dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 45
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Fajne i jakie sterylne
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ladne , ale nie wiem czy jego matka sie na zgodzi

    1.szyba na stoliku (dlugo nie przetrwa)
    2.lozko (super kacik nieczystosci bedzie )
    3.kwiatki ( o ile juz to kaktusy ....moglby byc aloes )
    4. lampy ( ryzykowne )

    moze sie myle, nie znam tego 15-latka
    znam tylko moich synow
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  3. #23

    Domyślnie

    jak zrobie to wysle wzjęcia na zywo. tylko kolorki beą pewnie inne. chyba czerwona szare. coś takiego :


  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Ja na jesieni będę robić pokój dla 12-latki W stylu glamour Wybrała najwiekszy pokój H1,9m - 26m2
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    Ja na jesieni będę robić pokój dla 12-latki W stylu glamour Wybrała najwiekszy pokój H1,9m - 26m2
    dziewczynka to co innego
    choc twoja jeszcze mala i ma za duzo pierdol jeszcze
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  6. #26

    Domyślnie

    ja swojej królewnie będe robił latem. no ale ona ma dopiero 1,5 miesiaca więc chyba nie bedzie miała zbyt dużo do powiedzenia

  7. #27

    Domyślnie

    Tommex... nie obraź się... mój syn stwierdził .....(czeka właśnie na dostęp do netu ) ze ten pokój... jest jakiś w ogóle...

    mało realne, żeby przy 15-16 latku taki pokój długo utrzymał się w stanie podobnym do oryginału i wyobrażam sobie co będzie w tych kwiatkach.....
    pozdrawiam

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Ja bym dała wiecej szafek zamykanych, tak by pochować pierdółki. Wszystko na półkach, nawet poukładane, wprowadzi wizualny bałagan w takiej ilości półek.
    Dzieci wszsytko zbierają. Jeśli to gdzieś schowają i przymkną to łatwiej ich to zmobilizuje do sprzątania, choćby po łebkach
    A te kwiatki to napewno sztuczne
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    UFF już myślałam, że moje dziecko to jakiś takie...a tu proszę jest całkiem normalne Jedynym uporządkowanym miejscem w pokoju (nie mylić broń boże z czystym!-zalega tam niezła warstwa kurzu) jest półka z modelami samochodowymi. Co do kwiatków, to padły mu nawet kaktusy
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    ja mam na razie 8-mio latka
    ale już widzę zaczątki tego wszystkiego o czym się tu mówi...

    na razie zamieszkuje sobie mój Dziubol z młodszą siostrą,
    zawsze myślałam, że ten bałagan to raczej sprawka jej,
    bo mniejsza, nie odkłada na miejsce itd...
    ale po kilku razach kiedy synka ukochanego nie było a była mała sama
    po sprzątaniu pokój zostawał cały czas mniej więcej w takim stanie w jakim go posprzątanym zostawiłam...
    jak tylko syn się pojawia, od razu biurko swoje i małej zawalone do granic wytrzymałości wszystkim czym można, tego nie można wyrzucić, to się przyda,
    parapet pełen też super ważnych i na pod ręką rzeczy,
    i oczywiście stosy ubrań gdzie się da

    w domu jak już go wybudujemy, SAME zamykane szafki i no niech będzie ze 2 słownie dwie otwarte półki... i duża szafa do upychania ciuchów...
    albo lepiej komoda bo do szuflady szybciej upchnąć....
    ))
    i oczywiście zero żywych stworzeń - bo żal mi ))
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anoleiz
    ...SAME zamykane szafki i no niech będzie ze 2 słownie dwie otwarte półki... i
    biedny chłopak, gdzie będą stały te wszystkie modele samochodów, samolotów itp., co u każdego chłopaka stać powinny. Celę mu chcesz zafundować

  12. #32

    Domyślnie

    15 latek to już chyba sam sobie powinien zadecydować gdzie chce mieszkać a dokłądniej w czym jakie meble jakie, kolory jedyne co go powinno ograniczac to pieniądze rodziców jakie mogą przeznaczyc na jego pokój marzeń

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    Cytat Napisał Anoleiz
    ...SAME zamykane szafki i no niech będzie ze 2 słownie dwie otwarte półki... i
    biedny chłopak, gdzie będą stały te wszystkie modele samochodów, samolotów itp., co u każdego chłopaka stać powinny. Celę mu chcesz zafundować
    nie celę, ależ skąd - przeca mówię żartem że słownie 2 półki na te wszystkie samoloty i samochody
    mi tam nie przeszkadza kurz na półkach "nie moich" sam sobie je będzie sprzątał,
    ale faktem jest że im mniej takowych otwartych półeczek, tym mniej pierdółek... do sprzątania i większy porządek...
    zresztą nie otwarte to może też być za szkłem nieprawdaż?
    chyba mogą leżeć te wszystkie pojazdy zamknięte? nie jestem facetem to nie wiem czy to nie "dyshonor dla świerszcza" takie bombowce za szybką...
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anoleiz
    ..."dyshonor dla świerszcza" takie bombowce za szybką...
    no właśnie a najlepiej wyglądały powieszone pod sufitem na cieniutkich żyłkach wędkarskich
    a na ścianie plakat Jimmi Hendrixa i wieeelka słomianka z poprzyczepianymi szpilkami zdjęciami samochodów wyścigowych i motocykli. (W miarę dorastania zaczęły się tam pojawiać zdjęcia z "Playboya" - ówcześnie jeszcze niedostępnego w Polsce). Moja biedna Mamusia doznała kiedyś szoku, jak postanowiłem na okres zimowy trzymać swój pierwszy motocykl w pokoju. I dopiąłem swego
    jeszcze facetów nie znasz

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    jestem elastyczna jak guma... mogą być hendrixy na ścianie, czaszki na biurku, żyłki i wędki i bombowce zwisające z sufitu... zaczynam sie przygotowywać psychicznie... dobrze że dla kontrastu na razie będę też miała cukierkowe różowości barbiowe obok w pokoju córki
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  16. #36

    Domyślnie

    Ha ha ha, żebyś się nie zdziwiła, u mojej starszej córki na szafie wystawka kasków motocyklowych, wielka klatka z chomikiem, chwilowo była czaszka konia (czaszka krowy "dojrzewa" w ogrodzie). No tak źle nie jest, różowe serduszka i pachnące świeczki też są, nie licząc błękitnego pianina. A u młodszej to już taki bajzel, człowiek boi się krok uczynić, aby nie rozdeptać jakiejś Barbie albo kuli z plasteliny

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Anoleiz
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Z Nienacka...
    Dzielnica
    www.loginow.info
    Posty
    1.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    no to o tym mówię że NA RAZIE
    cukierkowo barbiowo
    a bałagan, po tym co widzę wątpie
    ona mniejsza a porządniejsza jakoś od swojego starszego brata,
    ale co tam, jak będzie to będzie
    Zielonej wiedźmy DOM//GADKI
    /Lubię pracę.Praca mnie fascynuje.Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej-J.K.Jerome/

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin-jogo
    15 latek to już chyba sam sobie powinien zadecydować gdzie chce mieszkać a dokłądniej w czym jakie meble jakie, kolory jedyne co go powinno ograniczac to pieniądze rodziców jakie mogą przeznaczyc na jego pokój marzeń
    Tiaaa... Mie się też tak wydawało. Ale udział latorosli był mniej więcej taki:
    -tego nie chcę
    -dlaczego?
    -bo nie
    -a gdzie będziesz lekcje robił/spał/trzymał szpargały/chował książki etc.
    -nie wiem



    Co do wymienionych propozycji:
    1. fotel - rzeczywiście genialne miejsce na ciuchy z tygodnia
    2. kwiaty - jak dać kopa to podlane, ale i tak połamane
    3. wiszące lampki - jak chcesz modernistycznie zbite żarówki - nie ma sprawy
    4. kosz w pokoju - mamusia będzie wyrzucać (ew. ver. chodzić przez tydzień i błagać latorośli o samodzielne wykonanie czynności), doskonałe miejsce na zgniłe ogryzki i rozchlapany atrament

    Sprawdza się:
    1. skrzynia na pościel - czasem da się zmusić do wrypania barłogu do srodka
    2. łóżko na srodku - od razu widać śmietnik i można pogonić żeby zmiótł nogą

    Najlepiej, to chyba by zrobić boisko do kosza z matą do ćwiczeń i kątem na broń białą.

    A tak serio - to pocieszyliście mnie bardzo. Ja myslałam, że tylko ja mam wieczne użeranie.

    TOMMEX - a jak Twój młody na te aranżacje się zapatruje? Bo mój w zyciu by sie nie zgodził. Mi sie podobają.

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika B
    Tiaaa... Mie się też tak wydawało. Ale udział latorosli był mniej więcej taki:
    -tego nie chcę
    -dlaczego?
    -bo nie
    -a gdzie będziesz lekcje robił/spał/trzymał szpargały/chował książki etc.
    -nie wiem

    Napisałem tak patrząc ze swojgo punktu widzenia. Dokładnie jak miałem 15 lat był generalny remont mieszkania wszystkie decyzje dotyczace mieszkania podejmowalismy wspólnie ale mój pokój to był wyłącznie mój pomysł w którym dobrze mi się funkcjonuje do tej pory
    Wygodnie mi było w pokoju jako licealiście, wygodnie jest teraz studentowi(i to już chyab ostatni rok w tych murach).
    Może tu chodzi o kreatywność?
    Zresztą cała przygoda z budową, projektowaniem wnętrz to też moja sprawka oczywiście końcowe decyzje podejmowane są wspólnie
    Może ja to po prostu lubię

  20. #40

    Domyślnie

    Napiszę tak też mam 15 latka i z dzieci w podobnym wieku do czynienia. I coś mi się wydaje, że ten pokój to nie dla twojego 15 latka. Bo rodzice to urządzają pokój ale maluchowi. A jak dziecko ma 15 lat to już ingerencja rodziców ogranicza się do minimum. Chyba, że to jakieś bardzo grzeczny dzieciak który nie wie czego chce. Ale tym to ja bym się już martwiła. Dwa tygodnie temu zabrałam dzieciaka do sklepu bo meble które kupiliśmy jak miał 8 lat już częściowo padły. Jestem zaskoczona jak sobie świetnie poradził. Doskonale wiedział co potrzebuje.
    Kolor na ścianach też sobie wybrał sam. Miał być bardzo ciemny niebieski. Przemyciłam na sufit i skos siwą farbę zaakceptował z oporami.
    Nowy element jaki pojawił się w jego pokoju oprócz łóżka rozbudowanego biurka półek nad biurkiem szaf to miejsce spotkań .Czyli stolik i odpowiednie stołeczki. Ściana w tym miejscu ozdobiona grafitii. Gadżety. Myślę, że charakter pokoju wyznacza temperament i zainteresowania dziecka. Wcześniej były fotele takie ogromne piłki ,pościel z idolem ,plakaty ,nawet lampkę miał w kształcie piłki nożnej .W oknie zamiast tradycyjnych zasłon powieszone były firanki wzór do złudzenia przypominał siatkę w bramce. Teraz syn stale by imprezował więc pewnie stąd pomysł na kącik spotkań.
    Nie obraź się ale projekt który przedstawiłeś ni jak nie pasuje mi do pokoju nastolatków których pokoje widziałam.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony