hej
jest to mój pierwszy post na tym forum i myślę, że nie ostatni ponieważ jest to ogromne forum z bardzo dużą liczba wartościowych informacji
nie wiem co będę robił po lo(mat fiz geo) w roku 2012mam mature chcialbym ją zdać jak najlepiej... co potem? studia? raczej nie chciałbym zmarnować kolejnych lat na nauke rzeczy które mi się na 99% nie przydadzą(wiem powiecie a skąd wiesz itd tak przypuszczam że jak pójdę na studia które mnie nie interesują to będzie zmarnowanie czasu, kasy nerwów a przede wszystkim swojego życia ) na studia budowlane dzienne troche się boje iść bo gdy je skoncze mam 0 doświadczenie( prócz prac dorywczych w weekendy oraz tych praktyk ze studiow) nad zaocznymi myśle.. boje się tego że rynek za kilka lat będzie przesączony inżynierami gdyż jest moda na studia techniczne

pytanie kieruje do pracowników :
- czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? co was najbardziej motywuje do tego żeby wstawać rano i iśc do roboty a co najbardziej wkurza?
- jakie były wasze początki w takiej pracy (remonty, budowa) oraz czy chcieliście od samego początku pracować fizycznie czy jakoś tak wyszło
- jakie macie aktualne stanowisko w firmie czy macie własną firme jak nie to czy planujecie ją zakładać w przyszłości?a jak macie firme to czy zatrudniacie młodych ludzi energicznych bez doświadczenia do nauczenia np na wakacje, weekendy itd
-jak wygląda praca w zimie ciężko jest przeżyć ? a jak w sezonie wiosna- jesień ciężko jest mieć jakieś zlecenie? nie boicie się konkurencji której jest BARDZO dużo? ;/
- czy nie wkurza was to że wasz tydzien wyglada że od rana do wieczora w pracy a po robocie brak sił na cokolwiek..



pytam ponieważ jakieś tam doświadczenie w tej dziedzinie mam (nie chwale się bo do doświadczonego pracownika wiele lat mi brakuje .. ) i na dzien dzisiejszy mam tylko jeden pomysł nad przyszłością pracować zdobywać doświadczenie i w przyszłości założyć jakąś firme..
pozdrawiam