dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie KLIMATYZATOR PRZENOśNY-POMOCY!!!

    Witam!
    Chcialabym kupic przenośny klimatyzator, mam zamiar wydac ok 1000 zl (no moze byc z jakas nieduza koncowka).
    Nie wiem na co zwracac uwage i jaka firma warto sie zainteresowac.
    Bardzo prosze o pomoc!!! Mieszkamy na poddaszu i mamy od pozniej wiosny temperatury jak w Egipcie!
    Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    W tym przedziale cenowym, to tylko na kolor.
    Nic nie piszesz o kubaturze, jaką ma on obsłużyć.
    A bez tego nikt Ci nie pomoże.
    Może lepiej wydać te pieniądze na dodatkowe ocieplenie poddasza?

  3. #3

    Domyślnie

    Wlasciwie cena moze byc nawet do 2000, a powierzchnia to 70-80 m2.

  4. #4

    Domyślnie

    Jezeli jest taka mozliwosc to ja bym zrezygnowal z przenosnego na rzecz splita.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał raffran
    Jezeli jest taka mozliwosc to ja bym zrezygnowal z przenosnego na rzecz splita.
    yes yes yes

  6. #6

    Domyślnie

    Nie ma takiej mozliwosci...musi byc przenosny...mamy male dziecko i kota,ktory pcha sie z wielka zawzietoscia do jego lozeczka...wiec w nocy zamykamy drzwi do naszej sypialni....no a wiadomo w malym pomieszczeniu nawet latem w nocy nie da rady sie schlodzic tylko otwartym oknem Temp. dochodzi do 28-34 i spada moze po 2,3 stopnie:-/

  7. #7

    Domyślnie

    Przenosny jest sporo glosniejszy od splita,a majac male dziecko to moze byc problem,chocia z nie musi
    Masz pomysl na wyprowadzenie z przenosnego powietrza na zewnatrz?

  8. #8

    Domyślnie

    Bądź przygotowany na to, że wydajność będzie zupełnie inna niż przy normalnej klimie. Właściwie to te przenośne najbardziej nadają się do małych pomieszczeń (małe, czyli do 10m2).
    best regards

  9. #9

    Domyślnie

    Na tą powierzchnię to musisz kupić dwa klimatyzatory, w Macro widziałem po 1011zł na kubaturę 105m3 o mocy chłodniczej 3500W.
    Pozdrawiam
    Patos

  10. #10

    Domyślnie

    Polecam kupić w Castoramie czy Leroy Merlin coś o zbliżonej mocy do klimatyzatora ktory zamierzacie kupic. Postawcie go w domu na kilka dni i obserwujcie czy jego dzialanie bedzie dla was zadowalajace. Po paru dniach mozecie zwrocic do sklepu... I pewnie zdecydujecie sie na normalna klime
    best regards

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony