dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 11
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 203
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie jak znaleźć pracownika

    przeważnie wszyscy szukają pracy coby sie nie narobić a zarobić.

    A ja szukam pracownika, nie mam specjalnych wymagań. Chcialabym tylko, aby on/ona zarabiali w końcu na mnie, a nie ja na ich utrzymanie

    mam chandrę

  2. #2
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    No to (jeżeli pozwolisz) są dwie chandry.Mam Panią z Rosyji,która robi mi ....nazwe toto co robi(i to pasuje mojej Gosi) pracuje za mnie.Nie wiem jak odnieść sie do tego :
    Chcialabym tylko, aby on/ona zarabiali w końcu na mnie, a nie ja na ich utrzymanie
    ..........może tak ,że nie trace pieniedzy i czasu na duperele.

    pzdr.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    a jakiego pracownika szukasz? Co miałby robić?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    No to (jeżeli pozwolisz) są dwie chandry.Mam Panią z Rosyji,która robi mi ....nazwe toto co robi(i to pasuje mojej Gosi) pracuje za mnie.Nie wiem jak odnieść sie do tego :
    Chcialabym tylko, aby on/ona zarabiali w końcu na mnie, a nie ja na ich utrzymanie
    ..........może tak ,że nie trace pieniedzy i czasu na duperele.

    pzdr.
    ..... no tak.....tobie robi a Gosi to pasuje ...............
    .....chociaż w sumie to się nie dziwię

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    No to (jeżeli pozwolisz) są dwie chandry.Mam Panią z Rosyji,która robi mi ....nazwe toto co robi(i to pasuje mojej Gosi) pracuje za mnie.Nie wiem jak odnieść sie do tego :
    Chcialabym tylko, aby on/ona zarabiali w końcu na mnie, a nie ja na ich utrzymanie
    ..........może tak ,że nie trace pieniedzy i czasu na duperele.

    pzdr.
    mozesz to przepuscic przez tego zaprzyjaznionego translatora ?
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  6. #6
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Święta ida Święta.Nie mi tylko Majce odpowiedziec potrzeba.Cieszy mnie tylko ,że za kazdym razem o mnie nie zapominacie.To miłe z waszej strony.

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Tiaa, teraz napisali w Newsweeku "pracownik pan" , ludziska się naczytali plus zasłyszeli, ilu to wyjechało i gdzie , no i podbijają ceny. W zamian niewiele są w stanie zaoferować najczęściej
    Majka - kogo szukasz?

  8. #8

    Domyślnie

    No nie przesadzajcie.

    A co do autora postu może poda jakiego pracownika szuka i ile chce mu zapłacić. Zapewne dużo by to wyjaśniło dlaczego nadal nie może znaleźć.

    U mnie odchodzi facet, który miesięcznie dla firmy przynosił zysk wynoszący 30% calego zysku miesięcznego. Jeden tylko facet, reszta pracowała na pozostaly zysk. Poprosił o podwyżkę. Szef powiedział, że to niemożliwe. Facet odchodzi, szef szuka pracownika i coraz bardziej skłania się ku podwyżce, sęk w tym, że ten pracownik podniósł poprzeczkę i chce nie 20% ale 35% podwyżki. Szanujcie pracowników oni też zarabiają na rodzinę.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Kiedys pracowałem w polskim oddziale zagranicznej firmy. Po 2 miesiacach szef, Polak, widząc efekty mojej pracy podniósł moją pensję, z własnej inicjatywy, o 100%. A to co miałem przez te dwa miesiące było o 100% wyższe od tego co zarabiałem wcześniej na państwowej posadce. On chciał mieć dobrego pracownika. Praca była ciężka ale zarobki to rekompensowały.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Kiedys pracowałem w polskim oddziale zagranicznej firmy. Po 2 miesiacach szef, Polak, widząc efekty mojej pracy podniósł moją pensję, z własnej inicjatywy, o 100%. A to co miałem przez te dwa miesiące było o 100% wyższe od tego co zarabiałem wcześniej na państwowej posadce. On chciał mieć dobrego pracownika. Praca była ciężka ale zarobki to rekompensowały.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Kiedys pracowałem w polskim oddziale zagranicznej firmy. Po 2 miesiacach szef, Polak, widząc efekty mojej pracy podniósł moją pensję, z własnej inicjatywy, o 100%. A to co miałem przez te dwa miesiące było o 100% wyższe od tego co zarabiałem wcześniej na państwowej posadce. On chciał mieć dobrego pracownika. Praca była ciężka ale zarobki to rekompensowały.

  12. #12

    Domyślnie

    ja pracowników szukam zazwyczaj wśród znajomych lub znajomych znajomych
    możesz przecież dać ogłoszenie w jakiejś lokalnej gazecie i przeprowadzić sondaż czy ktoś Ci odpowiada i za ile
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Majka ja szukam pracy - moze mnie weźmiesz ??
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    widzicie, moja branża jest specyficzna. Trzeba być i miłym i elokwentnym i liznąć pare języków. Pensja jest zależna od sprzedaży. Za tzw. "dupo-godziny" dostaje się podstawę.

    najchętniej zatrudniłabym osobę w średnim wieku, a nie mlokosa z wygórowaną opinia o sobie

  15. #15

    Domyślnie

    wymagania masz małe
    nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem takiej osoby zwłaszcza w Krakowie
    najgorzej to jest ze specjalistami ...
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    najchętniej zatrudniłabym osobę w średnim wieku, a nie mlokosa
    dalszą część pominęłam bo nie dotyczy ale już i ta mnie dyskwalifikuje I tak niestety wielu pracodawcó podchodzi do tematu - i weź tu człowieku zdobądź doświadczenie, którego potem wymagają

    A wracając do tematu ja Ci mogę napisać, gdzie szukam - wiec może sprawdzi się odwrotnie - oprócz rozsnuwania wici po znajomych i znajomych znajomych mozesz wrzucić ogłoszenie na stronki pośredniczące w poszukiwaniu pracy typu infopraca, pracuj.pl itp. Dużo tego teraz.
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  17. #17
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    No to ja sie łapie.
    1.miły
    2.elokwentny
    3.liznąłem kilka jezyków
    4.wystarczy mi pensja(nie musi być zależna od sprzedaży)
    5."dupo-godziny"(wystarczy wspomniana podstawa)
    6.około 44 lata(średni wiek)
    7.bez nałogów i wygorowanej opini o sobie.

    Więc co to za branża?Bo nie wiem czy wchodzic w ciemno.

  18. #18

    Domyślnie

    Majka poprzeglądaj ogłoszenia na
    http://krakow.gumtree.pl/
    tam się ogłaszają tacy "zwyczajni" ludzie
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  19. #19

    Domyślnie

    Czasem bywa z tym wesoło. Szukaliśmy osoby na kontrakt przy projekcie, która na zasadzie home office wprowadzałaby dane do Excela. Wymagania to dyspozycyjność, własny komp z legalnym softem i biegły Excel. Kilka dni temu otrzymałem taką oto "aplikację":

    "Witam, Jestem zainteresowany pracą jaką znalazłem w Waszym ogłoszeniu na
    strnonie XXX (wprowadzanie danych). Nie wiem na ile to jest dobra
    znajomość programu Excel ale wydaje mi się że do wprowadzania danych mam ją bardzo dobrą. Pare słów o mnie: Jetsem po szkole średniej (IV LO w XXX), studia przerwałem. Jeżeli chodzi o doświadczenie zawodowe to między innymi pracowałem na Poczcie (RUP XXX 1) i w prywatnej firmie, gdzie nie miałem odpowiednich programów i musiałem sobie radzić w Excelu (...)"

    Pisownia oryginalna

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    odniosę się do waszych wypowiedzi, ale bez cytatów, OK?

    - od lat zatrudniamy mlodych, oni wlasnie mają wygórowane żądania. Niektorzy tak sprzedają, ze nawet na swoją pensję nie zarabiają. A potem wyszkoleni /przychodza nemo, wychodza specjaliści/ łapią lepiej płatna pracę
    Wiem, powinnam ich pilnować, dawać robotę, wymuszać, kontrolować

    ale mi sie nie chce, nie mam siły. Uważam, że jak ktoś chce to robi. Dlaczego ja mam wskazywać palcem.

    - zgłaszają się setki i chcą wiele, co potrafią? nic, ewentualnie trochę szprechać
    takie listy jak miał kiz mam ciągle

    - w infopraca dawałam...............

    piszę o osobie w średnim wieku, bo ona pewnie też chce stabilizacji, chce wrócić do pracy z ludźmi, chce sie troche uniezaleznić do męża i dzieci. Może za młodu nie miała okazji podróżować, potem ani czasu, ani kasy na to.........

    - chciałabym pracownika, który sprzedawałby równie dobrze jak ja /najlepiej byloby, żeby to robił lepiej /, żeby móc go zostawić i samemu wyskoczyć na narty.......... eh

Strona 1 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony