dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 105
  1. #1

    Domyślnie Kotły co. De dietrich gazowe sprzedam,doradzę,serwis

    Chetnie pomogę w doborze kotła marki DE DIETRICH gazowego czy też olejowego,do domu i mieszkania, mam dobre ceny tych urzadzeń,znam i współpracuje z firmą DE DIETRICH od 10 lat znam ich produkt bardzo dobrze od strony teoretycznej-technicznej-praktycznej, serwisu technicznego którym się zajmuje i automatyki
    Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy i umiejętności jakie,posiadam co do marki DE DIETRICH jak również w branży techniki grzewczej
    DORADZTWO-MONTAŻ-URUCHOMIENIA-SERWIS-SPRZEDAŻ

    GRODZISK MAZ.-Nadarzyn-Piaseczno-Grójec-Żyrardów-Pruszków-WARSZAWA-mazowieckie
    www.instaldomplus.pl
    [email protected]
    797191730
    0 46 8553102
    Ostatnio edytowane przez InstalDomPlus ; 18-06-2011 o 15:25

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,
    milo mi, ze jestem pierwszy
    wlasnie zaczynam inwestycje pod wawa ... domek jednorodzinny 130 m uzytkowej. Przymierzam się do instalacji co/cwu.

    O pomyslach na ogrzewanie:
    cala instalacja skladac ma sie docelowo z grzania podlogowego (kuchnia, lazienki, przedsionek, pomieszczenie gosp), ze standardowych kaloryferow w pozostałych pomieszczeniach i z dwoch kaloryferow kanalowych (salon przy drzwiach tarasowych i w sypialni od strony ogrodu)

    A teraz troche o samym domu
    - rzut znajduje sie tu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7ef0636b3.html
    - domek bedzie grzany gazem ... poczatkowo plynnym, potem ma nadzieje ziemnym
    - budowany z bloczka betonowego 24 cm + styro 15
    - wszystko w parterze
    - do zamieszkania przez młodych ludzi z dwojka dzieci

    To co najważniejsze czyli pytania/prosby:
    1. przede wszystkim na jaka firme/producenta grzejnikow się zdecydowac przy 3 rodzajach ‘grzania’?
    2. jaki piec i zasobnik dobrac majac na uwadze ze chcialibysmy piec kondensacyjny? … czy do naszego wyboru sa rozsadne alternatywy?
    3. no wlasnie decydując się na rekomendacje z punktu 1 i 2 ile może mnie to kosztowac?

    bede wdziezcny jesli podasz mi rowniez swoje cenny ... takze do montazu na poziomie fundamentu.

    pozdrawiam i dzieki za odp,
    pawel

  4. #4

    Domyślnie

    wysłałem zapytanie emailem. czekam

  5. #5

    Domyślnie odzpowiedż

    witam,przesłałem wycenę i informacje o automatyce kotła MCR marki DE DIETRICH wraz z uruchomieniem.

    pozdrawiam...

  6. #6

    Domyślnie wiadomość dla Pawła

    witam,projekt domu bardzo mi się podoba,i powiem więcej że propozycje rozwiązania ogrzewania w twoim domu uważam że są dobre ,jutro odpisze ci kilka słów na temat urządzeń jakie bym zastosował do ogrzewania i c.w.u jak również podam ceny za jakie mógłbyś zamówić je u mnie.

    pozdrawiam...

  7. #7

    Domyślnie Re: wiadomość dla Pawła

    Cytat Napisał InstalDomPlus
    witam,projekt domu bardzo mi się podoba...
    to do mnie? jak tak to dzieki i czekam

    pozdr
    pawel

  8. #8

    Domyślnie

    Witam
    Bardzo prosze o pomoc w doborze kotła.
    Zalezaloby mi na kotle ktory bedzie ekonomiczny i najlepszy dla mnie.
    Dom 158m uzytk. "bluszcz 2" z pracowni Archon http://www.archon.pl/index.php?act=1...m42e0dba9d7b79
    - sciany ceramika Porotherm 30 + styropian 12cm
    - podloga na gruncie: styropian 13cm
    - ocieplone fundamenty: 10cm styropian
    - ocieplenie poddasza: wełna mineral 15cm+10cm (dobrej izolacyjnosci) + folia paroizolacyjna z aluminium
    - okna 5-komorowe
    Ogólnie stwierdzam ze jest bardzo dobrze wyizolowany

    Instalacja hydraul z alu-pex izolowana Tubolitem
    Gaz ziemny

    Grzejniki aluminiowe armatura Krakow
    Podłogówka: parter: kuchnia, wiatrołap, korytarz, WC
    Podlogowka pietro: łazienka
    W sumie ogrzewania podłogowego około 12m2 (parter+ pietro)
    Dla 4 osobowej rodziny

    1) Bardziej jestem za kondensatem (domyślnie De Dietrich), z pełna automatyką. Piec ma grzac oddzielnie 2 strefy grzewcze: parter i pietro, lub opcjonalnie (jeszcze się nie zdecydowałem) parter – czujniki pokojowe natomiast pietro głowice termostatyczne przy grzejnikach. Które rozwiązanie wg Pana jest bardziej sensowne?.
    2) Czy kociol zalezy od instalacji i wyprowadzen jakie zrobil hydraulik?
    3) Czy to prawda ze kotły kondensacyjne wymagają „bardzo czystych pomieszczen” , są bardzo wrażliwe na kurz. W moim przypadku w kotłowni będzie tylko piec gazowy, a reszta kotłowni zaadaptowana będzie na pralnie. Musze się czegos obawiac?, wydaje mi się ze będzie to pomieszczenie gdzie kurz będzie taki sam jak w innych pomieszczeniach w domu.
    4) Jaki kociołek, model (najlepiej wiszący) by mi Pan polecił odpowiedni dla mojego domu, wraz z zasobnikiem około 100-120L; po jakiej cenie?
    Tylko interesuje mnie zakup kotła, instalacji dokona mój hydraulik – posiadający wszelkie uprawnienia.
    5) Proszę również o wycene osprzętu do w/w pieca.
    6) Jaka jest gwarancja na kotły i jak często należy dokonywac przeglądów aby nie utracic gwarancji.
    7) Czy Pan dokonuje pierwszego odpalenia i jaki jest ewentualny koszt

    Sprawa dla mnie jest pilna, czekam na szybka odpowiedz
    Pozdrawiam DaroR
    [email protected]
    Nasz "Dom w Bluszczu 2" na stonach Pracowni Projektowej ARCHON
    http://www.archon.pl/gallery/pictures/389

  9. #9

    Domyślnie Re: wiadomość dla Pawła

    Cytat Napisał levior
    Cytat Napisał InstalDomPlus
    witam,projekt domu bardzo mi się podoba...
    to do mnie? jak tak to dzieki i czekam

    pozdr
    pawel
    i nic. dlaczego? kiedy mam spodziewac sie oferty?

    pozdrawiam,
    pawel

  10. #10

    Domyślnie kocioł DE DIETRICH dobór kotła

    witam,jeśli informacje które wysłałem na [email protected] są nie wystarczające chciałbyś jeszcze coś wiedzieć to napisz ,co do gwarancji to 10 lat na wymiennik krzemowo - aluminiowy przy kondensatach,a przy żeliwie 5 lat na korpus.na automatykę we wszystkich kotłach 2 lata,na pozostałe części 6 miesięcy,przeglad należy robić raz w roku ,celem przedłużenia gwarancji daki jest wymóg producenta ,koszt przeglądu ok.150 zł plus dojazd
    ceny urządzeń przesłałem wcześniej.

    pozdrawiam i zapraszam.

  11. #11

    Domyślnie MCR 24

    Wysłałem zapytanie poproszę o ofertę

  12. #12

    Domyślnie wiadomość dla p.Pawła

    p.Pawle myślę że przedstawione informacje jak również i koszty urządzeń grzewczych jakie panu przedstawiłem, wynagrodzą panu kilkudniowe oczekiwanie

    pozdrawiam serdecznie,

  13. #13

    Domyślnie MCR

    P.GRZEGORZU odpisałem panu jakie powinno być sterowanie do MCR i jak rozbudować automatykę w tym kotle i jakie to są koszty.

    jak się okazuje są jednak ludzie którzy się na tym znają

    pozdrawiam...

  14. #14

    Domyślnie MCR

    P.GRZEGORZU odpisałem panu jakie powinno być sterowanie do MCR i jak rozbudować automatykę w tym kotle i jakie to są koszty.

    jak się okazuje są jednak ludzie którzy się na tym znają

    pozdrawiam...

  15. #15

    Domyślnie MCR

    P.GRZEGORZU odpisałem panu jakie powinno być sterowanie do MCR i jak rozbudować automatykę w tym kotle i jakie to są koszty.

    jak się okazuje są jednak ludzie którzy się na tym znają

    pozdrawiam...

  16. #16

    Domyślnie Re: wiadomość dla p.Pawła

    Cytat Napisał InstalDomPlus
    p.Pawle myślę że przedstawione informacje jak również i koszty urządzeń grzewczych jakie panu przedstawiłem, wynagrodzą panu kilkudniowe oczekiwanie

    pozdrawiam serdecznie,
    pewnie ze wynagrodza
    prosze mi tylko podpowiedziec gdzie Pan przeslal te info? nie mam nic na PW ani na mailu ... [email protected]

    pozdr
    pawel

  17. #17

    Domyślnie wycena dla p.Pawła

    witam, nie wiem dlaczego nie otrzymał pan tej wiadomosci ,w kazdym razie przed chwila wysłałem nową wycenę na [email protected] ,myślę że tą wiadomośc już pan otrzyma ,gdyby coś to proszę o kontakt

    pozdrawiam.

  18. #18

  19. #19

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kowalik

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Witam. Etap poszukiwania kotła z zasobnikiem, prośba o pomoc w wyborze oraz wycene, termin realziacji.
    Dom http://www.archon.pl/index.php?act=1...m41079c3dc1c3b - 201.9 p.u, kubatura 884, 3 osoby, póki co, podłogówka wiatrołap, klatka schodowa, łazienki, kuchnia.
    Dziekuje z góry z apomoc oferte i pozdrawiam

    Kowalik

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony