dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 102
  1. #41

    Domyślnie

    kolor super- chyba jeszcze lepszy niz na probniku

    tutaj link:
    http://forum.muratordom.pl/pochwalci...69089-1140.htm

    post szosty czy siodmy od dolu- nasza kuchnia w calej okazalosci hehe

    pozdr.
    M05L - etap: zamieszkujemy GO :]
    Aladinowa07
    domek

  2. #42

    Domyślnie

    Kolor faktycznie super i aż się nie chce wierzyc, że to jeden raz malowane. Ale niestety ja szukam do sypialni bardziej ,,ziemistej oliwki" więc upewniłam się tylko, że ta jest zbyt intensywna, dzięki Ale też myślę o jakimś innym zielonym na jedną ścianę do kuchni - bardzo to ożywia kuchnię, czego przykładem Twoja (bardzo ładna).

  3. #43

    Domyślnie

    Również polecam magnata - absolutnie wystarcza jedna warstwa (czy to jasnej czy ciemnej farby) dawanej na snieżkę grunt.

    Polecam równiez farby Nobiles pory roku - moim zdaniem jeszcze lepsze niż magnat.

  4. #44

    Domyślnie

    hmmm...my kupilismy z mezulkiem roznego rodzaju farby
    tak sobie sprawdzamy,ktore najlepiej kryja i wogole sa najlepsze
    narazie malowalismy nobilesem cztery pory roku pokoj syna i musze powiedziec,ze jasmy kolor chwycił dobrze,ale ciemniejszy dwa razy malowane,a i niewiem czy 3 raz nie bedzie bo jakies mazy sie porobiły...
    co do magnata to bedziemy probowac w sypialni i tez słyszelismy,ze jest najlepszy,ze swietnie kryje i wogole.okaze sie niedługo (no i do sypialni jest tez dulux bo maja byc dwa kolorki)
    szkoda tylko,ze magnat ma taki mały wbor kolorkow
    do dzieciakow chciałam cos zywego

  5. #45
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ineso
    Kolor faktycznie super i aż się nie chce wierzyc, że to jeden raz malowane. Ale niestety ja szukam do sypialni bardziej ,,ziemistej oliwki" więc upewniłam się tylko, że ta jest zbyt intensywna, dzięki Ale też myślę o jakimś innym zielonym na jedną ścianę do kuchni - bardzo to ożywia kuchnię, czego przykładem Twoja (bardzo ładna).
    Ineso - moja oliwkowa sypialnia - dla porównania
    /szablonik wykonany własnoręcznie /


  6. #46
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    zapomniałam dodać- Dulux "Oliwkowy Gaj"
    malował mój mąż i bardzo chwalił, zobaczymy jak później ta farba będzie się sprawować

    osobiście uważam, że przy takim kolorze można "poszaleć" z dodatkami -
    czyż nie pięknie wygląda np. taka zasłonka


  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Niania31

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    Zaraz po wakacjach całe mieszkanie malowaliśmy tymi farbami (magnat). Ściany wyglądają ślicznie. Nie ma porównania do poprzednich farb. Nic nie przebija, nie ma smug i najważniejsze, piękne kolory. Polecam przed malowaniem poszukać jakiś inspiracji w internecie, nawet przez grafiki google, z mężusiem ze dwa dni spędziliśmy na szukaniu, ale nie żałujemy, pomysły fajne. Nie mam aparatu, a choroba wrzuciała bym zjdęcia, sami byście ocenili...

  8. #48

    Domyślnie

    Sprawdziliśmy farby Magnat - rewelacja!
    Jednowarstwowa, potwierdzam malowaliśmy tylką jedną warstwę, podkładem była farba Śnieżka z gruntem, pięknie pokryło. Niekapiąca. Wydajność=wydajności podanej na opakowaniu
    Pomalowaliśmy na razie jeden pokój (łączyliśmy dwa kolory) chcieliśmy sprawdzić jak wyjdzie, nie będziemy zmieniac, wyszło super! Następne pokoje też pomalujemy farbą Magnat.
    Pozdrawiam

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lilan33

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam ,mam pytanie dotyczące farby magnat. mam w pokoju położoną tapetę na flizelinie do malowania ,czy tapetę należy wcześniej pomalować śnieżką grunt a dopiero później magnatem , czy nie trzeba gruntu. dziękuję

  10. #50

    Domyślnie FARBY MAGNAT? OPINIE

    Czy ktoś malował farbami tej firmy? Kolory mają cudne, ale zastanawiam się, czy w rzeczywistości też wyglądają tak efektownie..no i nie są najtańsze....Podobno jakościowo są lepsze od Duluxa...i wystarczy tylko jedna warstwa ..Co wy na to??

  11. #51

    Domyślnie

    Faktycznie wystarczy malować jeden raz,ja często polecam farby tej firmy klientom.Jeśli nie ma kolorów z Magnata polecam Tikurille.
    Łatwo się myje ściany pokryte Magnatem,podczas malowania nie chlapią.
    Warto dobrze zagruntować ściany oraz użyć wałka z odpowiednim włosiem.
    Mogę polecić Ci farby Magnat z czystym sumieniem.
    I
    Wysoki połysk

  12. #52

  13. #53

    Domyślnie

    Mamy Magnata w przedpokoju, w pozostałych pomieszczeniach dekoral. Magnat kryje lepiej, mimo to mamy położone dwie warstwy. W uzytkowaniu też są w porządku.
    Szkoda, że mają tak mało kolorów.

  14. #54

    Domyślnie Re: FARBY MAGNAT? OPINIE

    Cytat Napisał patatajka80
    Czy ktoś malował farbami tej firmy? Kolory mają cudne, ale zastanawiam się, czy w rzeczywistości też wyglądają tak efektownie..no i nie są najtańsze....Podobno jakościowo są lepsze od Duluxa...i wystarczy tylko jedna warstwa ..Co wy na to??
    Ja mam jakiś tam rodonit z Magnata - farby bardzo przyzwoite, ale jeśli chcesz pomalować tylko raz - musisz mieć bardzo równomierny podkład (ja malowałem dwa razy), oczywiście polecają śnieżkę podkładową w końcu to ta sama firma
    co do koloru - to wyszło tak jak na próbniku w markecie.
    Dom ....drogi dom ...ech

  15. #55

    Domyślnie

    Oj tak Magant to świetne farby. Kupując te farby możesz zafundować sobie sporo innowacji w swoim domku : http://www.magnatfarby.pl/ Zobaczcie Stiuk wenecki.... To się dobrze sprzedaje.

  16. #56

    Domyślnie

    polecam , właśnie wczoraj malowaliśmy tą farbą ściany - kolor ciemno szary (malowane na żółtym kolorze ścian - super krycie, wydajna i szybko schnie. Jak się dokoładnie maluje to wystarczy faktycznie jeden raz malować. Niestety faktycznie jeśli chodzi o kolorystykę to nie ma dużego wyboru a szkoda. Jeśli chodzi o to czy szorowalna, jak piszą na opakowaniu nie wiem, może ktoś już sprawdzał? Sama jestem ciekawa, bo nie wiem czy mam drugą warstwę malować.

  17. #57
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar inwent
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    148

    Domyślnie

    Ja także pochwalę tą farbę. Malowałem lateksowymi emulsjami - krycie i wydajność super, jak dotąd najlepsze czego używałem. Faktycznie wystarczy jednokrotne malowanie. Cena, no niestety nie za tanio, dziś w leroy merlin krakowskim 64pln za 2,5l. Co do kolorów to mają mieszalnik i można w zasadzie dorobić dowolny. Jednak farba z mieszalnika jest droższa, za litr ok 40 pln, ale im więcej litrów tym taniej. Kupowałem gotowe także nie pamiętam dokładnie cen mieszanych.

  18. #58

    Domyślnie

    Czy u Was też po przetarciu sciany pomalowanej magnatem (to niby farba zmywalna), zostają takie okropne plamy? I niczym nie da się ich usunąć. Mam jedna sciankę pomalowana ta farbą (szara), ale to najgorszy wybór.
    Tylko tu i teraz.

  19. #59

    Domyślnie

    Ja też ostatnio "odkryłam" farby Magnata... Do tej pory malowałam najczęściej Duluxem albo Beckersem (dla mnie do tej pory na 1szym miejscu). Kupiłam Magnat, bo mi akurat kolor pasował (choć cena nieco mniej) i rzeczywiście byliśmy z mężem w szoku jak dobrze kryje.. Po razie właściwie nie trzeba było drugi raz malować - pomalowaliśmy tylko dla zasady
    Ze zmywaniem nie mam jeszcze doświadczeń...
    Ostatnio edytowane przez Marfa ; 06-09-2010 o 07:34

  20. #60

    Domyślnie

    Także mogę tylko zachwalac ale polecam także Beckersa.
    Tylko tych farb używałam malując w domu
    Wystarczy jedna warstwa, ale druga nie zaszkodzi
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony