego tam nie znalazłam, akurat w tym watku zapytałam bardziej pod kątem odciecia sie od drogi i sasiada
    A do czego niby innego służą żywopłoty? W 33 wątkach naprawdę nic konkretnego nie znalazłaś?
    Wpisz pergola, rośliny pnące- naprawdę trudno zaczynać wszystko od nowa.
    Ostatni wpis w wątku <pnącza na pergolę > był dzisiaj.

  7. #27

    Domyślnie

    no tak tylko wydawalo mi sie ze to wątek o odcieciu sie od sasiada a ja chyba o to pytam, ale skoro nie można tu o nic pytac to juz tego nie robie

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adka_
    no tak tylko wydawalo mi sie ze to wątek o odcieciu sie od sasiada a ja chyba o to pytam, ale skoro nie można tu o nic pytac to juz tego nie robie
    Wiesz Adka, myślę że nie masz o co się obrażać. Pytałaś o pergolę i słusznie wskazano Ci na wątek o pergolach z dnia dzisiejszego. Jest tam tyle propozycji że mogłabyś obsadzić dom dookoła. A Hanka i Mirek na pewno Ci pomogą jeśli będziesz szukała informacji o konkretnym rozwiązaniu czy roślince.
    Powodzenia z peroglą. Wklej zdjęcie to może kogoś zainspiruje do zaproponowania Ci konkretnego rozwiązania, bo narazie nie podałaś zbyt wielu szczegółów dotyczących lokalizacji tarasu czy twoich preferencji.

  9. #29

    Domyślnie

    aż ja sie nie obrażam, j tylko dam rade to wkleje zdjecie

    pozdrawiam

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Raton

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    221
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    A może tak napiąć 3 linki wzdłuz ogrodzenia w odległości 70cm od siatki (aby nie przeszedł do sąsiada) i posadzić winobluszcz. W ciągu roku potrafi mieć przyrost ok 4m. U mnie tu gdzie teraz mieszkam obrasta garaż i co roku po obcince wywalam samochód dostawczy obciętych przyrostów. Ma dość duże liście które zasłonią wszystko Na nowej działce mam około 250m siatki i już na jesień posadziłem sadzonki. Poczekam do wiosny i zobaczymy. Sąsiadów trudnych nie mam ale wole ich nie kusić

  11. #31

    Domyślnie

    witam mam pytanie czy jak mam siatkę ogrodzeniową to mogę odgrodzić się za pomocą płotów lamelowych pasuje takie rozwiązanie?

  12. #32

    Domyślnie

    Jeśli ma to mieć ręce i nogi to do siatki lepiej zastosować taśmy ogrodzeniowe Thermoplast Ja mam akurat panele ale problem był ten sam. Płot lamelowy wygląda mało korzystnie + szybko się niszczy.

  13. #33
    Banned
    sayek

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-424
    Posty
    17

    Domyślnie

    Mój dalszy sąsiad również założył sobie taki płot lamelowy na siatkę ogrodzeniową i szczerze mówiąc nie wygląda to zbyt ładnie. Z jednej strony jest ok, ponieważ widać tylko te panele, ale od drugiej strony średnio się prezentuje . Lepiej już chyba założyć na to ogrodzenie co masz siatkę cieniującą z tych gęściej tkanych takie coś jak np. grandinet strong, albo nawet trochę z mniejszym stopniem zacienienia. Będzie to tańsze rozwiązanie i moim zdaniem lepiej wyglądać

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony