dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 24
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 465

Temat: Domek Reziego

  1. #21

    Domyślnie

    Witam

    Skoro trawnik taki piękny to myślę, że roślinność w domu to tylko kwestia czasu. Tu też nas Rezi z pewnością zaskoczy
    Ale drugi koniec tego kija mówi: jak jest tak pięknie w ogrodzie to zawsze drzwi są otwarte

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Rezi - piękny dom i piękne wnętrza. Serdecznie gratuluję .
    A jakie sierściuchy mieszkają z Wami, bo widzę dwie miseczki?

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał malmuc
    może być


    dla mnie bomba w dodatku mnie zabiła

    ale zebys nie myslal ze to juz koniec
    teraz to sie zacznie spowiedz
    wiec ja sie przypominam z kolorkiem farby nad kominkiem

    Reziiiiii....... ?
    nie mieszkasz tylko w salonie i w kuchni, dawaj no tu łazieneczki
    [/b]

  5. #25

    Domyślnie

    Piękny dom choć dla mnie zbyt nowoczesny. Trawnik powalający . Interesują mnie Twoje okna: jaki kolor i firma? Pozdrawiam i czekam na nowe fotki

  6. #26

    Domyślnie

    Tyle pytań a autor wątku milczy. Rezi piękny domek, wypieszczony choć nie do końca w moim stylu. Ale nie o to chodzi, żeby było tak jak lubią inni ale tak jak lubią jego właściciele. Bo przecież dom świadczy o gustach i charakterze właścicieli.
    Nie będę pisała co nie pasuje do mnie bo byłoby za mało tego więc wymienię co mi się bardzo podoba. Podobają mi się strasznie Twoje meble. Piękny narożnik, stół taki jak Twój to moje marzenie. Faktycznie dodałabym troszke kwiatów, ale do takiego stylu bez przesady - jeśli chodzi o ilość. Może bardziej pasowałyby kompozycje traw i innych wysokich kwiatów czy gałęzi w dużych wąskich wasonach o śmiesznych kształtach. Ale co ja będę Ci chałupke urządzać
    Pokaż nam jeszcze łazienki i pokoje a będę piała z zachwytu.
    Gratuluję i życzę udanego zamieszkiwania i szczęśliwego życia w tak pięknych pomieszczeniach.

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    dziękuję za wpisy i miłe słowa , po oststnich kilkumiesiącach wiecznych wojen z wykonawcami i nieprzespanych nocy na rozpakowywaniu kartonów to naprawdę balsam dla duszy.
    po przeprowadzce niestety nie mam stałego dojącia do netu a w pracy czasami brakuje czasu więc proszę o odrobinę wyrozumiałości.


    co do wnętrz - nie wszystko jest do końca zrobione i nie wszystko jescze na swoim miejscu

    faktycznie w tym wykonaniu wnętrza moga się wydawać chłodne i ascetyczne, przez ostatnie 2 miesiace robiliśmy wszystko przeprowadzić się do prawie gotowego domu - a duóż pozostaje do zrobienia. ( np stolarz od mebli łazienkowych nas wystawił etc)
    pomieszczenia wymagają troszkę czasu i detali które podkreślają charakter pomieszczeń.
    Czekamy na wykończenie schodów, kolumny sa robione w stiuku, czekamy na szyby matowione pod wzór tapety na korytarzu.
    jeszcze trwa wojna o firany i zasłony ( mnie osobiście to przeszkadza ale ostatnie zdanie pozosytawiam żonie )

    megi67 okna PCV na profilu Galean 7000 IQ, profil licowany,
    ania zgadzam się - poszukiwania dużych roślinek trwają
    romka płotek był w komplecie, ruszt wkłada się od dołu - nie było zadnej instrukcji
    Martynka75 po jednej stronie jest TV, po drugiej ogromniaste kanapy i stolik do kawy, centralnym miejscem domu jest kominek - widac go od samego wejścia do domu
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rezi

    faktycznie w tym wykonaniu wnętrza moga się wydawać chłodne i ascetyczne, przez ostatnie 2 miesiace robiliśmy wszystko przeprowadzić się do prawie gotowego domu -
    dla mnie bomba !- wnętrze i zewnątrz - "moj styl" świetna chałpka gratulacje !

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Rezi

    dlaczego mnie pomiąłeś i nie odpisałeś na moje pytanie
    przecież Twój domek też mi się podoba

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał kropkq
    a teraz mam pytanko : bardzo podobami sie Twoja kuchnia , napisz o niej cos więcej- proszę
    najmocniej przepraszam

    kuchnia robiona przez Meble Wrzosowa, okleina orzech amerykański + wybrawienie, fronty wysokiej szafy MDF Lakierowany w kolorze ecru,
    Blat grubości 6 cm z Staronu
    sprzęt Simensa , okap DH Isla Teki ( super wydajny i cichy)
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Rezi - piękny dom i piękne wnętrza. Serdecznie gratuluję .
    A jakie sierściuchy mieszkają z Wami, bo widzę dwie miseczki?
    kiedys przygarneliśmy psine przybłędę z ulicy - i tak juz pozostał
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    Rezi-gratuluję dobrego gustu!!!Przepiekne, nowoczesne wnętrza Jak do tego wszystkiego dojdą tak jak piszesz drobne detale i owoiazkwo roslinki będzie jeszcze pękniej
    czekamy na kolejne fotki.....

  13. #33

    Domyślnie

    Witam

    Również zachwycił mnie Wasz uroczy dom. Jeżeli można, chciałabym spytać o producenta i kolor drzwi wewnętrznych

    Pozdrawiam.

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leszcom
    Witam

    Również zachwycił mnie Wasz uroczy dom. Jeżeli można, chciałabym spytać o producenta i kolor drzwi wewnętrznych

    Pozdrawiam.
    drzwi robione przez zaprzyjaźniona firme robiąca drzwi hotelowe

    Wostol z Lubonia
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  15. #35

    Domyślnie

    Bardzo eleganckie, stonowane wnętrza! Ciesze się, że miałes podobny do mojego pomysł na kolory w kuchni (moja przy Twojej to spiżarnia ), bo przynajmniej mogłam to zobaczyć już wykonane - co prawda w mojej opcji te jasne fronty mają być białe lakierowane ... Czy stół i krzesła są może z Bydgoskiej Fabryki Mebli?
    Mnie równiez bardzo ciekawią Wasze łazienki i reszta pomieszczen, ale, że ciekawośc to pierwszy stopien do piekła , więc poczekam cierpliwie ....

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamieniczka
    Czy stół i krzesła są może z Bydgoskiej Fabryki Mebli?
    tylko krzesła, stół wykonał producent kuchni w tym samym wybarwieniu i w tej samej okleinie
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    E tam, ja nie wierze, ze mozna miec tak ladnie. To jakas podpucha.., przyznaj sie Rezi..., przyznaj....

  18. #38

    Domyślnie


    Jaką ma powierzchnię to pomieszczenie, w całości, które poćwiartowałeś na zdjęciach ?
    Jedyne pocieszenie dla mnie to takie, że moja działka nie przyjęłaby takich powierzchni
    Długo nie mogłem dopatrzyć się "co świeci" z boków kominka ale czy dobrze się domyślam, że kominek jest nieco odsuniety od ściany a z tyłu zainstalowane jest oświetlenie ? Jakie ?
    U siebie w salonie, na jednej ze ścian zamierzam zainstalować taką przesłonę odsuniętą od ściany z oświetleniem od tyłu i nie wiem do końca jakie tam zainstalować oświetlenie - te Twoje z za kominka wydaje się pasować.

    I więcej nic już nie wklejaj, starczy i tak ciężko jest się pozbierać po tym co widać
    Nawet najlepsza teoria nie poparta praktyką jest nic nie warta.

  19. #39

    Domyślnie

    Rezi, wiem, że to nie dyskretne pytanie , ale czy moższ zdradzic jaki jest koszt takiej kuchni. Bardzo mi sie podoba. I jeszcze, czy ta firma Meble Wrzosowa, jest producentem tych mebli? Bo mi wydaja sie bardzo podobne do Alno, a te sa koszmarnie drogie

    ps śliczny domek

    a tak wogóle to dziękuję ci za odpowiedź dotycząca wkładu kominkowego

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar claris
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Wrocław, Poland
    Posty
    649
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Ciągle zbieram szczękę z podłogi - przepięknie! Gratuluję domostwa - tak z zewnątrz, jak i wewnątrz prezentuje się fantastycznie. I oczywiście czuję niedosyt i czekam na więcej zdjęć.

Strona 2 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony