dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie

    VPS - jeśli można to jeszcze jedno pytanie (góra dwa):

    Jak pisałem w pierwszym poscie, serwisant
    na wszelki wypadek poprawił coś z wentylatorem
    Teraz wiem już co - on poluzował śrubki mocujące napęd wentylatora. Śrubki (ich łebki) są wykręcone ok. 2 mm od gumek (te gumki to pewnie tłumik drgań) na których opiera się napęd wentylatora. Trochę zawile to opisałem ale myślę, że będziesz wiedział o co chodzi.
    Nie bardzo mi się to podoba - jeśli możesz to napisz czy tak może być. Prawdę mówiąc to czasem mam wrażenie , że kocioł dostaje lekkich wibracji ale może jestem przewrażliwiony.
    Dostęp do tych śrubek jest ograniczony przez plastikową, czarną obudowę napędu wentylatora i chcąc je ewentualnie dokręcić najpierw trzeba byłoby ją zdemontować.
    Jeśli możesz to poradź coś.
    Pozdrawiam! jarekv

  2. #42

    Domyślnie

    Przemekk74 wyrwałeś mi klawiature z rąk

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar niezły
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2.092
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Z własnego doświadczenia wiem że serwis Junkersa jest taki jak innych tzn. raz lepszy a raz gorszy Junkers niestety nie ma w magazynie głównym nawet jednego kotła na całą Polskę na części Zdarzało się że klient musiał czekać kilka tygodni na jakąś głupotę jak np. dysze na gaz ziemny lub elementy które normalnie nie ulęgają zużyciu tylko uległy zniszczeniu w skutek losowy lub z winy użytkownika
    Wniosek jest taki to nie firmy maja zły lub dobry serwis ale to sami serwisanci dbają o własną markę
    hydraulik do usług http://forum.muratordom.pl/hydraulik...t7285-1740.htm


    Zależy mi na opinij jaką inni mają o mnie

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał niezły
    Z własnego doświadczenia wiem że serwis Junkersa jest taki jak innych tzn. raz lepszy a raz gorszy Junkers niestety nie ma w magazynie głównym nawet jednego kotła na całą Polskę na części Zdarzało się że klient musiał czekać kilka tygodni na jakąś głupotę jak np. dysze na gaz ziemny lub elementy które normalnie nie ulęgają zużyciu tylko uległy zniszczeniu w skutek losowy lub z winy użytkownika
    Wniosek jest taki to nie firmy maja zły lub dobry serwis ale to sami serwisanci dbają o własną markę
    Hej,

    napisałem do Pana na PRV byłbym zobowiązany za odpowiedż!

    Pozdrawiam!

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony