dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 47
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 935
  1. #1
    crazy78
    Guest
    crazy78

    Domyślnie Projekt BRYZA pracownia MGPROJEKT

    Hej budowlańcy
    zamówiliśmy już projekt BRYZA z pracowni MG projekt http://www.mgprojekt.com.pl/domki/bryza/index.php , czekamy na jego przesłanie, chciałabym poczytać wasze opinie na jego temat. Nam podoba się jego prostota i przemyślane wnętrze, nie będzie chyba żadnych większych zmian.
    Pozdrawiam

  2. #2
    crazy78
    Guest
    crazy78

    Domyślnie

    nikt nie jest zainteresowany tym projektem?
    smutno mi ..........

  3. #3

    Domyślnie

    Witam.

    Też jestem zainteresowany tym projektem. Ogladalem chyba miliony. Jestem blisko kupna tego projektu. Prawdopodobnie bedzie to odbicie lustrzane. Jesli chodzi o zmiany to planuje powiekszyc garaz o 2.5m i nic wiecej nie zmieniac. Pozdrawiam.

  4. #4
    crazy78
    Guest
    crazy78

    Domyślnie Bryza

    no witam ,witam!!!
    cieszę się że w końcu ktoś się odezwał my zakupiliśmy bryzę właśnie w odbiciu lustrzanym.

  5. #5

    Domyślnie

    Nic tylko pogratulowac! Nie ukrywam, że chciałbym już być na tym etapie w którym Ty jesteś. No cóż wszystko musi mieć swój czas. FOTKI EXTRA. Dzięki. Mozesz zdradzic jak daleko od Opola? Będe sprawdzał czy wstawisz nowe. Jeszcze raz wielkie graty!!
    pozdrawiam

  6. #6
    crazy78
    Guest
    crazy78

    Domyślnie

    Dzięki, rzeczywiście nasi fachowcy dobrze pracują, obiecali że w wakacje większość prac zostanie zrobiona i się wywiązali. Przed zimą to już na pewno będziemy mieć daszek nad głową, a jak nie będzie mrozu to w środku będą pracować.
    A jeśli chodzi o uwagi na temat projektu, pewnie teraz gdy już to widzimy to powiększylibyśmy wykusz w salonie, bo ten balkon nad nim jest naprawdę maleńki, no i zastanawiamy się co zrobić ze spiżarką, bo też będzie niewielkich rozmiarów, no i jeszcze coś poszerzyliśmy schody na poddasze żeby nie było ciasno.
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Witam.

    Ja chyba zdecyduje sie na drugi balkon. Będę powiększał garaż a tym samym pokój nad garażem. Ścianę kończącą poddasze mam zamiar postawić wcześniej, a z części tego pokoju zrobić balkon. Zmniejszając jego długość o 1m w rezultacie na takiej szerokości dałoby to całkiem pokaźny balkon. Co do odległości z Opola to te ok 200km nie jest czymś niesamowitym. Bardzo chętnie z rodzinką obejrzałbym Wasze dzieło, a tym samym realizację własnych planów. Jeśli wyrazicie zgodę to byłbym bardzo zobowiązany... Bardzo chętnie zaplanowałbym sobie którąś niedzielę pod koniec roku.

    pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam,

    Ja wprawdzie się jeszcze nie buduję tylko przeglądam projekty już od dość dawna ale muszę powiedzieć, że Bryza póki co jest u nas number 1.

    Wprowadziłabym niemniej jednak parę zmian, ale póki co, skoro mówicie o balkonie, że jest malutki, to mam pytanie czy zmieści się chociaż na nim suszarka do prania?

    A co sądzicie o pokoju na poddaszu (od frontu, tym z kominem)? Czy komin bardzo utrudnia zagospodarowanie tej przestrzeni? Czy miedzy ścianką kolankową z kominem zmieści sie standardowe łózku o dł. 200m?

    Gratuluję wyboru i będę bacznie przyglądać się jak rosną Wasze domki może i my niedługo do Was dołączymy

  9. #9

    Domyślnie

    Balkon przecież można dowolnie powiększyć nizależnie od wielkości wykuszu np. jak w tym projekcie http://www.archon.pl/index.php?act=1...585d&counter=1

    jednak najpierw trzeba sie przekonać ze faktycznie w projekcie jest za mały. Mam nadzieję, że będę mógł uczyć się na błędach innych i korzystać z Waszych rad. Odnośnie zagospodarowania pokoju z kominem to tym bym się w ogóle nie przejmował. Trochę chęci i można z niego zrobić jakiś fajny bajer. Odnośnie wymiarów to łżko szerokości 200cm nie zmieści się. Tutaj masz wymiary:

    http://www.mgprojekt.com.pl/domki/bryza/bryzap.pdf

    pozdrawiam bryzowiczów.

  10. #10

    Domyślnie

    no niby masz rację z tym balkonem, choć mi się z zewnątrz podoba bardzo tak jak jest i niechętnie bym tu coś zmieniała, choć strona praktyczna mnie też interesuje

    pytanie czy da się połączyć ładne z pożytecznym

  11. #11

    Domyślnie

    coś mi się wydaje, że całe to budowanie to kompromis pomiędzy ładnym a praktycznym...

  12. #12
    crazy78
    Guest
    crazy78

    Domyślnie odnośnie balkonu:)

    Hej to znowu ja,
    miło mi widzieć że zaczyna się rozwijać jakaś dyskusja , bo długie miesiące myślałam że nikt tego projektu nie zauważył.
    Co do tej suszarki na balkonie to mam poważne wątpliwości, jest bardzo wąsko,ale dla mnie ważne było to żebym mogła np. wywiesić przez barierkę kołdrę czy poduszki, żeby wywietrzyć to praktyczne zastosowanie
    a cały czas zastanawiam się nad zadaszeniem tarasu, to wtedy będzie się pranie suszyć, zawsze jest trochę miejsca z tyłu domu na sznurki do prania
    Pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Crazy co z moją propozycją? Napisz na jakim etapie jesteście. Interesują mnie te dwa małe pokoje na poddaszu. Mam wątpliwości co do ich wielkości. Czy nie są za małe?

    pzd bryzowiczów

  14. #14
    crazy78
    Guest
    crazy78

    Domyślnie

    Hej!
    Na razie stoimy w miejscu , murarze mają zajęcie na innej budowie. Wybudowali nam szczyty i to wszystko, obiecują robić dach pod koniec października, teraz czekamy na temat tych pokoików nie mogę się wypowiedzieć bo ścianki zaczną murować pod przykrytym dachem, a w tej chwili nie mam co do ich wielkości wyobrażenia, wyobraźnia przestrzenna to moja słaba strona

  15. #15

    Domyślnie

    ja bym też poważnie się zastanawiała nad zrobieniem zadaszenia tarasu, zależy też to w dużej mierze od usytuowania domu wzg. stron świata, ale raczej jestem na tak

  16. #16

    Domyślnie

    Super. Nie śpieszy się, tym bardziej, że chciałbym zobaczyć wielkość pokoi, wiec poczekam aż przykryjecie budynek.


    pzd

  17. #17

    Domyślnie BRYZA MG PROJEKT

    a może ktoś jest zainteresowany projektem BRYZA z MG projekt

  18. #18

  19. #19

    Domyślnie BRYZA MG PROJEKT

    a może ktoś jest zaionteresowany projektem BRYZA z mg projekt

  20. #20

Strona 1 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony