dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 24
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 465

Temat: Domek Reziego

  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Rezi

    dziękuję za odpowiedź ws kuchni
    baaaaaaaardzo mi się podoba zresztą wszystko

  2. #42

    Domyślnie

    Super wnętrza, polowałam na te zdjęcia ponieważ w jakimś wątku wyczytałam że masz połączony gres z merbau a mnie właśnie takie połączenie interesuje. O gresie juz wiem, a możesz powiedziec cos o parkiecie? czy to parkiet czy panele drwniane? Jesli panele to jakiej firmy a jeśli parkiet to jak wykończony - olej ? lakier?

  3. #43

    Domyślnie

    Piekny domek,mnostwo przestrzeni!Kominek wyglada super,jestem ciekawa jak wygladaja boki kominka-sa tam poleczki na drzewo??
    Pozdrawiam Monika

  4. #44

    Domyślnie

    Rezi, masz "mój" dach!!!!
    BARDZO CIĘ PROSZĘ o fotki dachu (tzn zbliżenia). Poważnie zastanawiam sie nad takim samym kolorem i modelem Braasa.
    Jeżeli to możliwe, to czy mógłbyś mi podać cenę za mkw tego Braasa? Dziś sprzedawca krzyknął 31zl/mkw. Czy to rzeczywiście dobra cena?


    PS. Salon masz.... kosmicznie piekny!!!!! A dach nad nim jeszcze piękniejszy....
    Mieszkam.

  5. #45

    Domyślnie

    W końcu z miłą radością można popatrzeć na królestwo Reziego.
    Cóż ja kocham takie wnętrza więc podpisuję się pod piejącymi z zachwytu wyżej.

  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anstak

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Hej Rezi...piekny domek..)


    Kiedyś u Ciebie podejrzałam okna i zamówiłam takie same i w tej samej firmie , tylko inny kolorek. Upewniam sie właśnie, ze to dobry wybór) bo okna wyglądają super u mnie (subiektywnie) i u Ciebie

    Mam pytanie co do kuchni, czy możesz powiedzieć która to kuchnia z kuchnie wrzosowa? Nie mogę jej rozpoznać na stronie internetowej. jaki jest kolor frontów -tych ciemnych? Planuję bardzo podobną, oczywiście z innym rozkładem, okuciami, ale generalnie zamysł podobny. Kolor też mi idealnie odpowiada, ale zdjęcia mogą go trochę przekłamywać. Czy były jakieś problemy z realizacją u nich kuchni? Też nieśmiało zapytam o zakres cenowy, jeżeli możesz odpowiedź choćby na pryw. Czy zamawiałeś kuchnie na Głogowskiej czy na Gdyńskiej?

    Rezi - generalnie jesteś dla mnie wspaniałą inspiracja,a zaczęło się od okien

    Aha jeszcze jedno- wspaniały cudny kominek!!!


    Ania

  7. #47

    Domyślnie

    Rezi gratuluję pięknego domu

    pozdrawiam,
    KasiaR

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    anstak
    Kuchnia była robiona na zamówienie wg naszego pomysłu, zamawialiśmy w Wrzosowej na Głogowskiej ( polecam - rewelacyjna obsługa Pani Ani Szarolety, projekt powstawał prawie 6 miesięcy i chylę czoło za jej pomysły i zaangażowanie )
    Lakier wybrany z wzornika RAL - w naszym przypadku ecru / przełamana biel

    Co do terminu realizacji, kuchnia zrobiona w 6 tygodni bez żadnego poślizgu, montaz co do dnia, chłopacy sami wypisali błędy ( ja ich nie widziałem) i powiedzieli ze będa za 3 dni i to porawią - i tak było
    co do kwoty, u nas bije to ze ponad połowa szafek jest nienormatywna a za takie płaci się dodatkowo - reszta na priv

    Mikazuu fotki dla Ciebie
    link 1
    link 2
    link 3
    link 4

    ziemia2 z jednej strony jest wnęka na drewno ale patrząc na zamiłowanie mojej żony do porządku chyba nigdy tam się nie znajdzie

    Barbaśka lity parkiet 90/1200 lakier półmatowy 2 składnikowy PU

    JM za kominkiem sa wnęki pionowe 20x20 cm wysokośc wnęki pona 2,2 m , oświetla je halogen 220V/30W
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rezi
    tylko krzesła, stół wykonał producent kuchni w tym samym wybarwieniu i w tej samej okleinie
    Dzięki za odpowiedź, ale będę upierdliwa : a co Wam nie pasowalo w stole z BFM? Miał jakies wady, nie podobał Wam się, czy może rozmiar nie pasował ? No i podpowiedz, plis plis, jaki kolor okleiny wybrałeś na krzesła? Pytam, dlatego, że u mnie też będzie podloga merbau, kuchnia jeszcze się waham, ale chyba wenge, nie wiem, czy stół powinien bardziej posować kolorem do podłogi, czy do mebli w kuchni ... Z góry dziękuję za cierpliwośc dla moich licznych pytań
    Poza tym Twoje sofy, narożnik i fotele są boskie!

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamieniczka
    a co Wam nie pasowalo w stole z BFM? Miał jakies wady, nie podobał Wam się, czy może rozmiar nie pasował ? No i podpowiedz, plis plis, jaki kolor okleiny wybrałeś na krzesła?
    rozmiar i grubośc blatu
    mamy stół w rozmiarze 1200x2500 w dodatku nierozkładany
    blat grubości 6 cm
    kolor orzech / pod kolor kuchni
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  11. #51

    Domyślnie

    Baaardzo ładny salon, ładnie rozwiązany podział podłogi. My chcemy podzielić podłogę tak, by rozdzielała część wypoczynkową od jadalnej, ale do tego zajęcia jeszcze trochę czasu, mamy dopiero fundamenty

  12. #52

    Domyślnie

    Pomęczę jeszcze trochę o ten parkiet - możesz zdradzic gdzie kupowałes i za ile? Po doliczeniu kosztów ułożenia i lakierowania ile mniej wiecej wychodzi za metr? Rozważam parkiet lub panele podłogowe merbau - parkiet na pewno ładniej wyglada ale dochodzi tu ryzyko złego położenia, niewałsciwego zalakierowania co się wiąże w przypadku merbau z uzyskaniem innego niż zamierzony kolor. W przypadku paneli - co się kupuje to się ma. Mam pytanie jeszcze odnośnie połaczenia gresu z parkietem - na fugę czy w inny sposób. I jeszcze jedno - grubosc parkietu jest chyba wieksza niż gresu jak więc trzeba przygotowac wylewkę pod taka podłogę? Trzeba wcześniej juz znać układ połączenia gresu z parkietem i zrobic odpowiednio grubszą i cieńszą wylewkę?

  13. #53

    Domyślnie

    Rezi, masz piękny dom. Naprawdę, klasa. Gratuluję.

  14. #54

    Domyślnie Super kanapy!

    Bardzo podobają mi sie Twoje kanapy w salonie, jeśli można to prosze o podanie ich producenta lub sklepu w jakim zostały zakupione.
    Pzdr

  15. #55

    Domyślnie

    ...aż mi oczy z orbit wyskoczyły Superasko, jak mówią moje dzieci!
    Barbaśka napisła, że "o gresie juz wie..." A ja nie napisz, co to za cudo masz w salonie na podłodze.
    Z następnymi zdjeciami poczekaj do przyszłego tygodnia, niech wszyscy ochłoniemy! za duzo wrazeń.
    Pozdrawiam

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    marzap wszystkie kanapy i fotele sa produkcji MEBELPLAST www.mebelplast.com.pl

    madziai na podłodze mamy vento rosato Cersanitu w rozmiarze 60x30 ( połaczenie polerowanego i matowego)

    Barbaśkaparkiet łączony był poprzez korek dylatacyjny
    co do różnicy poziomów, deska w egzotyku ma 16 mm grubości , gres ok 9 mm - różńica to podkład rozdzielający ( siatka z włókna szklanego zatopina w kleju elatycznym) ma on na celu równomierne rozłożenie naprężeń.
    posadzke robisz na jednym poziomie
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  17. #57
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grzegorz10

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Łomianki
    Kod pocztowy
    05-092
    Posty
    357

    Domyślnie

    REZI gratulki domek is the best
    Jak pokażesz nam więcej fotek - zarzucimy cię pytaniami
    Mój domek
    01-12-07 WRESZCIE na swoim

  18. #58

    Domyślnie

    Boże Rezi jak pięknie, kominek boski i te linie parkietu same prowadzą do kominka. Pięknie macie.
    Dla chcącego nic trudnego!

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał "Rezi
    [b
    Barbaśka[/b]parkiet łączony był poprzez korek dylatacyjny
    co do różnicy poziomów, deska w egzotyku ma 16 mm grubości , gres ok 9 mm - różńica to podkład rozdzielający ( siatka z włókna szklanego zatopina w kleju elatycznym) ma on na celu równomierne rozłożenie naprężeń.
    posadzke robisz na jednym poziomie
    A w jakiej kolejności robili Ci te pasy. Najpierw gres czy drewno?

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Rezi gratuluję pomysłu na dom i konsekwencji w działaniu. Ja dziękuję za podpowiedź dotyczącą Mebelplast. Sprawdziłam i niektóre kolekcje to jest to co mi się podoba. W dodatku mają u mnie w mieście przedstawicielstwo
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

Strona 3 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony