dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 39 z 47
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 935
  1. #761
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mimona
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    garaz trzeba ocieplić. Mamy kaloryfer w garażu, ale bedzie on przykręcony. W garażu nie musisz mieć temp jak w salonie. Jeśli grzejesz gazem czujnik ustawiasz tam gdzie cię interesuje. Wystarczy skręcić kaloryfer w garażu.
    wentylacje też mam jak w projekcie. rury spiro do kominkow wentylacyjnych
    pozdr

  2. #762
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar aga i mariusz25
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Brodnica
    Kod pocztowy
    87-300
    Posty
    24

    Domyślnie

    garaż mamy ocieplony na posadzce 5 cm i na górze 5 cm (czyli na posadzce w pokoju na górze). kaloryfer też mamy jeden w garażu, na razie zakręcony. co do przewodów wentylacyjnych w kuchni mamy tak jak w projekcie

  3. #763

    Domyślnie

    Witaj Mimona co u Ciebie jak się mieszka. Jeżeli nawet zakręcicie kaloryfer w garażu , a macie głowice termostatyczne to one są ustawione fabrycznie tak , że jak w pomieszczeniu temperatura spadnie do około 10 st.c. to on się automatycznie załączy. Dobrze jest przykleić styropian w garażu od spodu do sufitu , wtedy strefa chłodu się obniży. Pozdrawiam.

  4. #764
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafiks

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Napisał elvis1 Zobacz post
    Bryzowicze!
    Jak macie rozwiazany pion kanalizacyjny w kuchni i wentylacje? W projekcie jest sa wpuszczone w sciane. Moj kier.bud mowi ze to bubel bo nie powinno sie dawac w scianach konstrukcyjnych bo to osłabia sciane, a poza tym idzie przez wieniec na gorze i tez go osłabia....wszystko to wiaze sie z tym ze sciana moze pekac w przyszłosci. Co wy na to?
    ja mam pion w scianie w kuchni a u góry w łazience rurami 100 ponad sufit po scianie podłaczone do kominków w dachówkach.będa zabudowane.pozdrawiam

  5. #765
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam czy ktoś buduje Bryzę 2 w okolicy Żnina, Inowrocławia, Szubina, Bydgoszczy, Gniezna, Poznania?

  6. #766
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Albo w okolicy Koła, Konina ?

  7. #767

    Domyślnie

    my budujemy Bryzę 2 pod Poznaniem

  8. #768
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    amich1

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    7

    Domyślnie

    My jesteśmy na etapie wyboru projektu, zastanawiamy się nad Bryzą w wersji lustrzanej johnekj czy byłoby możliwe żeby obejrzeć u Was jak wygląda ona w rzeczywistości? mieszkamy blisko Poznania

  9. #769

    Domyślnie

    mamy właśnie Bryzę 2 w wersji lustrzanej, ale na razie tylko stan surowy zadaszony. amich1 pisz na priv to się umówimy.

  10. #770

    Domyślnie

    Witam Bryzowiczów. Mam pytanie do bryzowiczów , którzy już wykańczają swoje bryzy - jak zachowują się regipsy na poddaszu czy nie pękają . Jaką technologie zostawaliście czy taka jak w projekcie. Pozdrawiam.

  11. #771

    Domyślnie

    Witam Bryzowiczów. Mam pytanie do bryzowiczów , którzy już wykańczają swoje bryzy - jak zachowują się regipsy na poddaszu czy nie pękają . Jaką technologie zostawaliście czy taka jak w projekcie. Pozdrawiam.

  12. #772
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jasiwobar

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam
    Właśnie czekamy na okna - jakie wybraliście bo my 2 szybowe kolor orzech platinum evolutution co myślicie o 3 szybach??? gdzie umiejscowiliście pralnie.
    Założyliśmy czekoladowy - brąz dach i okna dachowe w słońcu wyglądają na zielone macie tak samo czy tylko mi sie tak wydaje.

  13. #773

    Domyślnie

    Ciekawe z tymi dachówkami
    A ile Was wyniosły koszty wszystkich okien z montażem?

  14. #774

    Domyślnie

    w moim przypadku okna kosztowały 16.tyś zł. Są zdjęcia str. 36. Okna są białe ze szprosami rolety oraz silniki do rolet. Pozdrawiam.

  15. #775

    Domyślnie

    To z montażem, tak? A dachowe?

  16. #776

    Domyślnie

    Oczywiście cena jest z montażem i w tym są parapety. Okna dachowe to osobny temat. Pozdrawiam.

  17. #777
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    amich1

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    7

    Domyślnie

    johnekj wysłałam wiadomość na pv jakiś czas temu oczekuję na odpowiedź zadowoli mnie nawet widok zewnętrzny budynku

  18. #778

    Domyślnie

    hmm, odpisałem na pv... zaraz napiszę jeszcze raz

  19. #779

    Domyślnie

    johnekj a jest możliwość żebys wstawił zdjęcia tu?

  20. #780

    Domyślnie

    Uaktualniłem trochę galerię na moim Dropboksie i dałem linka do stopki.
    https://www.dropbox.com/sh/oxjnq5ydn...nyz6rs/murator

Strona 39 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony