dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 47
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 935
  1. #861

    Domyślnie

    Witam Bryzowiczów.Nie było Mnie trochę na foróm. Proszę wybaczyć , ale wprowadzałem się do naszej Bryzuni. U mnie tęż ten słupek wykorzystałem dostawiając do niego ściankę i stoi tam lodówka. Pozdrawiam.

  2. #862

    Domyślnie

    Sokrates, może wrzucić nowe zdjęcia z Bryzy?

  3. #863

    Domyślnie

    Jak tylko znajdę trochę wolnego czasu to wrzucę. Na razie się urządzamy.Pozdrawiam.

  4. #864
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Jak macie zrobione kominki. Może jakieś zdjęcia, które będą inspiracją.

  5. #865
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eweli

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam, ja jeszcze co prawda nie mam kominka ale planuję zrobić coś na ten wzór:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kominek_-_francuska_postarzana_001.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	61,0 KB
ID:	207647

  6. #866
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Właśnie też o czymś takim myślałam. Świetnie to wygląda

  7. #867

    Domyślnie

    nasz kominek na razie wyszpachlowany, pewnie zrobimy jeszcze jakieś wykończenie wokoło, ale nie za dużo, bo nad nim ma być ekran projektora. Aktualna fotka na dropboksie Czekamy jeszcze na płytkarzy, potem podłogi, kuchnia i mamy nadzieję, że w tym roku przeprowadzka! Pozdrawiamy!
    Ostatnio edytowane przez johnekj ; 22-08-2013 o 21:12

  8. #868

    Domyślnie

    Dodałem najnowsze zdjęcia naszej Bryzy. Wszystko nie jest jeszcze gotowe. Pomału się urządzamy . Co do kominka jest na zdjęciu, nie jest wydumany. Zrobiłem go taki gdyż jest ograniczone miejsce na niego. Musiałem wziąć pod uwagę drzwi do sypialni. Jest skromny , ale ładny . Proszę o oceny. Pozdrawiam.

  9. #869

  10. #870
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Gratuluję efektów. Ciekawe rozwiazania. My właśnie zalaliśmy strop. Jeszcze daleka droga .............

  11. #871
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elvis1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    No..no.. Sokrates...jeszcze niedawno ogladalem domeczek i nic nie bylo w srodku,a tu prosze juz super urzadzone. Tylko pozazdroscic...mieszkacie juz czy niedlugo przeprowadzka?
    Jakie szerokie macie te okienka boczne na dole w wykuszu...lacznie z ramami....bo z tego co pamietam to cos przerabialiscie inaczej niz w projekcie?

  12. #872

    Domyślnie

    Już mieszkamy od 30 lipca. Okienka w wykuszu podklejałem suporeksem 6 lub 12 już nie pamiętam , ale otwór miałem 50 cm. zrobiłem tak dlatego , gdyż przy ociepleniu styropianem zasłonił bym pół okna. Pozdrawiam Bryzowiczów.

  13. #873

    Domyślnie

    Gratulacje Sokrates, my dopiero kończymy dach, link do zdjęć http://www.naszabryza.mojabudowa.pl/

  14. #874

    Domyślnie

    Bardzo fajne fotki masz w tym blogu, mam nadzieję że będziesz kontynuować Czy będziesz uzupełniać te koszty budowy?

  15. #875

    Domyślnie

    Koszty budowy wkrótce zaktualizuję, u nas już SSZ

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	213665

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom1.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	64,7 KB
ID:	213670
    Ostatnio edytowane przez Andzia_N ; 21-09-2013 o 15:48

  16. #876

    Domyślnie

    Andzia możesz napisać na ogólnym swoje koszty budowy. Chcę porównać . Postępy super pozdrawiam. Mieszka się jak na razie wspaniale. Pozdrawiam Bryzowiczów.

  17. #877

    Domyślnie

    W sumie wydaliśmy 210 000, ale w tym zawarte są także koszta sprzętu (10 tys) i inne, na sam dom wydaliśmy 190 000. W związku z tym,ze budowaliśmy systemem gospodarczym, pieniądze które zaoszczędziliśmy, mogliśmy wydać na materiały wysokiej jakości.

  18. #878

    Domyślnie

    Jak rozumiem to jest stan taki jak na zdjęciach. To koszty mamy zupełnie podobne. Też nie oszczędzałem na materiałach. Pozdrawiam serdecznie.

  19. #879

    Domyślnie

    Halo Bryzowicze takiej ciszy to tu już nie było bardzo dawno. Czyżby nikt nie budował tego domku. pozdrawiam.

  20. #880
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    janeczek77

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-370
    Posty
    5

    Domyślnie

    Moim zdaniem projekt Z122 z pracowni z500 ma lepszy układ pomieszczeń i generalny wygląd oraz ten wiatrołap w Bryzie jest katastrofalnie mały, ten w z500 jest dwa razy szerszy. Nie wyobrażam sobie przyjmowania rodziny na święta i kolejkowania ich podczas wchodzenia do domu. WC też wygląda jak przedział kolejowy, takie wnętrza nie są funkcjonalne.

Strona 44 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony