dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Parapet zewnętrzny jaki kolor- czarny dach, białe okna

    Za chwilę pilnie muszę zdecydować o wyborze koloru parapetu zewnętrznego.
    Dom jest parterowy, dach czarny dachówka braas, okna białe, elewacja w kolorze paskowym. Wprowadzenie 4 koloru (parapet) chyba będzie źle wyglądało, tak więc pozostaje mi wybór parapet w kolorze bieli lub czarny.

    To trochę pytanie retoryczne ale proszę Was o opinie a jeszcze lepiej jesli ktoś ma zdjęcie lub link do zdjęcia elewacji domu z czarnym dachem i białymi oknami.

  2. #2

    Domyślnie

    Parapety dobierz sobie do podbitki ja mam brazowa i brazowe parapety

  3. #3

    Domyślnie

    A ja mam czarny dach jasno żółte elewacje, białe okna, parapety i podbitkę.
    Też się zastanawiałam zwłaszcza nad podbitką i okazało się, że całkiem fajnie wygląda - tak świerzo i czysto ... z daleka
    Nie ma się co oszukiwać parapety trzeba myć tak jak okna a na podbitce nie widać brudu (już trzeci rok)

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Mags

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    597
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    242

    Domyślnie

    Na Twoim miejscu wybrałabym białe parapety. Jeśli masz możliwość , to pokoloruj swój dom wirtualnie. Ja tak zrobiłam, choć mój projekt był bez możliwości kolorowania, to dobrałam kolory na innym projekcie. Wiadomo, że dom będzie inaczej wyglądał, ale chodzi tu tylko o współgranie kolorów, więc zadziałało. Teraz wiem, co w jakim kolorze będzie u mnie. Spróbuj.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam grafitowy dach, białe okna, parapety z czarnego granitu w takie połyskujące niebieskie ciapki. Najpierw bardzo mi się nie podobały, teraz uważam, że nie mogło być lepiej. Dom zielony.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam grafitowy dach i kominy, elewcja bedzie blado-zolta, okna i podbitka biale, no i PARAPETY BEDA BIALE mam nadzieje, ze bedzie ... tak swiezo wlasnie

  7. #7

    Domyślnie

    Moim zdaniem jasny kamień, o odcieniu kremowym, albo piaskowym.

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    dachówka czarna - bras
    parapety jasny beż przemieszany z kolorem piaskowym

    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony