dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie płytki klinkierowe z kapinosem

    Witajcie!

    Czy potraficie podpowiedzieć mi jaki inny (tani) producent sprzedaje płytki klinkierowe (np. na taras) w wersji z kapinosem?
    Mnie udało się znaleźć kapinosy w klinkierze u Ceramiki Paradyż, ale ni w ząb nie mogę namierzyć tego u innych polskich.
    W sumie decydowałbym się, gdyby nie fakt, że za płytkę prostą życzą sobie 36,60PLN sztuka, a za narożną aż 61PLN!!!

    W sumie to w grę wchodzi każdy dowolny producent pod warunkiem, że jest tańszy...

    Bardzo proszę o jakieś info.

    Dla niewtajemniczonych - co to jest kapinos:
    Jest to płytka schodowa wykańczająca stopnicę, w swojej budowie wychodzi nieco poza stopień i tworzy swego rodzaju okap, okapnik, kapinos...
    Moze lepiej widać to na zdjęciu:
    http://www.paradyz.com.pl/images/pro...big/002105.jpg


    Dzięki za pomoc!
    Janusz
    Janusz

  2. #2

    Domyślnie

    wyguglaj sobie firme fromag gromadka ,lub zadaj zapytanie na meila ,byłem z nimi na targach budowlanych i maja takie płytki w dobrej ,nizszej cenie niz twoja.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja sprzedam ci te płytki taniej napisz podam cenę i oczywiście ilość metrów wystawiam faktuty w Warszawie dostawa lub odbiór np prosta stopnica 34zł narożna 58zł

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za pomoc.
    Firma Fromag w kwestii klinkieru faktycznie ma całkiem przyjemną ofertę.

    Pozdrawiam
    Janusz
    Janusz

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,

    od razu zaznaczę, że nie jest to reklama, ale:
    jakiś czas temu na forum poprosiłem o pomoc w doborze klinkieru. Odezwał się jeden forumowicz - Piotrek T, który zaproponował pomoc i swoje ceny.
    To może nieprawdopodobne, ale dał mi na szukane płytki naprawdę dobre ceny oraz towar dowiózl do mnie do domu.
    Zakupy wyszły mnie w przyjemnej cenie za co po raz kolejny błogosławię forum Muratora.

    Jeśli chodzi o forumowicza Piotrek T to człowiek ten ma kontakty w wieeeelu hurtowniach w Warszawie i może zanim wydacie sporo kasy na zakupy to poproście go wycenę. O ile Piotrek T do tej pory utrzymał swoją politykę to będziecie tak zadowoleni jak ja!

    Koniec postu, który pewne osoby mogłyby podciągnąć pod reklamę, ale który reklamą nie jest - robię to bezinteresownie
    Janusz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony