dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Parapet zewnętrzny jaki kolor- czarny dach, białe okna

Domyślnie Parapet zewnętrzny jaki kolor- czarny dach, białe okna

Za chwilę pilnie muszę zdecydować o wyborze koloru parapetu zewnętrznego.
    Dom jest parterowy, dach czarny dachówka braas, okna białe, elewacja w kolorze paskowym. Wprowadzenie 4 koloru (parapet) chyba będzie źle wyglądało, tak więc pozostaje mi wybór parapet w kolorze bieli lub czarny.

To trochę pytanie retoryczne ale proszę Was o opinie a jeszcze lepiej jesli ktoś ma zdjęcie lub link do zdjęcia elewacji domu z czarnym dachem i białymi oknami.

Domyślnie

Parapety dobierz sobie do podbitki ja mam brazowa i brazowe parapety

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie

A ja mam czarny dach jasno żółte elewacje, białe okna, parapety i podbitkę.
    Też się zastanawiałam zwłaszcza nad podbitką i okazało się, że całkiem fajnie wygląda - tak świerzo i czysto ... z daleka
    Nie ma się co oszukiwać parapety trzeba myć tak jak okna a na podbitce nie widać brudu (już trzeci rok)

DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Mags

Wpisy w Dziennikach Budowy
    242

Domyślnie

Na Twoim miejscu wybrałabym białe parapety. Jeśli masz możliwość , to pokoloruj swój dom wirtualnie. Ja tak zrobiłam, choć mój projekt był bez możliwości kolorowania, to dobrałam kolory na innym projekcie. Wiadomo, że dom będzie inaczej wyglądał, ale chodzi tu tylko o współgranie kolorów, więc zadziałało. Teraz wiem, co w jakim kolorze będzie u mnie. Spróbuj.

Domyślnie

Ja mam grafitowy dach, białe okna, parapety z czarnego granitu w takie połyskujące niebieskie ciapki. Najpierw bardzo mi się nie podobały, teraz uważam, że nie mogło być lepiej. Dom zielony.

Domyślnie

Ja mam grafitowy dach i kominy, elewcja bedzie blado-zolta, okna i podbitka biale, no i PARAPETY BEDA BIALE mam nadzieje, ze bedzie ... tak swiezo wlasnie

Domyślnie

Moim zdaniem jasny kamień, o odcieniu kremowym, albo piaskowym.

Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi

Domyślnie

dachówka czarna - bras
    parapety jasny beż przemieszany z kolorem piaskowym

Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    domek i ogród reziego

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia