dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 301 do 305 z 305
  1. #301

    Domyślnie

    Hej, witam Was po paru latach.
    mam nadzieje, że zaglądacie tu czasem. Z sentymentem przeczytałem stare posty.
    wklejam mój domek
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170820_081450 h.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	395139  

  2. #302
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lhea

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    173
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Chyba budowaliśmy w tym samym czasie ������ Moj dom, po kilku przeróbkach, spełnia oczekiwania, tylko salon jakiś taki za mały... Chociaz widze, ze u Ciebie mniejszy, ja mam jescze wykusz pod balkonem. Spróbuje znaleźć jakies zdjecia, generalnie bardzo jestem zadowolona.

  3. #303

    Domyślnie

    Hejka!
    No i superowo widzę że jest
    Czyżby jakieś retrospekcje?
    A może poczucie że "pierwszy dla wroga"?
    Kolejny budujemy?
    Z mojej perspektywy po latach stwierdzam że lipa z tą wysoką klatką schodową jest. Wejście na schody powinno być na wprost tak jak drzwi do sypialni na dole. Dużo niewykorzystanej i trudnej do czyszczenia przestrzeni tam się marnuje.
    Piwniczka uzyskana dzięki Jackowi z obniżonej posadzki pod schodami też super sprawa.
    Po za tym jest gites.
    Dzieci pójdą w świat i nie tylko salon ale i reszta będzie za duża...
    Sypialnia na dole- super sprawa. Całymi dniami nie wchodzę na górę. Jak coś to dzwonię do dzieci
    Widzę że nowa drużyna piłkarska się szykuje?
    Ostatnio edytowane przez 12marek ; 20-08-2017 o 15:37

  4. #304
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lhea

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    173
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał 12marek Zobacz post
    Hejka!
    No i superowo widzę że jest
    Czyżby jakieś retrospekcje?
    A może poczucie że "pierwszy dla wroga"?
    Kolejny budujemy?
    Z mojej perspektywy po latach stwierdzam że lipa z tą wysoką klatką schodową jest. Wejście na schody powinno być na wprost tak jak drzwi do sypialni na dole. Dużo niewykorzystanej i trudnej do czyszczenia przestrzeni tam się marnuje.
    Piwniczka uzyskana dzięki Jackowi z obniżonej posadzki pod schodami też super sprawa.
    Po za tym jest gites.
    Dzieci pójdą w świat i nie tylko salon ale i reszta będzie za duża...
    Sypialnia na dole- super sprawa. Całymi dniami nie wchodzę na górę. Jak coś to dzwonię do dzieci
    Widzę że nowa drużyna piłkarska się szykuje?
    U mnie na wprost wejścia jest klatka schodowa, obok, po prawej mam gabinet. Piwniczki, z powodów wód gruntowych, w domu nie posiadam, ale, chwała mi za to, nie zrezygnowałam ze spiżarni w kuchni. Na schodach mam problem z oknem, nie pamietam kiedy je myłam. Mam podwójny garaż, a nad nim sypialnie, żałuje, ze nie mam tam podłogówki, to jej jedyny mankament. W pokoju przejściowym do sypialni garderoba. Mam podwyższone ścianki kolankowe, wiec pokoje na gorze sa olbrzymie, ale to dzieki wizycie u Jakowa, stwierdziłam, ze bedzie za nisko.
    Dom przerabiałam w czasie projektowania i troszke w czasie budowy.
    Czy pierwszy dla wroga? Teraz zbudowalabym cos innego, z większa ilością okien i przestrzeni. Ale nawet dzisiaj, biegając z odkurzaczem stwierdziłam, ze internety to wspaniała rzecz. Uniknęłam wielu błędów, ulepszam projekt dla siebie, a moje genialne pomysły firma potem sprzedawała. Mogłam zażyczyć sobie tantiem autorskich. A co? Przesunięcie kominka, a co za tym idzie przeprojektowanie układu na gorze, wykusz... coz, ważne, ze u mnie wyszło to zajebiście.

  5. #305
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lhea

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    173
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ps. Tak, budowy i projektowania pilnowała blondyna, małżonek umył rece. Dzieki temu mieliśmy stał od producenta, przyspieszone zatwierdzenie projektu... Moj sposób "ojej, naprawde? Pan to zna sie na tym" zdał egzamin
    Ostatnio edytowane przez Lhea ; 20-08-2017 o 19:18

Strona 16 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony