dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomks

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Lbn
    Kod pocztowy
    20-000
    Posty
    9

    Domyślnie Podłoga pod panele

    Witam,
    mam taki o to problem podłoga pod panele jest krzywa w ten sposób że są górki i doliny nie są one duże na 5-6 mm mierząc podłogę od drzwi na wprost okna jest prosta ale mierząc w poprzek wychodzi że są górki i doliny tak jakby były koleiny w podłodze takie jak w drodze bywają. Co z tym zrobić? nie uśmiecha mi się robić wylewki może jest jakiś podkład który takie nierówności eliminuje? myślałem tez żeby w te doliny wsadzić wykładzinę linoleum na taśmę dwustronną przykleić i dopiero na to folia podkład i panele czy to byłoby dobre rozwiązanie?

    Podłoga w kierunku drzwi ma spadek na całej szerokości więc wylewka nie wchodzi w grę bo przy drzwiach podłoga podniosłaby się o około 1,5-2cm
    Ostatnio edytowane przez tomks ; 13-07-2016 o 11:08

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Jesli to podloga drewniana..wycyklinowac po skosie za takie cyklinowanie wezma ci max ..z 10-15 zl z metra.i po krzyku...
    Jesli zas ta "podłoga" jest ..wylewka..to bierz mase z domieszka epkosydu np ceresit CX15 ona bardzo szybko schnie..i bardzo szybko wiaze ..i smialo wyprostujesz dolki...i bdb sie laczy z iinymi wylewkami.
    linoleum..na 4-6 mm to tez bedzie plastyczne..nie moze ci sie uginac podklad pod panele na wiecej niz 2-3 mm bo wyłamiesz zamki..w nich
    Pozdrawiam "Duchowo"
    Ostatnio edytowane przez ghost34 ; 13-07-2016 o 17:07
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony