dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 404 z 616
Pokaż wyniki od 8.061 do 8.080 z 12315
  1. #8061

    Domyślnie

    Cytat Napisał FlashBack Zobacz post
    yhy dobrze, ze teraz nie trzeba bedzie paletami zamawiac zza granicy
    teraz będziesz miał dobrze, knauf zasieję na całej Polsce

  2. #8062

    Domyślnie

    Ty to masz dobrze, Rom o kuroniówce to może pomarzyć

  3. #8063

    Domyślnie

    Rom i Fv, jak nie zobaczę to nie uwierzę

  4. #8064
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Rafał masz dziś wolne? Zmywak się zepsuł?
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  5. #8065
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar profi45
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    787

  6. #8066

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Rafał masz dziś wolne? Zmywak się zepsuł?
    Żal Ci dupsko ściska

  7. #8067

    Domyślnie

    Powiem szczerze nie chce mi się kopać w ponad 200-stu stronach.
    Niestety nic za darmo
    Ja czytałem dwa razy (przy okazji zapisując link do danej strony która mnie najbardziej interesowała) później i tak zadawałem pytania i przeglądałem wybrane strony. Znajdziesz też streszczenie , gdzieś ktoś zrobił , jak znajdę linka podrzucę , ale jeśli chcesz sporo wiedzieć zapraszam do lektury A tu http://plyty-gipsowe-porady-montera.pl/ bonus do tematu , taki mały prezencik , też można parę rzeczy się nauczyć.

  8. #8068

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafał2011 Zobacz post
    Rom i Fv, jak nie zobaczę to nie uwierzę
    jak na razie CEIDG milczy na temat mistrza szarej strefy...
    coś mi się wydaje, że prędzej się dwie niedziele palmowe w jednym roku zejdą niż ktoś zobaczy od niego fakturę
    ...

  9. #8069
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafał2011 Zobacz post
    Żal Ci dupsko ściska
    Nie nic mi pośladków nie ściska tylko Ci współczuję... ja mam tu tyle roboty że nie mogę się wyrobić i za chwilę znów na czarną listę się dostanę za niedotrzymane terminy... a jak wiesz ja za 35zł/m2 nie robię. W samym Legionowie spędziłem 7mieięcy... widzisz byłbyś normalnym człowiekie a nie zakałą rodzaju ludzkiego podrzuciłbym Ci parę robót... nie jestem psem ogrodnika. I nie jest to przytyk z mojej strony bo swoim kolegom czasem podrzucam roboty.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  10. #8070

    Domyślnie

    W czym Ty mi współczujesz ? Rom jak "byłbyś normalnym człowiekie a nie zakałą rodzaju ludzkiego" to nie tułałbyś się po robotach po całej Polsce tylko robił w swoim rejonie!

  11. #8071
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zeusrulez
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    za daleko . . .
    Posty
    981

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafał2011 Zobacz post
    W czym Ty mi współczujesz ? Rom jak "byłbyś normalnym człowiekie a nie zakałą rodzaju ludzkiego" to nie tułałbyś się po robotach po całej Polsce tylko robił w swoim rejonie!
    A Ty rafał2011 jesteś urodzonym Anglikiem, że mieszkasz w Halifax? Wyjechałeś do Anglii bo lubisz siedzieć na obczyźnie ?
    Czy jak to tam z Tobą jest ?

  12. #8072
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zeusrulez
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    za daleko . . .
    Posty
    981

    Domyślnie

    To jeśli hip hop pojawił się na forum to ja przytoczę dla tych którzy znowu jadą, że Wodzu swojej firmy nie ma itd bla bli blu bla, co kilka stron na wątku historia powraca.Widocznie kończą się argumenty i zachowujecie się jak stara zdarta płyta
    rafał2011 Ty powinieneś znać kto to śpiewa

    "Ej, czy ty też wyrównujesz do dołu? Za mądry dla ciebie, kto mądrzejszy od ogółu matołów? Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty? Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy. Ej, czy równasz w dół? Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej... Ej, śmiej się, śmiej, zobaczysz jednak, twój śmiech urwie się jak hejnał..." cyt. Wojciech "Sokół" Sosnowski

  13. #8073
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zeusrulez
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    za daleko . . .
    Posty
    981

    Domyślnie

    I jeszcze jedno co by dzień ładnie się zaczął, TAK ŚPIEWAJĄCO

    http://www.youtube.com/watch?v=suxa2mQ72zY

  14. #8074

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Jesteś nygus! Inni przebrnęli przez cały wątek i co ważniejsze kwestie nawet notowali... postaraj się... 200 stron to nie tak dużo!
    Nie nygus, trochę czasu brakuje. Wątek o wykańczaniu przeczytałem cały i też co ważniejsze wynotowałem również Twoje rady kolego.
    Mimo wszystko dzięki. W wolniejszej chwili zabiorę się do lektury.
    pozdr.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  15. #8075

    Domyślnie

    Cytat Napisał zeusrulez Zobacz post
    A Ty rafał2011 jesteś urodzonym Anglikiem, że mieszkasz w Halifax?
    Niestety nie mam nadzieję że moje dziecko będzie.

    Wyjechałeś do Anglii bo lubisz siedzieć na obczyźnie ?
    Tak, lubię.

    Czy jak to tam z Tobą jest ?
    Tak jak wyżej napisałem.

    Tak jak Ty to chyba nikt nie bronił Rom-Kona czyżbyście mieli ze sobą coś wspólnego?

    To jeśli hip hop pojawił się na forum to ja przytoczę dla tych którzy znowu jadą, że Wodzu swojej firmy nie ma itd bla bli blu bla, co kilka stron na wątku historia powraca.Widocznie kończą się argumenty i zachowujecie się jak stara zdarta płyta
    rafał2011 Ty powinieneś znać kto to śpiewa

    "Ej, czy ty też wyrównujesz do dołu? Za mądry dla ciebie, kto mądrzejszy od ogółu matołów? Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty? Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy. Ej, czy równasz w dół? Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej... Ej, śmiej się, śmiej, zobaczysz jednak, twój śmiech urwie się jak hejnał..." cyt. Wojciech "Sokół" Sosnowski
    Posłuchaj lepiej DESIDERATY może lepiej Ci się zrobi

  16. #8076
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafał2011 Zobacz post
    W czym Ty mi współczujesz ? Rom jak "byłbyś normalnym człowiekie a nie zakałą rodzaju ludzkiego" to nie tułałbyś się po robotach po całej Polsce tylko robił w swoim rejonie!
    Rozumiem że ty jesteś jeszcze bardziej nie normalnym człowiekiem bo aż z kraju musiałeś uciekać.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  17. #8077

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Rozumiem że ty jesteś jeszcze bardziej nie normalnym człowiekiem bo aż z kraju musiałeś uciekać.
    Tak, musiałem uciekać z kraju i jest mi tu dobrze a tak przy okazji Tobie też żal dupsko ściska?

  18. #8078
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zeusrulez
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    za daleko . . .
    Posty
    981

    Domyślnie

    To w takim razie nie pier....dol głupot o tym że ktoś się tuła po świecie czy tam po Polsce, bo może tak samo jak Ty to lubi.
    "... usunę drzazgę, która jest w twoim oku, gdy sam belki w swoim oku nie widzisz? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka..."
    Desiderate znam na pamięć, znaczy dla mnie więcej niż sobie możesz wyobrazić, szkoda, że wiesz co to jest, a nie kierujesz się wartościami w niej zawartymi....
    Wierz mi, że gdyby ktoś tak wchodził na Ciebie jak Wy czy Ty na Rom - Kon'a to też stanąłbym w Twojej obronie.

    Pozdrawiam i powodzenia życzę na obczyźnie.
    Z.

  19. #8079

    Domyślnie

    Akurat ja się nie tułam tylko żyję jak człowiek.
    Widać Rom nasrał na swoim podwórku bo trzeba się nauczyć, a teraz pitu pitu że w poznaniu roboty nie ma i w warszawie lepiej.

  20. #8080
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Akrimka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Dąbrówka Tczewska
    Posty
    709

    Domyślnie

    Można i pionie dawać profile.. albo to jakaś inną kosmiczna technologia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sucha-zabudowa1_450.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	37,3 KB
ID:	201032

Strona 404 z 616

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony