dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 48
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie u betib.........z zagubionego szeregowca :)

    zakładam ten wątek tymczasowo ,bo od tygodnia czekam na wieści co się stało z moim starym wątkiem.......redakcja niby uruchomiła informatyków , ale wątku nigdzie nie ma no i odpowidzi tez nie ma
    czy jest tu na forum jeszcze ktoś komu tak wcięło wątek ?

    teraz nie wiem co dalej, bo jezeli dzieją się tu takie cuda to bez sensu prowadzić dziennik........moze zalozyc lepiej bloga ? ...wciąż się zastanawiam
    a u mnie wiele się dzialo ostatnio, skręcilam noge ,koncze walczyc z ogrodem, mąz wczoraj zlozyl domek ogrodowy - dzis pewnie skonczy

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    [QUOTE=betib;4242703
    a u mnie wiele się dzialo ostatnio, skręcilam noge ,koncze walczyc z ogrodem, mąz wczoraj zlozyl domek ogrodowy - dzis pewnie skonczy [/QUOTE]

    To dawaj zdjęcia- przynajmniej takie pocieszenie dla naszych oczu. Mam nadzieję, że wątek jednak się odnajdzie.
    Mam nadzieję, że noga już tak nie boli?

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    noga boli strasznie
    w sumie to mialam isc dzis do lekarza ale jakos tak wyszlo jak zwykle zresztą
    zalecenia mialam :lezec ,no ale takie zalecenia moze mi dac mlody lekarz ktory chyba nie wie co to znaczy miec 3 dzieci w domu - wiesz o czym mówię , prawda ?
    no wiec ja nie lezalam ,a ze gips byl tak zalozony ze byla luska do kolana i na niej minimalna warstwa gipsu to chodzac przekrecilo mi się to wszystko i uwieralo no i sama to zdemontowalam teraz mam tylko bandaz ale noga nadal puchnie i juz zaczynam miec obawy ze ta diagnoza tez nie byla trafna.....moze tam się cos zerwalo ? kogo bym nie pytala to wszyscy mowią ze powinien byc gips i tyle , dlaczego bylo tak byle jak nie wiem.......moze dlatego ze doktorek jak uslyszla ze to uraz kilkudniowy to chcial mnie wygonic do przychodni - kazal isc tam w pn ( w szpitalu bylam w sobote) no ale mu napyskowalam i mnie przyjal - widac z jakim skutkiem

    zdjecia.................
    ok, postaram się cos zrobic ale szczerze to wogole nie mam glowy teraz do zdjec bo naprawde walcze z bolem......poza tym wlasnie odpisali mi z muratora ze napewno sprawa bedzie zalatwiona - pytanie jak ? czy ja mam tu smiecic czy zaczekac na moj stary watek.......ja juz zglupialam

  4. #4

    Domyślnie

    Zgłasza się czytelniczka tymczasowego
    Pozdrawiam,
    Agnieszka
    Nasz Dziennik
    Nasza Galeria

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Ja co prawda wolałabym, żeby stary wątek wrócił na swoje miejsce, ale wiecie jak to zwykle jest z prowizorkami...
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Heh - własnie spędziłam wczoraj dobre 10 min na poszukiwaniu Twojego wątku betib - bo choć nie piszę to regularnie podczytuję i cieszę oko
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Betib forum bez Twojego wątku to nie to samo Jak ten wcześniejszy się zapodział, koniecznie załóż nowy

    Ja właśnie zauważylam, że mam tylko 15 postów a miałam cos ponad 50 :/ dziwne rzeczy dzieją się na forum....

  8. #8

    Domyślnie

    witaj Betib , zamierzałam ujawnić się wcześniej , ale wcięło twoją galerię . Jestem wierną podglądaczką i podczytywaczką , a twoje wnętrza były dla mnie wielką inspiracją . Uwielbiam takie wnętrza z duszą...

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    dzięki kochane babeczki !
    mam nadzieje ze wątek się znajdzie , dla mnie to troche bez sensu zrobic drugi watek i raz jeszcze pokazywać wam moje stare kąty no i znów tysiąc razy pisac jaka mam farbe na scianie w kuchni heheh
    póki co fajnie jest być z wami w kontakcie !
    dzis kolejny dzien zmagan na ogrodzie........posadzilam lawende wzdluz mojej krętej ściezki , odpalilam super latarenki , maz dokonczyl domek..........jutro wysiejemy trawke a w przyszlym tygodniu zrobimy bramę na ogród i woliere dla naszych kotek i juz będzie git

  10. #10

    Domyślnie

    Uf, znalazłam - melduje się tymczasowa fanka tego tymczasowego wątku

  11. #11

    Domyślnie

    Witam
    i czas przyznać się mi ,,, podglądam czerpię energię i inspirację, podziwiam, zakochana jestem w Twoim wyczuciu i smaku,,, ach - do tego stopnia, że mojego "męża" przekonałam ze tylko szare i białe jest piękne !
    A tu patrzę nie ma Cię ani tej szaro białej łazienki, którą zapragnęłam mieć w swoim nowym domu, a już prawie działkę mamy
    pozdrawiam
    i dziękuję, że choć tak się odnalazłaś
    pozdrawiam

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    witam się po zapracowanym weekendzie w domu na wsi .........
    niestety zarówno informatycy jak i cala redakcja chyba się lenili bo odp z mojej sprawie nie ma, tzn sa odpowiedzi na kazdy mail jaki im wysylam ale nie ma odpowiedzi co dalej.......oni tylko potrafia podziękowac za kontakt i koniec...........
    w takiej sytuacjie rezygnuję z pisania na tym forum.......przykro mi bardzo ,ale nie po to zadalam sobie trud w tworzenie tu dziennika zeby cała moja praca poszla w eter........bez sesnu......bez sensu ze MURATOR nie odpowiada ze takie błedy
    oczywiscie nadal pozostane w kontakcie z osobami z forum , nadal będę zaglądać do Waszych domóm ,no ale zdjęc i opisów z postępów w moim domu tu nie zamieszcze.....myślę nad zrobieniem bloga.....jak juz się zrobi to dam znać
    pozdrawiam serdecznie

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    a tu jeszcze jedna dobra duszyczka dala mi linka do tematu o zaginionych kontach....jak widac MURATOR ma swoich uzytkownikow w głebokim powazaniu , bo nie robi nic z takimi problemami WSTYD !
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...9%C5%82o-konto

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    O I KOLEJNE BYKI................powtarza sie wyzej >>.........jak kontach
    ja tego nie napisalam, nie ma tego w edycji postu a jest tu ..dobre nie ?

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    trochę żal. A na fotoforum gazety można Cię jeszcze podglądać?
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    na gazecie jest moj stary watek, sa zdjecie wnetrz.....tam bylam przed muratorem......tu zostalam wiec wybralam
    tam pisać nie chcę ,poniewaz nie mam ochoty robić czegos pod publike a tam jest tak ,ze albo masz cos co aklceptuje większosc albo cie zjedza
    na początku gdy bylko mialam 2 meble w salonie bardzo mi się tam oberwało......dopiero później jak salon się udomowil uslyszalam ze jest ok.......jak dla mnie bez sensu ,bo ta pierwsza ocena byla na wyrost , tam kazdy chce wnetrze jak z katalogu i cięzko im zrozumiec ze czasami czlowiek nie ma tyle kasy zeby zrobic wszystko od a do z
    dlatego nie interesuje mnie pokazywanie mojego domu w calu dostania kilku linków z propozycja zmiany oświwtlenia czy wazoników
    tu zostałam ,bo byli fajni ludzie...........ludzie zostali a wątek uciekl ..ja będę tu nadal tylko juz bez zdjęc i rad ...................szkoda ,bo wlasnie wczoraj dostalam piękne hortensje ktore chiałam tu Wam pokazac, od 2 tygodni mam w domu piękne lalki tildy od Marzeny, czekaja na fotki i zareklamowanie tutaj no i znow lipa........przykro mi

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Betib, to jest Twoja decyzja i należy ją uszanować. Jadnak myślę, że jest wiele osób, które chciałyby, żebyś nadal pokazywała swoje wnętrza i ze-wnętrza. Może nie od początku, bo to jest bez sensu, ale żeby pojawiały się Twoje zdjęcia. Zobacz ile osób się ujawniło po zaginięciu Twojego wątku...
    Ja zdjęcia Twojego domu trzymam w folderze z inspiracjami. Są bezpieczne Lubię tam zaglądać
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Wreszci Cię znalazłam, ale numer z tym zaginionym wątkiem, mam nadzieję że wkrótce redakcja wszystko przywróci i będzie po staremu, z pięknymi zdjęciami, poradami i ploteczkami

  19. #19

    Domyślnie

    Betib jestem na forum od niedawna i podziwiam piekne wnetrza ale dopiero dzisiaj po twoim poście poszukałam Twojego domu na Gazecie. Matko czy te przecudne białe wnetrza z klimatem jak rodził sie twoj dom, to własnie ten wątek!? Matko to FM nie wie co traci!!!! taką osobę z taką duszą!! jeju nie odchodz! bo co my bez ciebie poczniemy?
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    betib
    zakładaj bloga...............obecnie zaczytuję się w blogach dziewczyn,które tworzą takie klimaty jak TY.............powiem szczerze że częściej tam przesiaduje niż na forum.......nowa formuła mi nie odpowiada........powoli chyba wszyscy odpuszczają...............masz potencjał twórz bloga !!!!!!

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony