dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45
  1. #1

    Domyślnie pokój dla 15 latka.

    jak urządzić pokój dla 15 latka? proszę o porady lub zdjęcia waszych pokoi .

  2. #2

    Domyślnie

    w sieci tego pełno.
    Może zapytaj samego zainteresowanego ??
    Kacha

  3. #3

    Domyślnie

    w sieci tego pełno.
    Może zapytaj samego zainteresowanego ??
    Kacha

  4. #4

    Domyślnie

    15-latek.... mysle,ze juz sam powinien sobie zaprojektowac pokoj.
    Oczywiscie mozna,a nawet trzeba mu pomoc,sluzyc rada,wytlumaczyc mu pewne sprawy,ale to bedzie jego pokoj i niech w miare mozliwoasci zrobi to sam.

  5. #5

    Domyślnie

    Pokój 15 latka powinien miec na wyposażeniu : duże biurko ,komputer, sprzęt grający, szafe na ubrania, tanią wykładzine na podłodze , która bez żalu można wymieniać , oraz łóżko ( w żadnym wypadku rozkładane kanapy!) na którym będzie wiecznie zbarłożona pościel...........

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Zmieniłabym tylko szafę na garderobę Łatwiej drzwi domknąć
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  7. #7

    Domyślnie

    Tyż prowda............

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał red door
    Tyż prowda............
    nawet swiynto prowda ....

    jako doswiadczona (ciezko)matka dwoch nastolatkow podpowiem:
    kosz na smieci powinien sie znajdowac na tablicy w obreczy dosc wysoko (ja mam na wys .3m ale mieszkam w starej kamienicy )
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  9. #9

    Domyślnie

    No i łóżko czyli barłóg , najlepiej nie przy ścianie . Inaczej tak raz na tydzień łopata i taczka śmieci zza łóżka czyli brudne skarpety, kawałki suchego chleba, torebki po czipsach, guma do żucia i bóg wie jeszcze co tam można znaleść............

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    tyz prowda ...
    u moich cholpcow nie do wykonania ( za waski pokoj )
    prostuje moja wypowiedz ....ja mam kosz normalnie w kuchni , ten wysoki jest u moich synow w pokoju
    sprawdza sie tez umieszczenie jednego fotela
    od kiedy go maja , nie sluzyl im nigdy do siedzenia , ale nie trzeba zbierac brudnych ciuchow po calym pokoju . mam sterte w jednym miejscu
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  11. #11

    Domyślnie

    Z tym fotelem to dobry pomysł na brudownik.Bo tak to biedne dzieci czasami się potykają i jeszcze taki może sobie głowę rozbić ...........

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    potknac nadal sie mozna
    zostaja jeszcze pilki ,lyzwy , buty ,plyty ,czesci do komputera , gazety , butelki po napojach i wiele innych bardzo waznych rzeczy
    tak serio , probowalam kiedys nauczyc ich chowac te pierdoly do takiej duuuuuzej puszki , ale ladowalo w niej wszystko jak chcieli szybko pokoj posprzatac
    dobrym sposobem na utrzymanie porzadku w pokoju nastolatka jest znalezienie mu dziewczyny i pozwalanie na zapraszanie jej do siebie .w ch pokoju jest dziki blysk (niewazne , ze tylko na czas jej wizyty)
    naprawde dziala

    do Tommexa ......przede wszystkim niech twoj 15-latek powie ci co i jak chcialby miec w swoim pokoju , to bedzie jego maly swiat i to on ma sie w nim swietnie czuc
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  13. #13

    Domyślnie

    ja dodałabym szeroki parapet, bo gdzie dziecko połozy wszystkie niezbędne rzeczy? przeciez nie na biurku , bo tam miejsca nie ma
    nie sprawdzają sie też meble na nóżkach (trrudno się spod nich wygarnia papierki czy pojedyńcze skarpetki

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    taaa
    ......i na parapecie sie fajnie siedzi
    jak na biurku juz nie ma miejsca ...
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  15. #15

    Domyślnie

    no...toście mnie pocieszyli
    bo już myślałam, że jakaś wyrodna matka jestem po tym jak oświadczyłam mojej latorośli, że biurka nie kupujemy.....lekcje na kolanach odrabia , łóżka nie kupujemy...zbyt dużo się pod nim mieści różnych "skarbów"
    itd...itp...
    no, ale widzę, że nie mam powodu do zmartwień....

    ooo... i o parapety nie muszę się martwić...

  16. #16

    Domyślnie

    Dziewczyna nie zawsze działa
    Mniej mój obecny małżonek "przyjmował" w salonie rodziców.
    Do jego pokoju miałam zakaz wstępu

  17. #17

    Domyślnie

    Ja tutaj czegos nie rozumiem. Zajmujesz sie aranzacja wnetrz, a zadajesz na forum takie pytanie?
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...147&highlight=

  18. #18

    Domyślnie

    a dlaczego by nie. człowiek uczy się całe zycie, więc nie ma się co wstydzic zapytać
    o poradęinnych może bardziej doświadczonych ludzi.
    a jeśli ty widzisz w tym cos dziwnego to naprawdę współczuję.

  19. #19

    Domyślnie

    Tommex, nie denerwuj sie. Ogladalam wczesniej zdjecia, ktore wkleiles i bardzo mi sie podobaly (inaczej nawet nie zapamietalabym Twojego nicka). Po prostu myslalam, ze sypiesz pomyslami z rekawa i troche sie rozczarowalam, bo to ja szukalam inspiracji u Ciebie, a Ty szukasz na forum muratora ?
    No to juz chyba predzej cos znajdziesz tu:
    http://fotoforum.gazeta.pl/5,1,35.html

  20. #20

    Domyślnie

    nie denerwuje sie, no może zle cie zrozumiałem. ale zawsze słucham porad kazdego kto sie troche zna na rzeczy, a na tym forum myśle że takich nie brakuje.

    wymysliłem coś takiego, no ale chyba kolorki bedę musiał zmienić.





Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony