dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Ile za zrobienie ogrodzenia???

    Witam serdecznie,
    mam pytanie: jaka cene za godzine pracy zaproponowac czlowiekowi, ktory wykona mi ogrodzenie?
    Ogrodzenie jest bardzo proste, bo to tylko zwykla siatka, slupki i "krawezniki" zamiast wylewanej podmurowki.

    Dzieki za pomoc, bo wogole nie mam pomyslu
    Kasia

    PS. Jestem z Warszawy i tam tez ogrodzenie bedzie wykonywane ))

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj
    Myślę, że w takim przypadku ustalanie stawki godzinowej może okazać się nie najlepszym pomysłem...
    Wiem z doświadczenia zatrudniając różnych ludzi do swojej ekipy. Przeważnie jest tak, że pracownik zatrudniony na stawkę godzinową stara się jak potrafi by czas potrzebny do realizacji zadania był jak najdłuższy
    Ten sam pracownik rozliczany za konkretne dzielo, potrafi zupełnie zmienić swoje podejście do pracy ...bo i motywacja jest zupełnie inna.
    Oczywiście zdarzają się wyjątki. Zakres o którym piszesz jest łatwy ale pewnego doświadczenia jednak wymaga. Myslę, że około 10zł za roboczogodzine byłoby ok. Jeśli zlecisz to firmie, dużo więcej
    Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    a najlepiej umów sie na całość, na lewo popytaj tych co sprzedaja siatke -najlepiej u jakiegość lokalnego wytwórcy- chlopaki ktorzy tam pracuja czesto robia to na lewo aby szef sie tylko nie dowiedział- ja tak zrobiłam
    Dla chcącego nic trudnego!

  4. #4

    Domyślnie

    U mnie dzisiaj ekipa skończyła robić ogrodzenie (siatka, słupki bez podmurówki) 17 zł za metr.

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,
    A czy 30 zl / metr biezacy ogrodzenia to cena OK dzisiaj?
    Siatka, slupki, podmurowka wylewana, obsadzenie bramy i furtki.
    120 metrow, 3600 PLN.
    Przeplacam?
    Mirek

  6. #6

    Domyślnie

    na pewno nie przepłacaszm daj namiary na te ekipę!

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MagdaI

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    8

    Domyślnie

    U nas tez zaczeli robić ogrodzenie, podmurówka wylewana (ze wzgledu na duza róznice poziomów wykop siega prawie 1 m miejscami)+zbrojenie podmurówki+mocowanie siatki i malowanie słupków. Cena za roboznę 60 zł brutto za metr. Jak sie ma ta cena do cen dziesiejszych? Wykonawca bardzo narzeka ze sie przeliczył z robotą i że powinno ono kosztować 100-150 zł z metra.Powiedzieliśmy, ze jakoś sie dogadamy, musimy mu troche podnieść cene bo inaczej nam ucieknie. i co Wy na to?

  8. #8

    Domyślnie Re: Ile za zrobienie ogrodzenia???

    Cytat Napisał kasienka80
    Witam serdecznie,
    mam pytanie: jaka cene za godzine pracy zaproponowac czlowiekowi, ktory wykona mi ogrodzenie?
    Ogrodzenie jest bardzo proste, bo to tylko zwykla siatka, slupki i "krawezniki" zamiast wylewanej podmurowki.

    Dzieki za pomoc, bo wogole nie mam pomyslu
    Kasia

    PS. Jestem z Warszawy i tam tez ogrodzenie bedzie wykonywane ))
    40złm/mb
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  9. #9

    Domyślnie

    A jak ceny w Krakowie i okolicach? Wie ktoś i ma namiary na tanią firmę? Chodzi o JAK NAJTAŃSZE ogrodzenie z siatki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony