dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 62
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomi78__
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    1.057
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Na desce szybciej sie czlowiek uczy, chociaz na poczatku wydaje sie ze jest ciezej, ja nauczylem juz 3 osoby jezdzic na desce, a kolega ktory jedzi na nartach potrzebowal 3 razy wiecej czasu w porownaniu do tamtych osob...
    Dziennik
    Komenty
    Dom z poddaszem użytkowym, pow. po podłodze 92m2,+ piwnica 48m2, sciany suporex 24cm+ 20cm styro grafit 0,032. Poddasze 30cm styro grafit 0,032, podłoga nad piwnica 11cm styro, okna U=0,9 + rolety zewnetrzne; ogrzewanie: kable grzejne Devi (9kW) w wylewce akumulacyjnej(11cm) ,wentylacja mechaniczna(jeszcze nie zamontowana), bojler elektr. 100l, brak balkonow, taras i schody odciete od bryly, brak kominka...
    Budujemy Mokka 3 - dotychczasowy dom jest na sprzedaz.

  2. #42

    Domyślnie

    na desce początki są zdecydowanie trudniejsze wiem bo przeżywałem to w ubiegłym roku. Właściwie, to w tym roku też to pewnie będę przeżywał, bo w tamtym nie miałem dużo czasu na naukę. Ale mam nadzieję, że szybko opanuję deskę i już w lutym będę śmigał bezstresowo.

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomi78__
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    lubuskie
    Posty
    1.057
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Ja wlasnie 2h temu smigalem w Wisle Soszowie, moja zonka w tamtym roku ledwie jezdzila na desce a teraz smiga ze mna pozatrasami Deska jest suuuuper )
    Dziennik
    Komenty
    Dom z poddaszem użytkowym, pow. po podłodze 92m2,+ piwnica 48m2, sciany suporex 24cm+ 20cm styro grafit 0,032. Poddasze 30cm styro grafit 0,032, podłoga nad piwnica 11cm styro, okna U=0,9 + rolety zewnetrzne; ogrzewanie: kable grzejne Devi (9kW) w wylewce akumulacyjnej(11cm) ,wentylacja mechaniczna(jeszcze nie zamontowana), bojler elektr. 100l, brak balkonow, taras i schody odciete od bryly, brak kominka...
    Budujemy Mokka 3 - dotychczasowy dom jest na sprzedaz.

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sir

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    1

    Domyślnie sport + problemy ze stawami? znalazłem rozwiązanie

    Witajcie,

    Je tej zimy także nabawiłem się potwornej kontuzji. Pojechałem oczywiście poskakać w Alpy no i wygrzmociłem się w sposób absolutnie szablonowy. Uszkodzenie tkanek miękkich, naderwane więzadeł później pojawiło się okropne zapalenie ścięgien - można by pomyśleć, że coś mnie prześladuje, ale nie do końca. Na początku rzeczywiście potrzebowałem chwili czasu, żeby znaleźć rozsądnego lekarza, ale się udało.

    Lekarz, który mnie prowadzi zaproponował mi terapię PST (terapia sygnałem pulsacyjnym). Na początku nie byłem przekonany, ale pomyślałem, że spróbuję - nic nie tracę. Pojechałem na kilkudniową terapię do kliniki w Częstochowie (pst-polska.pl), a efekty przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Ból ustał, znacznie poprawiła się ruchomość stawu - lekarz powiedział, że więzadła wyglądają podobno imponująco. Nie traktujcie mojego wpisu jako reklamy - jestem od tego daleki, ale jako info o fajnej technologii.

    Pozdro,
    Robert

  5. #45

    Domyślnie n czy s

    Jezdziłem pare ładnych lat na nartach, potem przerzuciłem się na deske. Jak wyżej wspominano początki na desce sa o wiele cięższe, dużo więcej upadków i łatwo sie można zrazić. Ale za to przyjemność z jazdy (jak się juz ją w miare opanuje) jest zdecydowanie większa.

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    To i to dobre , byle się ruszać.

  7. #47

    Domyślnie

    U mnie tez przerzucają się na dechy z nart .Podobno chwalą sobie to. A ja?
    Ja zaczynałem jeździć na nartach 10 lat temu , wtedy wchodziły pierwsze carvingi. Bratu szło zdecydowanie szybciej mnie zdecydowanie gorzej. Po pierwszych porażkach zrezygnowałem z tego sportu. Przekonał mnie do tego... instruktor , który stwierdził ,ze nic z tego nie będzie bo jestem beztalencie .Na dodatek o mało się nie zabiłem( po tym zacząłem się zastanawiać czy skoki narciarskie to nie jest to co Tygrysy lubią najbardziej) .Brat po jednym sezonie również ( nie wiem czemu może dlatego ,ze nikt prócz niego nie jeździł) . I tak w domu kurza się prawie nowe carvingi ( trochę porysowane bo krzyżowałem narty), ostatnio przymierzałem buty , są na mnie jeszcze dobre -noga nie urosła.Trochę mnie szkoda ,ze tak się kurzą .Ale kusi mnie wrócić do biegówek , tylko czy na nich tez się nie zabije . Na dechę kasy brak na narciarstwo chyba tez bo wyciągi do tanich nie należą.

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atsyrut
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    1.462
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    zdecydowanie wole deskę...

    podobno trudniej zacząć i szybciej się człowiek zniechęca... ale jak już złapie się równowagę i opanuje skręty to sama przyjemność
    Tynki cementowo wapienne z kwarcem gotowe pod malowanie - ku przestrodze

    https://picasaweb.google.com/1042919...PvM7drD2YHxlQE

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał atsyrut Zobacz post
    zdecydowanie wole deskę...

    podobno trudniej zacząć i szybciej się człowiek zniechęca... ale jak już złapie się równowagę i opanuje skręty to sama przyjemność
    a ja po 10 latach na desce wróciłem kilka lat temu do nart.
    ale chyba na desce szybciej można się nauczyć. po pierwszym dniu, kiedy nie mogłem się pogodzić z tym, że nogi mam spięte razem, później już poszło szybko
    na nartach trochę więcej czasu potrzeba, żeby nauczyć się jeździć dobrze. i mam wrażenie, że niewiele osób poświęca na to tyle czasu...

  10. #50

    Domyślnie

    Tej zimy z nart lub deski najlepsze rolki
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii Zobacz post
    Tej zimy z nart lub deski najlepsze rolki
    Da się pojeździć jak się chce. Ośrodki narciarskie w większości działają. Pytanie tylko, co to za frajda w takim błotku jeździć?

  12. #52
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar eaploilo
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie

    widzę że sporo osób mówi że na desce można się szybciej nauczyć jeździć, moim zdaniem jednak narty są łatwiejsze na początek

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał eaploilo Zobacz post
    widzę że sporo osób mówi że na desce można się szybciej nauczyć jeździć, moim zdaniem jednak narty są łatwiejsze na początek
    ja zaczynałem od deski i nauka szła w miarę szybko. teraz zacząłem uczyć się na nartach, bo wszyscy znajomi narzekają, że muszą na mnie czekać, aż się pozapinam, ruszę i dogonię ich
    narty wydają mi się strasznie skomplikowane. nogi się rozjeżdżają, a tu trzeba jeszcze pilnować kijków, nachylenia...

  14. #54

    Domyślnie

    Mi się wydaję, że nie ma zasadniczej różnicy w czasie nauki. Ja osobiście wybrałem deskę. Szybko się nauczyłem, i śmigałem, ale kilka lat temu ;]
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum (pkt 5.2.5)

  15. #55
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ewelinaaa92
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    11

    Domyślnie

    Na nartach jest łatwiej, ale zależy co Ci sprawi większą frajdę. Snowboard jest bardziej taki wyczynowy.
    Ostatnio edytowane przez ewelinaaa92 ; 23-02-2017 o 11:18
    Reklama na Forum jest płatna.

  16. #56

    Domyślnie

    Jeździłem tylko na desce, super zabawa

  17. #57

    Domyślnie

    Ja wolę jeździć na snowboardzie. Narty są dla mnie zbyt skomplikowane.

  18. #58
    Banned
    MerylS

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Grudziądz
    Kod pocztowy
    86-300
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja wolę narty.

  19. #59
    Banned
    jara20

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    80-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    Zdecydowanie i wyłącznie narty!

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Jak dalej będzie taka pogoda to jedynie narty .... wodne!

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony