dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 161
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 3202

Temat: MASZ DWOREK?

  1. #221

    Domyślnie

    Wrocilem do bazy.Podlogi na wiecej niz polowie objektu zerwane,czesc odzyskana ,gwozdzie wyjete zlozone w magazynie,zywoplot przyciety Acha po mojej strronie gmina kladzie chodnik do mostu gratis.... Poza pieniedzmi w zyciu trzeba miec szczescie.........( moje )

  2. #222

    Domyślnie

    Pozatym chyba w jednej czesci mam piwnice,sklepienie od gory niby Klein ale jakis plaski ,w srodku piasek...nastepnym razem zrobie wykop...
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  3. #223

    Domyślnie


    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  4. #224

    Domyślnie





    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  5. #225

    Domyślnie






    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  6. #226
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    cisza, nic się nie dzieje a miało być tak pięknie no prawie nic, zalałem płytę betonową pod garaż,materiał przygotowany 3 dni wolnego i będzie gotowy. ściany tarasu zamkniętego prawie skończone. może się uda dokończyć w tym roku, trzeba brnąć dalej, jak pomyślę ile jeszcze roboty do końca to ręce opadają i przychodzą do głowy głupie myśli sprzedać i stawiać mały domek na małej działce (projekt jest od lat w szufladzie)
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  7. #227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Nie załamuj się. Będzie dobrze.

  8. #228

    Domyślnie

    Cytat Napisał an-bud
    cisza, nic się nie dzieje a miało być tak pięknie no prawie nic, zalałem płytę betonową pod garaż,materiał przygotowany 3 dni wolnego i będzie gotowy. ściany tarasu zamkniętego prawie skończone. może się uda dokończyć w tym roku, trzeba brnąć dalej, jak pomyślę ile jeszcze roboty do końca to ręce opadają i przychodzą do głowy głupie myśli sprzedać i stawiać mały domek na małej działce (projekt jest od lat w szufladzie)
    Badz twardy a nie mietki dasz rade !! lepiej niech sprzedadza dzieciaki -wezma wiecej kasy pozdrawiam Waldi
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  9. #229

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    A tak ma wyglądać za 3 lata

    .


    Będzie jak w Żelazowej Woli
    Trzymamy kciuki
    Identyczny dwor stoi w Ciechanowcu w skansenie,piekny
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  10. #230

    Domyślnie

    Cytat Napisał janrenovate
    Cytat Napisał tomek1950
    A tak ma wyglądać za 3 lata

    .


    Będzie jak w Żelazowej Woli
    Trzymamy kciuki
    Identyczny dwor stoi w Ciechanowcu w skansenie,piekny
    Witaj!! gdzie lezy Ciechanowiec???? Pojade obejze
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  11. #231

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldibmw
    Cytat Napisał janrenovate
    Cytat Napisał tomek1950
    A tak ma wyglądać za 3 lata

    .


    Będzie jak w Żelazowej Woli
    Trzymamy kciuki
    Identyczny dwor stoi w Ciechanowcu w skansenie,piekny
    Witaj!! gdzie lezy Ciechanowiec???? Pojade obejze
    Ciechanowiec lezy w woj podlaskiem nad rzeką Nurzec.
    Ładne miasteczko.
    Ładny dworek widziałem w Tarnowie,ruina teraz,szkoła w nim była zdaje się,gmina Miastkowo,powiat Łomża,tez na Podlasiu.
    Pozdrawiam
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  12. #232

    Domyślnie

    Dzieki pozdrawiam
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  13. #233

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldibmw
    Dzieki pozdrawiam
    Ja szukam tez czegos po "przystępnej" cenie,ale nic nie znalazłem
    Nawet mogłyby byc same fundamenty,chodzi mi głównie o miejsce.
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  14. #234

    Domyślnie

    I tu masz racje,miejsce to podstawa.jak rowniez starodrzew ,rzeka itd....Niedaleko mnie jest do kupienia piekny palac od gminy.ma tylko jedna wade ( inaczej bym go kupil) ,jak byl PGR to komuchy postawili 30 m przednim blok oczywiscie zasiedlony pegerowcami ......tak na oko ze 30 rodzin....
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  15. #235

    Domyślnie

    3 lata temu na mazurach oglądałem dwór,jakie cudne sklepienia w piwnicy były głowa mała
    Tez PGR tym sie "opiekował",fundament byl pierwotnie z kamienia,ale "ulepszono" go i zalano betonem dookoła
    Nie licze juz przybudówek które dolepiono nie wiadomo po co?
    Sytuacja z lokalizacja podobna,dookoła popegerowski majątek.
    Silosy,obory,chlewnie,szopy,wiaty,etc.
    A było to w gminie lidzbark Welski
    Pozdrawiam
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  16. #236
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Małe podsumowanie. wpadł mi w ręce kosztorys ofertowy na co(na pelets) i cw ze wspomaganiem kominkiem wodnym. prawie 60 tyś zł ( z przed 2 lat) zrezygnwaliśmy z tego rozwiązania. A jak do tej pory właśnie tyle wydaliśmy na kupno, remont połowy ruinki,taras 63m2 (połowa oszklona i zadaszona)+ garaż 24m2. ciekawe porównanie?
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  17. #237

    Domyślnie

    Cytat Napisał an-bud
    Małe podsumowanie. wpadł mi w ręce kosztorys ofertowy na co(na pelets) i cw ze wspomaganiem kominkiem wodnym. prawie 60 tyś zł ( z przed 2 lat) zrezygnwaliśmy z tego rozwiązania. A jak do tej pory właśnie tyle wydaliśmy na kupno, remont połowy ruinki,taras 63m2 (połowa oszklona i zadaszona)+ garaż 24m2. ciekawe porównanie?
    Czym ogrzewasz dotej pory????????????????????????// Pozdrawiam Waldi P.S przedchwila przyszedl meil z firmy oferujacej ogrzewanie elektryczne koszt grzejnikow el. ok 40 tys pln koszt ogrzewania mojego dworku ok 12tys pln rocznie
    Chyba jednak ekogroszek
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  18. #238
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldibmw
    Czym ogrzewasz dotej pory????????????????????????// Pozdrawiam Waldi P.S przedchwila przyszedl meil z firmy oferujacej ogrzewanie elektryczne koszt grzejnikow el. ok 40 tys pln koszt ogrzewania mojego dworku ok 12tys pln rocznie
    Chyba jednak ekogroszek
    kominkiem (palenisko własnej roboty) poszło ostatniej zimy 4mp drewna, to jest 3mp grabu po 70 zł za mp + ok 1 mp odpadów z budowy
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  19. #239

    Domyślnie

    A docelowo po remoncie???????????
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  20. #240
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    KSERO

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    506
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    waldibmw

    Ten awatarek, to Ci się zepsuł, czy to tak specjalnie miało być?

Strona 12 z 161

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony