dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie Strona internetowa dla majsterkowiczów i nie tylko...

    Jak widzisz po ilości moich postów nie jestem tu żadną elitą i dołączyłem stosunkowo nie dawno ale...no własnie bardzo ostatnio się wciągnąłem w tematy remontowo budowlane i z wielkim zaparciem i uporczywością próbuję pozyskiwać róznoraką wiedzę na ten temat.
    Dlatego ten pomysł jak w temacie...strona internetowa dla majsterkowiczów wykonujących domowe prace remontowo - budowlano - wykończeniowe.
    Głównym celem utworzenia tej strony jest zamieszczanie tylko najlepszych i sprawdzonych porad i wskazówek jak wykonać różne prace i przede wszystkim krok po kroku i wraz ze zdjęciami.
    Dlatego teraz moja prośba do Was drodzy koledzy forumowicze i fachowcy...
    bedę potrzebował wszelakich porad i instrukcji do zamieszczania na mojej stronie.
    Ktos powie po co strona jak wszystko można znaleźć na forum - to prawda i ja mu przyznam racje ale...
    no własnie ile czasu zajmie znalezienie czegoś co nas interesuje.Mozna skorzystać z wyszukiwarki ale i tak trzeba przejrzec sporo postów a i tak okazać sie moze że nie ma tam czegoś co nas interesuje.
    Dlatego chcę aby na stronie wszystko było uporządkowane i podzielone na kategorie aby łatwo można było znaleźc to co nas dokładnie interesuje.
    Robie tę strone z myśla o forumowiczach Muratora ale nie tylko, dlatego chcę umieszczać informacje i porady właśnie otrzymywane od Was...wiec czy mogę na Was liczyć???
    I co myslicie o tym pomysle???
    hmm...cos napewno myslicie ale postanowiłem ze strona i tak powstanie
    I jeszcze jedno...mam nadzieję ze sie spodoba bo zajmuję sie grafiką i reklamą dlatego strona bedzie napewno przyjazna i ładna


    Niedługo w tym własnie poście bede pisał na bierząco o postepach w pracy.

  2. #2

    Domyślnie

    Jestem ZA.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  3. #3

    Domyślnie

    I ja.
    Dobre rady są pożyteczne dla obu stron, stąd nigdy ich za wiele.
    Jeżeli to robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

  4. #4

    Domyślnie

    I to mi sie podoba
    Dzieki za poparcie.Zaczynam jutro czyli 03.04.07 produkcję
    Pozdrawiam!

  5. #5

    Domyślnie

    pomysł przynajmniej na Nobla często zastanawiałem się dlaczego jest tyle niemieckich i angielskich stron z gatunku DIY z opisem i zdjęciami a po polsku to oprócz muratora i elektrody.pl nic konkretnego nie ma. Ja radzę sobie z językiem bez problemu ale też czasem się zaciąłem na jakimś fachowym słownictwie, a dzięki temu że byłoby po polsku to uprościłoby życie wielu ludziom.

    bo przecież kombinowanie to polska specjalność więc trzeba ludziom pokazać że umiemy

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie Re: Strona internetowa dla majsterkowiczów i nie tylko...

    Cytat Napisał lrnn
    I jeszcze jedno...mam nadzieję ze sie spodoba bo zajmuję sie grafiką i reklamą dlatego strona bedzie napewno przyjazna i ładna
    Gdybyś potrzebował pomocy w zakresie projektowania nawigacji i ogólnie pojętego HTML'a oraz PHP to zapraszam
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki sliczne za ofertę pomocy i jak bede potrzebował to napewno się przypomnę!
    Aaa i jeszcze jedno na początku strona bedzie dośc skromna ale przecież nie od razu Rzym zbudowanono i w końcu tę stronę będziemy współtworzyli wszyscy razem Forumowicze Muratora więc napewno wszyscy się dowiedzą że Polacy potrafią i to jeszcze ile
    Mam juz główny layout i niedługo robię menu.
    Będzie to zwykły HTML i dość prosty ale licze ze z czasem przerodzi się w naprawde fajną stronkę
    Pozdrawiam!!!
    I oczywiście wszystkie porady które będą na niej umieszczane od Was będą podpisane przez autora i w formacie pdf.

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wicekK
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Popieram - z pewnością taka strona zdobędzie popularność i szybko się rozrośnie .

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuje wicekK za poparcie
    Pozdrawiam!

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...weeeeerrrrry fajnnnnie Kolegooooooo

    Tylko o co właściwie Tobie chodzi ?

    Wchodzisz na istniejące forum i zamiast skierować swoje pomysły do ada walisz nowy temat

    J

    ... oczekujesz oklasków

    waliszzzzz sssstraszzzzzną agitkąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą� �ą


    I teraz napisz szczerze Kto jest twoim sponsorem ?

    .... czekam

    ... czekam


    .... czekam


    ..


    ..


    .


    ..


    .
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Jerzysio, za duzo piwa ?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ... to tessssssssssssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzz
    JooooooooooooooooooooooooooooooooooooooShiiiiiiii
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  13. #13

    Domyślnie

    Jerzysio - Ty masz coś nie tak z klawiaturą
    Jeżeli to robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Jestem za
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  15. #15

    Domyślnie

    Panie Jerzysio nie wiem o co Panu chodzi no ale cóż...różni ludzie różne potrzeby.
    Dziękuje za poparcie i zwaracam sie juz teraz do wszystkich uzytkowników o nadsyłanie opisów i porad.
    Najlepiej ze zdjęciami bo takie najbardziej są potrzebne i oczywiście opis krok po kroku.Moze być (najlepiej) w formacie .doc czyli w wordzie.Następnie opis jest zamieszczony na stronie w formacie pdf i podpisany nikiem lub imieniem i nazwiskiem autora na zyczenie.
    Bardzo proszę o porady z wszystkich dziedzin nadsyłajcie na adres:
    [email protected].
    Dzięki i pozdrawiam!

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    .... Panie Irnn
    o naruszanie regulaminu Forum, o to chodzi...
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  17. #17

    Domyślnie

    Panie Jerzysio widze ze broni się Pan pkt 7 regulaminu Forum, przyznaje ze to mogło by tak zabrzmieć ale proszę zwrócić uwagę że po umieszczeniu mojego postu jak dotąd wszyscy wyrazili swoją akceptację, poza tym w regulaminie jest:"(...)zastrzega sobie prawo do publikowania wybranych wypowiedzi uczestników FORUM na łamach pism i stron www Wydawnictwa w celu wymiany poglądów na tematy budowlane(...)"

    Więc to nie jest zamieszczanie wybranych wypowiedzi bo ja nie chce ich kopiować, ale prosiłem o nadsyłanie prac pisanych indywidualnie nie związanych z forum!!!

    proszę czytac dokładnie następnym razem o co chodzi!

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał lrnn
    Panie Jerzysio widze ze broni się Pan pkt 7 regulaminu Forum, przyznaje ze to mogło by tak zabrzmieć ale proszę zwrócić uwagę że po umieszczeniu mojego postu jak dotąd wszyscy wyrazili swoją akceptację, poza tym w regulaminie jest:"(...)zastrzega sobie prawo do publikowania wybranych wypowiedzi uczestników FORUM na łamach pism i stron www Wydawnictwa w celu wymiany poglądów na tematy budowlane(...)"

    Więc to nie jest zamieszczanie wybranych wypowiedzi bo ja nie chce ich kopiować, ale prosiłem o nadsyłanie prac pisanych indywidualnie nie związanych z forum!!!

    proszę czytac dokładnie następnym razem o co chodzi!
    super pomysla jak by cos to sluze opisem do wiaty na autko

    http://www.cinemart.pl/wiata/

    pozdr Piotr

  19. #19

    Domyślnie

    Jak najberdziej Piortpl!Czekam na opisy pod adresem [email protected]

  20. #20

    Domyślnie

    Niedawo wyszedłrm z inicjatywą na forum stworzenia tej strony na której miały się znaleźć opisy i porady forumowiczów na różne temety (dot. wykonania samodzielnych prac rementowo-wykończeniowych)...
    Niestety otrzymałem tylko jeden opis, w związku z tym rezygnuję z pomocy forumowiczów i stronę będę tworzył sam.
    Nie wiem jak długo mi to zajmie choć strona ukaże się już niebawem lecz z wiadomych przyczyn będzie bardzo uboga.W miarę wolnego czasu będe dodawał szczególowe porady i opisy.

    Niedługo w tym poście podam oficjalny adres strony.
    Pozdrawiam!

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony