dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 47
Pokaż wyniki od 921 do 935 z 935
  1. #921

    Domyślnie

    W 400 tys. można się spokojnie zmieścić, tak żeby zamieszkać. Mi tak mniej więcej wyszło.

  2. #922

    Domyślnie

    Wszystko zależy od wykończenia. W moim przypadku Bryza normalna , zdjęcia na forum, koszt zamknął się kwotą około 430 tyś.zł. Wszystko robiła firma. Wkład mojej pracy był w ograniczonym zakresie. Pozdrawiam.

  3. #923
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Jak macie zrobione schody wejściowe (prostokąt, owal) oraz taras? Jak wykończone? Może jakieś zdjęcia ?

  4. #924
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    amich1

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    7

    Domyślnie

    Bryzowicze mam pytanie - czy komuś wyszło załamanie dachu po poszerzeniu przedsionka? Jeśli tak to pilnie poproszę jakąś fotkę

  5. #925

    Domyślnie

    Poszerzyłem wiatrołap i nie mam żadnego załamania. Skąd przyszło Ci to do głowy. Zdjęć dachów na forum jest sporo. Są też i moje. Pozdrawiam.

  6. #926
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elvis1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Sokrates...moze wyjsc załamanie dachu...jezeli za mocno poszerzysz wiatrołap. Amich1 u mnie tez tak wychodziło, bo za duzo poszerzyłem wiatrołap. Rozwiązalem to w ten sposób ze podniosłem jeszcze wiecej sciane kolankowa do momentu gdy murłata nad wiatrołapem wyszła do poziomu stropu.

  7. #927
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    amich1

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    7

    Domyślnie

    Mi do głowy nie przyszło ani nawet kierownikowi budowy ale murarz i cieśla zwrócili na to uwagę
    Podnieśliśmy ściankę kolankową o 3 "cegły", natomiast wiatrołap poszerzyliśmy do 150 cm, później musieliśmy obniżyć bo bank szalał z wyceną no ale wg kierownika który robił nam adaptację wiatrołap mógł pozostać i nie miało to mieć wpływu na załamanie. Dopiero w trakcie murarz i cieśla zwrócili na to uwagę i musieliśmy podnieść ściankę o dwie, żeby go nie było :/ teraz wyjdzie w praniu dzisiaj pracę zaczął cieśla

  8. #928
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elvis1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Kod pocztowy
    59-700
    Posty
    25

    Domyślnie

    Co taka cisza na forum? Sezon zimowy ciepły to pewnie wszyscy z zapałem wznoszą swoje Bryzy

  9. #929
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sideusz
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Gdynia/Tuchom
    Kod pocztowy
    81-392
    Posty
    19

    Domyślnie

    Czy ktos moze buduje bryze 4?
    Wlasnie kupilismy projekt i szukamy jakichkolwiek watkow z ta wersja domu.
    Pozdrawiamy z Gdyni.

  10. #930
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Torez

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Świnoujście
    Kod pocztowy
    72-600
    Posty
    19

    Domyślnie

    Witam

    Zakupiłem projekt domu Bryza 2. Rozpoczęcie budowy jak najszybciej się da

    Czy ktoś w pobliżu Świnoujścia się już wybudował? Chętnie bym pooglądał.

  11. #931

    Domyślnie

    My powoli zbliżamy się do zakończenia budowy, liczymy na przeprowadzkę w tym roku

  12. #932

    Domyślnie

    Zaczęliśmy budowę domu Bryza 3 tydzień temu w systemie ciężkiego szkieletu drewnianego KVH, prace idą szybciutko sprawnie a domek jest naprawdę super. Delikatnie przerobiliśmy go w środku i jest naprawdę sporo przestrzeni w każdym pomieszczeniu. A na początku wszystkim wydawał się taki mały, jednak pozory mylą.
    zmagania z budową domu Bryza 3 MgProjekt w technologii ciężkiego szkieletu drewnianego KVH
    https://papierowydom.wordpress.com/
    http://www.bryza3.mojabudowa.pl/

  13. #933

    Domyślnie

    Gratulacje, bardzo ciekawy ten Wasz domek, mam nadzieję, że już niebawem będzie Wam się miło mieszkało

  14. #934

    Domyślnie

    Witam,

    Czy buduje może ktoś Bryzę w województwie kujawsko-pomorskim lub wielkopolskim? Zastanawiamy się z Mężem nad Bryzą 6, chcielibyśmy obejrzeć podobny domek.
    Kolejne pytanie, to czy ktoś wybudował Bryzę bez podnoszneia ściany kolankowej, czy można prosić o zdjęcia jak wyglądają powierzchniowo pokoje na poddaszu (bez podniesienia)?

    Proszę o kontakt : [email protected]

  15. #935
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    b.bejnar

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-691
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witajcie bryzowicze
    Z mężem na wiosnę ruszamy z budowy Bryzy 2. Proszę o informację odnośnie kuchni. Czy ktoś z Was robił może taki wariant, że zrezygnował ze spiżarni i kuchnię zrobił pod schodami?? Proszę o poradę. Pozdrawiam

Strona 47 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony