dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 24
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 465

Temat: Domek Reziego

  1. #221
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    asana
    chemia BERGER - SEIDLE lub Deva, lakier pólmatowy 2 skaldnikowy pouliretan

    @nia obwódka ma 15 cm ( podwójna szerokość klepki parkietowej), zrobie fotke wrzucę na forum

    zabek_ox
    dziekuję, mnie tez sie podobają , fornir z orzecha amerykańskiego - układ poziomy
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  2. #222

    Domyślnie

    Rezi czy masz kuchenkę mikrofalową? Jeżeli tak to gdzie stoi?

    Na jakiej wysokości od podłogi jest piekarnik?

    Bardzo podoba mi sie układ (tzn. tak równo wszystko) wnęki kuchennej. Proszę napisz jak to można uzyskać. Chodzi mi o to że nie wiem jaki wymiar ma dolna i góna część lodówki a chciałabym to ładnie zgrać z piekarnikiem obok tejże zabudowanej lodówki (np. takiej jak Twoja )

  3. #223

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rezi
    Cytat Napisał Barbaśka
    Rezi - a Ty jaką masz płytę - chodzi mi o grubość, bo ja miałam 3 cm i doklejane boki tak pod kątem 45 stopni także wyglądała jakby miała 7 cm.
    ma dokładnie tak jak Ty, płyta 3 cm + doklejki
    okazało się ze moja płyta ma zatopina siatkę w zywicy na całej wewnętrznej stronie, kominkarz twierdzi ze nie ma prawa pęknąć
    w jaki sposob osadzone sa te doklejki? robiliscie konstrukcje z rygipsu? bo ja mam prosta sciane, w niej bedzie osadzony kominek-czy nie moge przykleic na płasko tej płyty???

  4. #224

    Domyślnie

    Rezi jakiej firmy gres masz na podłodze w kuchni i w salonie? Nie nie jest ślisko?
    SATURN - już mieszkamy
    http://b3.lilypie.com/CTozp2/.png

  5. #225

    Domyślnie

    Myślałam że Rezi jest daleko od kompa a on niestety tutaj już chyba nie zagląda chyba za bardzo go zmęczyliśmy naszymi pytaniami
    A ja tak czekam, czekam i czekam

  6. #226

  7. #227

    Domyślnie

    Rezi czy możesz umieścić zdjęcia ogrodu oraz rabatek.
    z góry dziękuje

  8. #228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga - Żona Facia
    Rezi czy masz kuchenkę mikrofalową? Jeżeli tak to gdzie stoi?

    Na jakiej wysokości od podłogi jest piekarnik?

    Bardzo podoba mi sie układ (tzn. tak równo wszystko) wnęki kuchennej. Proszę napisz jak to można uzyskać. Chodzi mi o to że nie wiem jaki wymiar ma dolna i góna część lodówki a chciałabym to ładnie zgrać z piekarnikiem obok tejże zabudowanej lodówki (np. takiej jak Twoja )
    Czekam cierpliwie

  9. #229
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga - Żona Facia
    Rezi czy masz kuchenkę mikrofalową? Jeżeli tak to gdzie stoi?
    Na jakiej wysokości od podłogi jest piekarnik?
    Bardzo podoba mi sie układ (tzn. tak równo wszystko) wnęki kuchennej. Proszę napisz jak to można uzyskać. Chodzi mi o to że nie wiem jaki wymiar ma dolna i góna część lodówki a chciałabym to ładnie zgrać z piekarnikiem obok tejże zabudowanej lodówki (np. takiej jak Twoja )
    mamy kuchenke mikrofalową, jest nad piekarnikiem
    piekarnik jest na wysokości 85 cm ( dolna krawędx obudowy)
    z ustawieniem był problem i tylko jedna lodódka pasowała ( nr kat napisałem wyzej)

    jak znajde dokładne rysunki kuchni wyśle je na priv
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  10. #230
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiolqa
    Rezi jakiej firmy gres masz na podłodze w kuchni i w salonie? Nie nie jest ślisko?
    Vento Rosato Cersanit matwy w kuchni i przedsionku, reszta to poler
    gres sprawuje się idealnie , jego sliskośc jest przesadzona
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  11. #231

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rezi
    Cytat Napisał Aga - Żona Facia
    Rezi czy masz kuchenkę mikrofalową? Jeżeli tak to gdzie stoi?
    Na jakiej wysokości od podłogi jest piekarnik?
    Bardzo podoba mi sie układ (tzn. tak równo wszystko) wnęki kuchennej. Proszę napisz jak to można uzyskać. Chodzi mi o to że nie wiem jaki wymiar ma dolna i góna część lodówki a chciałabym to ładnie zgrać z piekarnikiem obok tejże zabudowanej lodówki (np. takiej jak Twoja )
    mamy kuchenke mikrofalową, jest nad piekarnikiem
    piekarnik jest na wysokości 85 cm ( dolna krawędx obudowy)
    z ustawieniem był problem i tylko jedna lodódka pasowała ( nr kat napisałem wyzej)

    jak znajde dokładne rysunki kuchni wyśle je na priv
    Dziękuję bardzo za odpowiedź i bardzo bym była wdzięczna za te rysunki.
    Lodówkę oglądałam i też mi się podoba.

  12. #232

    Domyślnie

    Właśnie przestudiowałam wszystkie strony i jedyne, co mi przychodzi na myśl to "ach i och". Po prostu piękny domek!!! Sama wkraczam na niebezpieczny grunt wykończeniówki (mąż spasował) i aż się boję. Dobrze, że mamy mniejszy domek, bo chyba byśmy zbankrutowali Dlaczego wszystko co ładne jest z reguły dużo droższe?

    Z niecierpliwością czekam na łazienki.

  13. #233

    Domyślnie

    Rezi czy możesz mi odpowiedzieć, czy twój projekt domu to "typówka" czy "indywiduum"?
    Jeżeli indywiduum to bardzo poproszę o namiary na projektanta - poszukuję właśnie speca, który potrafi coś takiego zaprojektować.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. Na pewno brakuje Ci czasu na wszystko a mimo to znajdujesz go żeby ludziom na forum odpisać

  14. #234
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał LuMa
    Dlaczego wszystko co ładne jest z reguły dużo droższe?

    Z niecierpliwością czekam na łazienki.
    nie musi byc droższe ........ , kwestia czasu i poszukiwań
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  15. #235

    Domyślnie

    Cytat Napisał citizen
    Rezi czy możesz mi odpowiedzieć, czy twój projekt domu to "typówka" czy "indywiduum"?
    Jeżeli indywiduum to bardzo poproszę o namiary na projektanta - poszukuję właśnie speca, który potrafi coś takiego zaprojektować.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. Na pewno brakuje Ci czasu na wszystko a mimo to znajdujesz go żeby ludziom na forum odpisać
    Rezi, skrobnij jeszcze dwa zdania z odpowiedzią na moje pytanie

  16. #236
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał citizen
    Rezi czy możesz mi odpowiedzieć, czy twój projekt domu to "typówka" czy "indywiduum"?
    Jeżeli indywiduum to bardzo poproszę o namiary na projektanta - poszukuję właśnie speca, który potrafi coś takiego zaprojektować.
    przepraszam ale na chwile wróciłem do pracy

    projekt na zamówienie, robiony przez znajomego projektanta specjalizującego się w centrach handlowych i hotelach
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  17. #237

    Domyślnie

    czyli jednak "indywiduum", a twój znajomy bierze zlecenia na domki, czy zrobił to tylko dla Ciebie po znajomości?

  18. #238
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    prosiak

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.Mam pytanie.Czy ten ladny kominek jest z plaszczem wodnym(jesli tak to jakiej firmy i ile kosztowal) czy z systemem DGP?Z gory dziekuje za odpowiedz.

  19. #239

    Domyślnie

    Rezi, czy masz łazienki?????

  20. #240

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rezi
    Cytat Napisał LuMa
    Dlaczego wszystko co ładne jest z reguły dużo droższe?

    Z niecierpliwością czekam na łazienki.
    nie musi byc droższe ........ , kwestia czasu i poszukiwań
    Niestety nie zawsze.... Właśnie po długich poszukiwaniach trafiłam na włoską glazurę, która baaaaardzo mi się podoba. Próbowałam znaleźć tańszą podobną niewłoską, ale nie ma Do Włoch za nią teraz nie pojadę, żeby sprawdzić, czy tam będzie tańsza Szkoda, bo przy okazji byłaby fajna wycieczka

    Możesz pochwalić się schodami? No i łazienkami oczywiście?

Strona 12 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony