dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 254 z 616
Pokaż wyniki od 5.061 do 5.080 z 12315
  1. #5061
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał FlashBack Zobacz post
    O zgrozo rom nazywa goscia oszustem chlopie mocne slowa jak na podebranie darmowej fotki.
    fotki darmowe i po wydrukowaniu mozna nawet nimi sobie d... wycierać - nie mam nic przeciw ale jeśli ktoś pokazuje moją pracę jako swoją i to w celach zarobkowych to jak go nazwać? Gdyby to był mój były pracownik (oczywiście z tych kumatych co to teraz mi konkurencję robi jak np. wspomniany dozi ) to nawet słowem bym się nie odezwał a jeszcze spokojnie bym polecił!
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  2. #5062
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonikaC Zobacz post
    Rom mam nadzieję, że zgłosiłeś nadużycie na allegro.

    Fafowiec za 5 groszy.

    Może boi się wstawić swoje.

    Prostactwo i tyle. Ale wielu takich...
    ...nie za 5groszy tylko całe 32zł za metr w kwadracie!

    A na Allegro nie mogę się dostać bo jeśli chce się napisać do Allegro to trzeba się zarejestrować i zaakceptować regulamin!!! A ja akurat nie jestem zarejestrowany jakoś mi nie spieszno do tego. Wiec jak już wspomniałem niestety nie mogę nawet wysłać maila że nie wspomnę że allegro nie posiada żadnego telefonu!
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  3. #5063
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał witekgo Zobacz post
    wlasnie bardzo mnie ciekawi czemu uwazacie ze grzybki sa lepsze od esow prosze o wytlumaczenie
    ...dobra wracamy do poradnictwa - dosyc prywaty.

    Dla mnie grzybek jest stabilniejszy (chodzi głównie o skosy) od ES'ów. poziomowanie grzybków jest dokładniejsze i szybsze... no i ja wolę grzyby (ale to moje subiektywne odczucie)
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  4. #5064
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał FlashBack Zobacz post
    rom spinasz sie bez sensu i znieslawiasz czlowieka jezeli przed publikacja tych postow nie zglosiles naduzycia do allegro i samego allegrowicza.
    rom taki bystrzak googlowy jestes a tu prosze http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php
    i w kor. prosisz o usuniecie konta
    Bystrzaku ale dokończ wysyłanie! Bez zalogowanie nie da rady!!! Myslisz że na darmo siedziałem dwie godziny przed kompem? Nawet znalazłem numer telefonu do gościa od kontaktów z mediami... niestety byłego już pracownika grupy allegro no i d... zimna.

    co do obsmarowywania gościa... i tak niech się cieszy bo mam podstawy do uruchomienia machiny prawnej! Chociaż okażę trochę łaski i skasuję jego dane osobowe chociaż pochodzą z publicznych stron dostępnych dla każdego. jeszcze mu ktoś facjatę pokiereszuje i bedę posądzony o sianie nienawiści!
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  5. #5065
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar profi45
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    787

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    ...dobra wracamy do poradnictwa - dosyc prywaty.

    Dla mnie grzybek jest stabilniejszy (chodzi głównie o skosy) od ES'ów. poziomowanie grzybków jest dokładniejsze i szybsze... no i ja wolę grzyby (ale to moje subiektywne odczucie)
    Szybszy ze sznura? czy łat ? stabilniejszy bo gatki nie jada w dół ? a co mi powiesz na pękniecia jak grzyb popycha płyte prostopadle do krokwi? na połaciowych po paru miesiącach są pekniecia na dylatacjach .Przyłóz late na skosie po paru miesiacach i zobacz jak sie buja ,a było prosto ?!
    Rom nie bronie Esa !
    Ostatnio edytowane przez profi45 ; 26-11-2011 o 20:05

  6. #5066
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    profi45 i tak i nie... wiem że zdania sa podzielone i dlatego napisałem że to moje subiektywne odczucie. A co do zrywania akrylu w naroznikach to zjawisko wystepuje nawet przy ES'ach. i nie wiem czy nie lepiej jest przykręcać płyt do UDeków - wbrew zaleceniom rigipsa

    ...a co do szybkości ze sznura - mi idzie szybciej i jest to robota dla jednej osoby a z łatą muszą być dwie.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  7. #5067
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar profi45
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    787

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    profi45 i tak i nie... wiem że zdania sa podzielone i dlatego napisałem że to moje subiektywne odczucie. A co do zrywania akrylu w naroznikach to zjawisko wystepuje nawet przy ES'ach. i nie wiem czy nie lepiej jest przykręcać płyt do UDeków - wbrew zaleceniom rigipsa

    ...a co do szybkości ze sznura - mi idzie szybciej i jest to robota dla jednej osoby a z łatą muszą być dwie.
    Do takiej wypowiedzi tylko szacunek Rom.

  8. #5068
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...czasem firmy muszą ze względów marketingowych coś zmieniać... bywa że zmieniają naklejkę na "nowa jeszcze lepsza formuła" a we wiaderku ten sam produkt. W systemach suchej zabudowy praktycznie już wszystko wymyślono... kombinowali trochę z wymiarami płyt ale się nie przyjęło. Krawedzie płyt (pro,hrak, singa, kpos i inne) też już przerabialiśmy... teraz weszła moda na połączenia ślizgowe i nie łączenie na sztywno ze ścianami... firmy robią nam wodę z mózgu i to w celach marketingowych.

    Ostatnio bardzo skrzywdziłem mojego Inwestora. Na poddaszu użytkowym pełen system rigips - profile, płyty, gipsy - do tego taśmy "amerykańskie" czyli mercedes w jakości i oczywiście w cenie - tak sobie życzył. A na poddaszu nieużytkowym płyty kręcone do krokwi bez stelaża, taśma papierowa na gipsie szpachlowym dolina nidy bo vario się skończyło. I jak Inwestor za powiedzmy pięć lat wejdzie po choinkę i zobaczy że taka badziewna technologia a spoiny nie są popękane to go szlag jasny trafi!!! i po co profil rigips za 13zł a nie za 8zł, po co taśma amerylańska (TT) za 45zł/30mb a nie zwykły papier za 9zł/75mb, po co vario za 120zł/25kg a nie dolina nidy za 25zł/25kg... oj Inwestora trafi... oj trafi...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  9. #5069

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Bystrzaku ale dokończ wysyłanie! Bez zalogowanie nie da rady!!! Myslisz że na darmo siedziałem dwie godziny przed kompem? Nawet znalazłem numer telefonu do gościa od kontaktów z mediami... niestety byłego już pracownika grupy allegro no i d... zimna.

    co do obsmarowywania gościa... i tak niech się cieszy bo mam podstawy do uruchomienia machiny prawnej! Chociaż okażę trochę łaski i skasuję jego dane osobowe chociaż pochodzą z publicznych stron dostępnych dla każdego. jeszcze mu ktoś facjatę pokiereszuje i bedę posądzony o sianie nienawiści!
    Masz racje Rom-Kon.
    Nie da rady nic zrobic bez rejestracji.
    Napisz do faceta i zapytaj o te zdjecia.

  10. #5070
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ellaj a ja mam to w głębokim poważaniu. bardziej mnie to śmieszy niż złości i współczuję gościowi że musi stosować tak poniżające chwyty - ale co się dziwić przy takich stawkach. Nie mam ani czasu ani ochoty dalej walczyć z tym... może wyślę mu mailem linka do postów "polecających"? Przyjechałem do domu na zbyt krótko by takimi bzdetami się przejmować. Jutro już jadę na robotę. Gościu już wie bo niestety mój szwagierek zadzwonił do niego (wkurzyło go to bo na Palędziu akurat był ze mną!) i zapytał się dlaczego używa nie swoich zdjęć. Gościu się coś tam motał niespójnie a ja stwierdziłem że jestem ponad tym... ot i narazie to wszystko. Aukcje trwają jeszcze chyba jeden dzień i jak zejdą zobaczymy czy pojawią się następne.

    ps. szwagierek podpytał się co do stawki i dowiedział się że tam są jeszcze jakieś doliczenia za dodatkową wełnę czy coś... może sam zamówię u niego jeden metr i niech przyjedzie do mnie i pokaże tą technologię?

    edit: no i gościu przegiął! Wystawił te same fotki na kolejne 12 dni! Wysyłam mu linka do "rekomendacji" na liście mazowieckiej i małopolskiej

    drugi edit: wysłałem maila do gościa o treści:
    Witam.
    Jako że wystawia Pan moje fotki z budowy w Palędziu k. Poznania zrobione około pięciu lat temu poczułem się zobowiązany do "rekomendacji - referencji" Pańskich usług na ogólnopolskim Forum Muratora. Poniżej zamieszczam linki do tych "rekomendacji-referencji" ale również firma Googl po wpisaniu Pana nicku z Allegro tj. Mocarny_Zenon też z powodzeniem coś znajdzie.

    pierwszy link: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5027410

    drugi link: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5027642

    trzeci link: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5027637

    W powyższych tematach można zobaczyć że ma Pan już grono "wielbicieli" chociaż muszę przyznać że znalazł się i obrońca "sierot, wdów i uciśnionych" w postaci naszego forumowego kolegi o niku FlashBack.

    pozdrawiam i życzę miłego dnia.

    Rom-Kon
    Remonty Wykończeniówka Budowlana
    Romuald Konieczka

    forumowy nick: Rom-Kon

    Zobaczymy co z tego będzie
    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 27-11-2011 o 17:18
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  11. #5071
    ELITA FORUM (min. 1000)
    romano78

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Sędziszów młp
    Posty
    2.063

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    profi45 i tak i nie... wiem że zdania sa podzielone i dlatego napisałem że to moje subiektywne odczucie. A co do zrywania akrylu w naroznikach to zjawisko wystepuje nawet przy ES'ach. i nie wiem czy nie lepiej jest przykręcać płyt do UDeków - wbrew zaleceniom rigipsa

    ...a co do szybkości ze sznura - mi idzie szybciej i jest to robota dla jednej osoby a z łatą muszą być dwie.
    Właśnie u siebie skończyłem kręcenie grzybków miało iść od łaty ale samemu to nijak się nie da więc robiłem od sznurka pierwsze pomieszczenie trochę trza było poprawiać ale następne wyszły już bez poprawek gdyby nie było wełny między krokwiami to by była bajka , na początku dwa pomieszczenia robiłem profile co 30cm ale przemyślałem sprawę i stwierdziłem że gdy dach będzie pracował to może bardziej pękać bo płyta będzie bardziej sztywna i resztę zrobiłem co 40cm teraz mnie czeka nabijanie wełny na grzybki ale chyba nie będzie łatwo pewnie trza będzie nacinać nożem w miejscu grzybka ? (wełna toprock 10cm)
    No i zastanawiam się jeszcze czy nie lepiej by było profil główny przycinać na szerokość pomieszczenia a nie krótszy o 2,5cm a np. odginać grzybki

  12. #5072
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Ja nie nabijam wełny na grzybki tylko docinam na szerokość jaka jest pomiędzy grzybkami i już po zamocowaniu profili "wciągam" wełnę pod profile. Ułatwia mi to jeden centymetr luzu jaki daję - jesli welna 10cm to szczelina 11cm.

    Profile można docinac na szerokość pomieszczenia a jeśli krokiew jest blisko ściany i grzybki zawadzają to ja nie przykręcam ich przed montażem profila tylko przykrecam już po zamontowaniu.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  13. #5073

    Domyślnie

    Witam

    Czy fazujecie płyte na krawędziach na wewnętrznych narożnikach (zaznaczone na zdjeciach) czy nie ma takiej potrzeby? Wystarczy tylko gładź na płyte a narożniki akrylem? czy trzeba dawac papier/flizeline/siatke albo np taśme TT?
    Aha, i jeszcze czy tez plyty giftów docinacie po przykręceniu? jeśli tak to czym zeby zrobic to równo i zachowac krawędź?
    Generalnie jakie widzicie błędy z mojej roboty?
    1 zdjecie-w trakcie profilowania
    2 zdjecie-po profilowaniu i dociepleniu wełną
    3 zdjecie-po płytowaniu, tylko jeszcze poobcinac naddatki i dac paski płyty przy samych oknach
    4zdjecie-profil C+U opiankowany, to ten co idzie najbliżej ramy okna
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1220618.jpg
Wyświetleń:	364
Rozmiar:	45,8 KB
ID:	87302   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1220630.jpg
Wyświetleń:	342
Rozmiar:	66,2 KB
ID:	87303   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1220660a.JPG
Wyświetleń:	358
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	87304   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1220594.jpg
Wyświetleń:	347
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	87293  
    Ostatnio edytowane przez danielw ; 27-11-2011 o 20:33

  14. #5074

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    ellaj a ja mam to w głębokim poważaniu. bardziej mnie to śmieszy niż złości i współczuję gościowi że musi stosować tak poniżające chwyty - ale co się dziwić przy takich stawkach. Nie mam ani czasu ani ochoty dalej walczyć z tym... może wyślę mu mailem linka do postów "polecających"? Przyjechałem do domu na zbyt krótko by takimi bzdetami się przejmować. Jutro już jadę na robotę. Gościu już wie bo niestety mój szwagierek zadzwonił do niego (wkurzyło go to bo na Palędziu akurat był ze mną!) i zapytał się dlaczego używa nie swoich zdjęć. Gościu się coś tam motał niespójnie a ja stwierdziłem że jestem ponad tym... ot i narazie to wszystko. Aukcje trwają jeszcze chyba jeden dzień i jak zejdą zobaczymy czy pojawią się następne.

    ps. szwagierek podpytał się co do stawki i dowiedział się że tam są jeszcze jakieś doliczenia za dodatkową wełnę czy coś... może sam zamówię u niego jeden metr i niech przyjedzie do mnie i pokaże tą technologię?

    edit: no i gościu przegiął! Wystawił te same fotki na kolejne 12 dni! Wysyłam mu linka do "rekomendacji" na liście mazowieckiej i małopolskiej

    drugi edit: wysłałem maila do gościa o treści:
    Witam.
    Jako że wystawia Pan moje fotki z budowy w Palędziu k. Poznania zrobione około pięciu lat temu poczułem się zobowiązany do "rekomendacji - referencji" Pańskich usług na ogólnopolskim Forum Muratora. Poniżej zamieszczam linki do tych "rekomendacji-referencji" ale również firma Googl po wpisaniu Pana nicku z Allegro tj. Mocarny_Zenon też z powodzeniem coś znajdzie.

    pierwszy link: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5027410

    drugi link: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5027642

    trzeci link: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5027637

    W powyższych tematach można zobaczyć że ma Pan już grono "wielbicieli" chociaż muszę przyznać że znalazł się i obrońca "sierot, wdów i uciśnionych" w postaci naszego forumowego kolegi o niku FlashBack.

    pozdrawiam i życzę miłego dnia.

    Rom-Kon
    Remonty Wykończeniówka Budowlana
    Romuald Konieczka

    forumowy nick: Rom-Kon

    Zobaczymy co z tego będzie
    Dobre
    Powinno wystarczyc.

  15. #5075
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ellaj ja jednak wredny jestem...

    danielw płyty w miejscach strzałek nie fazuję - nie widzę sensu. W te miejsca wklejam narożnik midflex lub podobny. Obróbka dobra, nie widzę zadnych wad chociaż ja trochę inaczej rozwiazuję profile przy oknie( ostatnia fotka z "cieplymi" profilami) ale jesli jest to stabilne to ok. My "hurtownicy" czasem musimy ułatwiać sobie pracę i idziemy na skróty Wy Inwestorzy możecie sobie pozwolić na dokładniejszą dłubaninę - to zaleta. płyty bocznych glifów wystawiam trochę mocniej i wtedy nożykiem nacinam przy samej płycie i odłamuję. Ciebie teraz czeka docinanie piłką bo brzeg jest za mały by ładnie szło odłamać. Zresztą zobacz do mojego fotosika ja płytę tnę na połowę i resztę zostawiam do odłamania. Ale ogólnie nie widzę żadnych błędów. Nie wiem czy dałeś paroizolację ale jesli nie to nie jest błąd bo nie wymaga tego producent wełny Rockwool chociaż ja zalecam zawsze i wszędzie ale to tylko moje zdanie.

    edit:

    na tej fotce widać że duuużo płyty wystaje poza skos. Linia ołówka jest w przybliżeniu linią cięcia. Płytę tnę od "drugiej" strony (z tyłu) po płycie skosu

    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 27-11-2011 o 21:23
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  16. #5076

    Domyślnie

    Na zdjeciu z opłytowania widać kawałki zółtej paroizolacji, jest to łazienka więc obowiązkowo dałem.
    Czyli teraz czeka mnie ręczne machanie piłką, ale ciesze sie że ogólnie jest ok.

  17. #5077
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Oj Flash chyba znów wstałeś lewa nogą... czyli jak pomieszczenie ma 3,70m to nie wolno mi ciąć profila 3,68m (czyli bez nagięcia się nie da!) i wsunąć po skosie w UDeki? Jeśli pierwsze grzybki są około 60-80cm od ściany to spokojnie można ale jesli pierwsza krokiew jest blizej to bez wyginania się nie da wiec lepiej pierwszego grzyba montować "z ręki" czyli po wpięciu CDeka. Luz CDeka powinien być wyraźnie wyczuwalny przy przesuwaniu w prawo-lewo ale nie wypada z UDeka. Ot i cała filozofia ale jesli ktoś ma syndrom dnia wczorajszego a możę nawet łyk-endu to mu trudno to ogarnąć.

    Dopiszę jeszcze że tak można robić jeśli pomieszczenie jest zbliżone długością do 4m (tak jak profil) bo jeśli ma zostać 1m i wiecej odpadu wtedy stosuje się łączenie profili łącznikiem wzdłużnym - nie robi się odpadów. Flash jak już witki położyłeś na klawiaturze to może napiszesz coś na temat zasad obowiązujących przy łączeniu profili? Jak przesuwać łączenia... To też ciekawy temat a ja już nie mam czasu na rozwijanie jego.
    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 28-11-2011 o 08:28
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  18. #5078

    Domyślnie

    Witam
    Mam szybkie pytanko
    Jesli chce zamontowac w krokwie welne 12cm i na krokwie tez 12cm mocowanie w profilach CD60 i wieszaki grzybkowe,
    (druga warstwa welny nabijana na wieszaki grzybkowe) to na ile mam wystawic te wieszaki od krokwi? 12cm czy 12cm + 3cm na szerokosc profila CD60?

    Z gory dzieki i pozdrawiam

  19. #5079
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    grubość wełny (12cm) + 3 cm grubości profila i dobrze jest jeszcze + 1cm luzu na ewentualną niwelację nierówności krokwi i by wełna nie była zbyt mocno dociśnięta.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  20. #5080

    Domyślnie

    Witam
    Dzieki za odpowiedz, czyli miedzy druga warstwy welny a zewnetrzna strona profila cd60 (a tym samym plyta gipsowa) bedzie teoretycznie 3cm przerwy, czy to w niczym nie przeszkadza?(Pytam bo wpadlo mi gdzies w oko ze niektorzy jeszce daja miedzy profile cd 3cm welny zeby bylo na zero )

    Pozdrawiam

Strona 254 z 616

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony