dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 43 z 47
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 935
  1. #841
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar kra81
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-228
    Posty
    3

    Domyślnie

    Hej Qunio,

    Bardzo fajne zdjęcia. Zastanawiam się czy okna nie są za małe. Masz wystarczająco duzo światła w domu?
    Pewnie już prace są bardziej zaawansowane. Też z mężem myslimy powaznie o kupnie tego projektu. Można by zobaczyc Twoj dom w realu?
    Nie mamy zbyt daleko do Ciebie z Krakowa. Pozdrawiam



    QUOTE=Qunio;5472372]Dołączam do dyskusji, też buduje Bryze poniżej link do zdjęć, buduje w okolicach Nowego Sącza
    [/QUOTE]

  2. #842

  3. #843
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Qunio

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Nowy Sącz
    Posty
    5

    Domyślnie

    okna są w sam raz-postawilismy na praktyczność, pełne przeszklenia wyglądałyby pewnie ładniej- ale i tak nie jest źle ze światłem w środku. Jeśli chcecie zobaczyć budowe to oczywiście zapraszam, termin do uzgodnienia, pozdrawiam

  4. #844

    Domyślnie

    Ja mam podobnie rozmieszczone okna i światła jest dość. Na mojej Bryzie deweloperka. Posadzki wylane centralne odpalone . Po niedzieli dalsze prace wykończeniowe. Pozdrawiam.

  5. #845

    Domyślnie

    Szanowni Bryzowicze. Mam pytanko , jak zachowuje się u Was płyta gipsowa kartonowa na poddaszu. Czy nie ma rys lub pęknięć. Na co zwrócić uwagę w czasie ocieplenia. Jak postępy w pracach. Pozdrawiam serdecznie.

  6. #846
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ebeg

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-445
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich Bryzowiczów
    powiem dumnie ze po wielu watpliwosciach zaczelismy . i nawet nie myslalam ze tak sprawnie to bedzie szlo. dwoje kompletnych laikow wzielo sie za budowanie, przy czym sila napedowa to JA .
    zaczelismy 16 maja a stan na dzis to zasypane fundamenty.pare spedzonych nocy zeby przeczytac wszyskie posty utwierdzilo mnie w przekonaniu ze warto skoro jest tylu zadowolonych Bryzowiczow .
    pozdrawiam

  7. #847

    Domyślnie

    Życzę powodzenia i wytrwałości bo domek jest tego wart. Pozdrawiam.

  8. #848
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ebeg

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-445
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jutro zaczynamy stawiać mury ! nasza Bryza rośnie.
    rafiks czy byłaby możliwość zobaczyc Twój domek tak po sasiedzku? wyobraznia u mnie kiepska a bardzo chcialabym zobaczyć jak to będzie wyglądało żeby popracować nad jakąś koncepcja wnetrza.
    pozdrawiamy

  9. #849

    Domyślnie

    Jeśli macie trudności z zaplanowaniem wnętrz, to polecam aukcje na allegro: ja u tego gościa http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=3703673 kupiłem wykonanie projektu łazienki za 150 zł, drugą łazienkę zrobił mi nawet taniej. Wg mnie świetny sposób, bo chodząc po salonach płytek mogą zrobić projekt, ale jak się kupi u nich płytki, tylko że u nich płytki są zazwyczaj 50-100% droższe niż przez internet, a bez kupowania płytek robią projekt często za 1000 zł... My w każdym razie jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy każdemu - najpierw popatrzeć na płytki w sklepach (bo to jednak trzeba obejrzeć na żywo), a potem projekt przez allegro, a płytki przez neta

  10. #850
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elvis1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Sokrates15...mozna by w jakis dzien zobaczyc jak masz rozwiazane kominy? Bo jak patrze na projekt to wydaje mi sie ze te fundamenty kominowe jakies za male do systemowych kominow.

  11. #851

    Domyślnie

    Nie ma problemu. Pozdrawiam. Halo Bryzowicze co się dzieje, takiej ciszy to już tu dawno nie było. Pozdrawiam.

  12. #852

    Domyślnie

    nasza Bryza powoli rośnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0034.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	196688Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0033.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	196689

  13. #853
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafiks

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Napisał ebeg Zobacz post
    Jutro zaczynamy stawiać mury ! nasza Bryza rośnie.
    rafiks czy byłaby możliwość zobaczyc Twój domek tak po sasiedzku? wyobraznia u mnie kiepska a bardzo chcialabym zobaczyć jak to będzie wyglądało żeby popracować nad jakąś koncepcja wnetrza.
    pozdrawiamy
    pewnie.miałem ten sam problem.od 1 lipca mam urlop to zapraszam.chetnie doradzę i opowiem.dom znajduje się w miejscowości siadło górne

  14. #854
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elvis1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam!
    Kochani Bryzowicze...na jakiej wysokosci od posadzki parteru macie okno przy schodach w przedpokoju...bo z tego co kojarze to w projekcie jest chyba za nisko i jest problem pozniej ze schodami?

  15. #855

    Domyślnie

    W planie jest 90cm, my zmieniliśmy na 100cm

  16. #856

    Domyślnie

    elwis ja to mam zrobione tak; Okno takie jak w projekcie pomniejszone o wysokość pustaka. O tyle je zamurowałem. Problem jest później z parapetem. Pozdrawiam.

  17. #857
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eweli

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam Bryzowiczów,
    Jakiś czas temu zakupiliśmy projekt Bryza i teraz jesteśmy juz po adaptacji i czekamy na PnB.
    Czy jest ktoś kto buduje na podkarpaciu lub w pobliżu? Bardzo chcielibyśmy zobaczyć ten domek na żywo. Pozdrawiam

  18. #858
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Witam
    jaki rodzaj słupa konstrukcyjnego, tego miedzy kuchnia a salonem macie. Właśnie stoję przed wyborem może jakieś zdjęcia zamieścicie, które będą inspiracją pozdrawiam

  19. #859
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafiks

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    179

    Domyślnie

    ja mialem okragly ale zabudowałem i mam scianke do kuchni

  20. #860

    Domyślnie

    ja mam okrągły i lada moment będzie wyszpachlowany

Strona 43 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony