dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 47
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 935
  1. #781

    Domyślnie

    Gratuluję postępu w pracach. Widzę , że będziesz musiał doklejać suporeks w wąskich oknach w wykuszu. Ja też tak musiałem zrobić. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  2. #782

    Domyślnie

    A ja mam takie pytanie odnośnie dachu - macie jakieś stopnie kominiarskie, albo wyjście na dach? Gdyby trzeba było w jakichś celach naprawczo-serwisowo-instalatorsko-konserwacyjnych wyjść na dach?

  3. #783

    Domyślnie

    Prawie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Wyłaz kominiarski musisz mieć no i ławeczkę kominiarską. Przynajmniej przy kominie od kominka jak planujesz kominek. Pozdrawiam.

  4. #784

    Domyślnie

    Halo Bryzowicze co za cisza na forum. Czyżby nikt nie budował tak wspaniałego domku. Pozdrawiam.

  5. #785
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam, zamierzam budować Bryzę 2. Zamierzam podnieść ścianę kolanową o 3 pustaki plus wieniec. W związku z tym dobrze zmienić również kąt nachylenia dachu ? Czy ktoś z was tak zrobił, jeśli tak to o ile ?

  6. #786

    Domyślnie

    Witam. Ja też tak zrobiłem , tylko zanim to zrobisz musisz taką zmianę zgłosić panu , który będzie dostosowywał projekt do warunków zabudowy. Jest to istotna zmiana w konstrukcji budynku . Jak zgłosisz to on zrobi aneks do głównego projektu i Ci wszystko wyliczy. Pozdrawiam.

  7. #787
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was robił kuchnię zamkniętą ? Jak tak to proszę o zdjęcia

  8. #788

    Domyślnie

    AsiaKris z tego co pamiętam to Mimona miała kuchnię zamkniętą ale dawno nie było jej na forum. Spróbujcie na priw. Ale te zdjęcia od niej , które widziałem to całkiem fajnie to wyszło. Na jakim etapie jesteście. Pozdrawiam.

  9. #789
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Jesteśmy na etapie adaptacji projektu. Dzięki uprzejmości johnekj mieliśmy możliwość zobaczenia "na żywo" ich domu. Dzięki tej wizycie upewniliśmy się, że projekt który wybraliśmy spełnia nasze oczekiwania. Chociaż mąż uważa, że jest trochę za duży - o pomieszczenia nad garażem Co do kuchni - oglądając rzuty stwierdziłam, że chciałabym mieć kuchnię zamkniętą. Po wizycie zastanawiam się nad tym, bo kuchnia jest mała. Nie mam dobrej wyobraźni

  10. #790
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    amich1

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał AsiaKris Zobacz post
    Jesteśmy na etapie adaptacji projektu. Dzięki uprzejmości johnekj mieliśmy możliwość zobaczenia "na żywo" ich domu. Dzięki tej wizycie upewniliśmy się, że projekt który wybraliśmy spełnia nasze oczekiwania. Chociaż mąż uważa, że jest trochę za duży - o pomieszczenia nad garażem Co do kuchni - oglądając rzuty stwierdziłam, że chciałabym mieć kuchnię zamkniętą. Po wizycie zastanawiam się nad tym, bo kuchnia jest mała. Nie mam dobrej wyobraźni
    My jesteśmy na etapie zamawiania projektu Tak samo jak Wy mieliśmy dzisiaj okazję zobaczyć na żywo dom johnkej za co bardzo dziękujemy , również uważamy, że ten projekt jest dla nas I podobnie jak Wy oglądając rzuty byliśmy zdecydowani na zamknięcie kuchni, a po obejrzeniu na żywo mamy ten sam dylemat

  11. #791

    Domyślnie

    chyba musicie poczekać aż skończymy naszą otwartą kuchnię i przyjedziecie jeszcze raz zobaczyć jak się sprawuje

  12. #792
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elvis1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam!!
    Ja zamknalem w tym roku budowe na stanie zero. Od przyszlego roku ruszam ze scianami. Pytanko do Bryzowiczów: Jakie kominy stawialiscie u siebie...z cegły czy z gotowych elementow?

  13. #793

    Domyślnie

    ja z cegły, a ponad dachem z cegły klinkierowej.

  14. #794

    Domyślnie

    Witam. Mój komin jest systemowy z wentylacją. Ponad dachem klinkierówka pełna. Pozdrawiam.

  15. #795

    Domyślnie

    Halo Bryzowicze . Mam pytanko do budujących ten domek ? Proszę o rady w sprawie ocieplenia poddasza , na co zwracać uwagę , jak to możliwe to morze macie fotki to bardzo bym prosił. Jeszcze raz pozdrawiam.

  16. #796
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafiks

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokrates15 Zobacz post
    Halo Bryzowicze . Mam pytanko do budujących ten domek ? Proszę o rady w sprawie ocieplenia poddasza , na co zwracać uwagę , jak to możliwe to morze macie fotki to bardzo bym prosił. Jeszcze raz pozdrawiam.
    witam.ja ocieplałem wełna 18 schwenk 0.39 lambda miedzy krokwie plus 5 na krokwie.połozony stelaz i na stelazu folia alu paroizolacyjna z ekranem.w trakcie kładzenia zwróc uwage zeby lezała równo miedzy krokwiami.nie moze byc pozaginana bo traci swoje własciwosci.wełne kładłem sam,pomału i dokładnie.zaczół sie sezon grzewczy czekam nA RACHUNEK za gaz.pozdrawiam

  17. #797

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź . Jak dostaniesz rachunek za gaz to się pochwal jak to nie tajemnica. Możesz na priwa. A jak inni Bryzowicze. Pozdrawiam.

  18. #798

    Domyślnie

    Wszystkim Bryzowiczom zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz ukończenia budowy domku. A w Nowym Roku samych sukcesów tych prywatnych i tych zawwodowych.

  19. #799
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafiks

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    179

    Domyślnie

    rachunek za grudzien 520 zł.miałem nie wykonczone poddasze ,lezała tylko wełna.zmieniłem krzywa grzewcza.jak narazie zuzycie gazu to 1/3 tego co w grudniu.pozdrawiam

  20. #800

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Powiem szczerze , że spodziewałem się więcej. Z tą krzywą grzewczą to o co chodzi . Czyżby ustawienia fabryczne były zawyżane. Pozdrawiam . Jak inni bryzowicze . Nikt nie buduje.

Strona 40 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony