dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie ile teraz z m2 na ślasku?

    Witam ile teraz trzeba liczyć za metr2 stanu tzw developerskiego (tynki wew i zew, instalacje, wylewki)???
    Lokalizacja: śląskie/
    Mam na mysli same materiały bo dom bedzie budowany systemem gospodarczym.

    Projekty, ktore mnie interesują:
    prosta bryła: http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=178
    i ten http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=506 pewnie bedzie drozszy ze wzgledu na dach czy ściany (ale czy dużo??)
    Oczywiscie bardziej podoba sie ten drugi ale nie wiem czy dam rade z finansami bo mam do dyspozycji ok 270tys i najleiej by starczyło na całość choc to bedzie bardzo trudne)

    Sciana ma byc pustak+10cm styro, dach blachodachówka lub gont. Okna jakiejs tanszej firmy, podobnie drzwi itp
    Z zalozenia dół podłogówka, góra kaloryfery + kominek z dgp.


    Ostatnio budowalem dom 2 lata temu i na wsi w świetokrzyskim domek 80m2 prosta bryła w stylu domku z 1linka i wyszło mnie to okolo 160tys z działką, mediami i domem ukonczonym pod klucz. Niestety ceny sie zmieniły i to bardzo....


    Dzieki i pozdrawiam
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

  2. #2

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Ja budowałam projekt prosty , bez udziwnień , z pominięciem drogich nowoczesnych technologii ( np. pompa ciepła, czy solary)... mam powierzchni użytkowej 130m + garaż 30m (2 stanowiska) ... stan developerski wyniósł mnie jakieś 250.000zeta (nie liczę płytek, farb, paneli itd itp).
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony