dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 47
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 935
  1. #741

    Domyślnie

    Jeszcze kilka ostatnich zdjęć

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF9394.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	132423

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF9395.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	132424

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF9397.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	132425

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF9400.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	132426
    Ostatnio edytowane przez Andzia_N ; 21-08-2012 o 17:39

  2. #742

    Domyślnie

    jan@zyta schody super.Andzia_N gratulacje i powodzenia w pracach.Pozdrawiam.

  3. #743
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jan@zyta

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    23
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Andzia_N jeszcze raz powodzenia

    Jestem ciekawa ile kosztowały Was schody - jeśli ktoś ma wylewane a potem wykończone drewnem.

    Sokrates15 i Mimona - co u Was? jak prace wykończeniowe?

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez jan@zyta ; 21-08-2012 o 21:19

  4. #744
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jan@zyta

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    23
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Andzia_N jeszcze raz powodzenia

    Jestem ciekawa ile kosztowały Was schody - jeśli ktoś ma wylewane a potem wykończone drewnem.

    Sokrates15 i Mimona - co u Was? jak prace wykończeniowe?

    pozdrawiam

  5. #745
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mimona
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    u nas powoli przeszlismy na zewnątrz. Panowie robia trochę kostki, a idzie im to dość powoli ponieważ robia to jako fuchę po pracy. No ale się nie spinamy. Niech robia byle zrobili. Kostkę mamy. Szary prostokącik z libetu, piccolo na schody i ozdubki w tarasie i akropol grafit na taras. Może jakoś to będzie. Obiecuje że wrzucę efekt końcowy, bo chyba bedę piała z zachwytu jak wejdę do domu po schodach a nie europalecie

  6. #746

    Domyślnie

    Jan@zyta schody w moim przypadku to około 8 tyś . złotych w tej cenie trzy schodki do pokoju nad garażem. Prace wykończeniowe przesuwam na drugi rok. Wstawiłem teraz okna reszta od wiosny. Zdjęcia na jednej ze stron. Mimona jak widzę to nie dajesz za wygraną przesz do przodu. Pozdrawiam Bryzowiczów.

  7. #747
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar aga i mariusz25
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Brodnica
    Kod pocztowy
    87-300
    Posty
    24

    Domyślnie

    Nasza BryzaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia.jpg
Wyświetleń:	385
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	133097Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka.jpg
Wyświetleń:	371
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	133098Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hol.jpg
Wyświetleń:	373
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	133099Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon.jpg
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	133100Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wykusz.jpg
Wyświetleń:	358
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	133101

  8. #748

    Domyślnie

    Szanowni Bryzowicze . Pytanie , które pragnę zadać brzmi : Jakiej firmy piece gazowe macie zainstalowane. Chodzi o kotły do ogrzewania. Instalator poleca Waisman lub Bosch. Co Wy na to. Pozdrawiam.
    Aga i Mariusz25 jesteście już na swoim i to się liczy reszta pomału i będzie dobrze. Życzę zdrowia i powodzenia.

  9. #749

    Domyślnie

    aga i mariusz 25 na jednym ze zdjęć jest łazienka i to chyba ta na dole . Mam pytanie : Jak zmieściliście tam wannę. Pozdrawiam.

  10. #750
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar aga i mariusz25
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Brodnica
    Kod pocztowy
    87-300
    Posty
    24

    Domyślnie

    wanna zmieściła się ponieważ poszerzyliśmy łazienkę kosztem małego pokoju. łazienka miała po tynkach 1,46m a wanna ma 1,40m. takie rozwiązanie wydawała nam się najbardziej rozsądne gdyż nie wiemy kiedy będzie łazienka na górze a kąpanie dzieci w brodziku już przechodziłam i nie bardzo chciałam to kontynuować

  11. #751
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mimona
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    drogi Sokratesie, my mamy Termet, solidna polska firma. o 1/3 tańsza niz viessmann - najdrozszy z kotłów. Oczywiście bardzo dobry ale czy warto przepłacac?

  12. #752
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafiks

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokrates15 Zobacz post
    Szanowni Bryzowicze . Pytanie , które pragnę zadać brzmi : Jakiej firmy piece gazowe macie zainstalowane. Chodzi o kotły do ogrzewania. Instalator poleca Waisman lub Bosch. Co Wy na to. Pozdrawiam.
    Aga i Mariusz25 jesteście już na swoim i to się liczy reszta pomału i będzie dobrze. Życzę zdrowia i powodzenia.
    ja kupiłem immergasa victrix 24 ,jednofunkcyjny .do tego zasobnik emaliowany 100 l i pogodówka. kupiłem w sklepie internetowym fuego.mieli super cene.pozdrawim

  13. #753

    Domyślnie

    A tak z ciekawości - ile macie w swoich Bryzach punktów elektrycznych? Ile pstryczków elektryczków i ile gniazdek zasilania?

  14. #754

    Domyślnie

    Dla jednego będzie dość 50 szt. , a dla drugiego 100 mało. Bryzowicze nikt nie ogrzewa bryzy oprócz dwóch osób. Pozdrawiam.

  15. #755

    Domyślnie

    sebastek - ja właśnie się zabieram za instalacje, generalnie dodałem trochę punktów, więc będę miał więcej niż w projekcie, jak policzę to dam znać.
    Sokrates - niestety nie pomogę, bo będę grzać ekogroszkiem.
    Pozdrawiam wszystkich bryzowiczów!

  16. #756
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar aga i mariusz25
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Brodnica
    Kod pocztowy
    87-300
    Posty
    24

    Domyślnie

    my też nie pomożemy bo grzejemy ekogroszkiem i śmieciami po budowie

  17. #757
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elvis1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Bryzowicze!
    Jak macie rozwiazany pion kanalizacyjny w kuchni i wentylacje? W projekcie jest sa wpuszczone w sciane. Moj kier.bud mowi ze to bubel bo nie powinno sie dawac w scianach konstrukcyjnych bo to osłabia sciane, a poza tym idzie przez wieniec na gorze i tez go osłabia....wszystko to wiaze sie z tym ze sciana moze pekac w przyszłosci. Co wy na to?

  18. #758

    Domyślnie

    Mam tak zrobione jak w projekcie. Czyli kanalizacja oraz wentylacja kuchni i łazienki u góry w ścianie no i kierownik budowy nie miał uwag. Czy to osłabia ścianę może i tak ale to pytanie do fachowców. Pozdrawiam.

  19. #759

    Domyślnie

    a ja mam pytanie o garaż - czy ocieplaliście w garażu ścianę przylegającą do części mieszkalnej? I może sufit w garażu też? I czy w związku z tym ogrzewacie garaż, czy nie? W projekcie (Bryza 2 - garaż dwustanowiskowy) są tam 2 duże grzejniki - jeśli brama garażowa się otworzy, to wyleci całe ciepło i te grzejniki będą musiały często bardzo mocno grzać (co trochę $ kosztuje) jeśli ma tam być normalna temperatura. Jak to robiliście?

  20. #760

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o garaż , to na pewno musisz go ocieplić. Nie możesz w garażu utrzymywać temperatury wysokiej lecz około 10 st.c . Wyobraź sobie wyjazd z garażu gdzie masz około 20 st.c a na zewnątrz około minus 10. Dlatego musisz go ocieplić bo ściany mimo wszystko będą zimne. Ja jeszcze nie mam ocieplone ale tak zrobię. A i będę dawał styropian od dołu 5 cm , i od góry na posadzkę 5 cm. Pozdrawiam.

Strona 38 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony