dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Podłoga bez wylewki.

Domyślnie

Inna wersja podłogi na gruncie ,którą sprawdziłem u siebie dostosowując "piwnicę" do zamieszkania. Rozbiórka do chudziaka. I kolejno: folia, warstwa 5-7 cm żwiru płukanego wypoziomowana bardzo starannie, styropian najlepiej w dużych płatach ,płyta OSB 18mm klejona na pióro i wpust i dylatowana od ścian, panele podłogowe\bez foli i pianki\ ,listwy. Płyty OSB po położeniu będą się mocno uginały ale po paru dniach położą się na styropianie i można układać panele. Pozdrawiam.

Guest

Domyślnie

Cytat Napisał maikel
    Oj romwis wyobrazni to Ci nie brakuje. Gdyby tak moglo byc to by wszyscy robili a nie robia. Moja propozycja: 6 cm beton, folia, na to legary rozstawione co 60 cm, miedzy nimi welna, na to plyta osb i panele.
    Eee, dla mnie to wyjdzie drogo i za jakiś czas trzeba będzie rozwalać.
    Jak legary - to prawdziwe deski sosnowe lub modrzewiowe. Tylko taka podłoga średnio się nadaje do pomieszczeń o dużym ruchu - sosna jest miękka, modrzew też, ale już twardszy. Jeśli masz małe dzieci lub psy, generalnie zapomnij o tym pomyśle w takich miejscach
    Ale taka podłoga śliczna jest Ja mam coś takiego w sypialni (co prawda legary leżą na stropie, nie na chudziaku na gruncie)

3. Czym kierujemy się wybierając materiał do budowy domu? Poznaj wyniki najnowszego sondażu Czy ogrzewać garaż? Sprawdź, zanim podejmiesz decyzję o ocieplaniu garażu Garaż na dwa samochody, czy mniejszy. Jak dobrać wielkość garażu? Parterowy dom modernistyczny. Płaski dach, duże przeszklenia i prosta bryła
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    carinus

Domyślnie

Cytat Napisał wirek
    Inna wersja podłogi na gruncie ,którą sprawdziłem u siebie dostosowując "piwnicę" do zamieszkania. Rozbiórka do chudziaka. I kolejno: folia, warstwa 5-7 cm żwiru płukanego wypoziomowana bardzo starannie, styropian najlepiej w dużych płatach ,płyta OSB 18mm klejona na pióro i wpust i dylatowana od ścian, panele podłogowe\bez foli i pianki\ ,listwy. Płyty OSB po położeniu będą się mocno uginały ale po paru dniach położą się na styropianie i można układać panele. Pozdrawiam.
    Jaka była grubosc styropianu i jakiej twardosci?Planowałem dac grubszą warstwe płyt wiórowych dla zwiekszenia masy i sztywnosci bo OSB sa troche za drogie.Jest odczuwalne ugiecie podłogi w czasie chodzenia?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia