dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar asia.malczewska
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.197
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    pozwolę sobie na malusieńki przerywnik w opisywaniu przeszłości - mój kiciuś tak pięknie wkomponował się w szmaragdową cukierniczkę znalezioną w starej chacie obok mojej stajni, którą przemyszkowałam w poszukiwaniu fajnych przedmiotów użytkowych pozostałych po szanownych poprzednikach
    sami zobaczcie, oto Pan Śpioszek odsypiający podwieczorek - okruszki serniczka mamy:


  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar asia.malczewska
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.197
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    no tak .... czy warto jeszcze coś tu pisać?
    czuję się trochę jak na spowiedzi - ostatni raz u spowiedzi byłam .... hmmm .... kiedy to ja byłam? no byłam jak się budowało, a potem to już nie
    ale teraz znowu buduję, wprawdzie nie dom ale wiatę - to trochę jak dom tylko dla mojej ukochanej Żabci, więc wracam z podkulonym ogonem do Dziennika
    Może tym razem się uda coś naskrobać? zobaczymy ....

    Dzień pierwszy - przyjechali o świcie (czytaj siódma rano dla Asi), zaczęli od kawy i śniadania - no tak, przecież na głodnego nie będą robić i .... zaczęło lać na razie się nie zrazili, może szybciej zbudują daszek coby nie moknąć??

    Ogólnie wiata ma być w stylu naszej stajenki, pruski mur do zabudowy cegłą lub innym materiałem wypełniającym. Wypełnienie za rok, na razie belki z zastrzałami, dachówka renesansowa, wszystko pięknie (?) wkomponowane w podwóreczko przed domem .... tia .... zobaczymy ....
    Buziaki dla wszystkich, którzy zaglądają mimo mojej nieustającej i uporczywej nieobecności (Anbudy - do was mówię przede wszystkim !)

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar asia.malczewska
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.197
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Chyba jesień się znowu zbliża a może to znowu z powodu oglądania dziennika pewnego pięknego domu, ech ....
    Dopadł mnie dół jak Rów Mariański albo jeszcze głębszy Siedzę i smęcę, nic mi się nie podoba w moim domu, najchętniej bym się rozryczała ale też mi na to sił brak
    Miało być cudownie i tak mojo, a jest jak zwykle czyli do bani - wieczny syf, brud, upierniczone ściany, bo za jasne, obdrapane meble bo antyki lub Hanka rozwaliła, poszarpane tapicerie bo koty, nasikane na podłogę bo mały pies ... Nie takie kolory, nie takie meble w kuchni, smród w łazience na parterze bo majster schrzanił i śmierdzi... lista się nie kończy, niestety ....
    Cieszyłam się przyjściem majstrów a chyba nie było po co, bo pada i się zmyli. A zresztą .... po co tak się cieszyć czymś co powstaje wokół nielubianego przez siebie domu?
    masakra ....

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar asia.malczewska
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.197
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Hej hej!
    Ogłaszam, że wiata skończona!!! Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona, majstrzy uwinęli się szybciutko, mimo przeszkód naturalnych czyli deszcze i przeszkód innych czyli okresowe braki gąsiorów
    W moim blogu znajdziecie zdjęcia domu w jesiennej aurze oraz wiatki wraz z daszkiem nad studnię, który przy okazji też zrobiliśmy Wprawdzie zdjęcia pokazują nieukończoną wiatę, ale brakuje tam kilku dachówek więc można to uznać za zdjęcia finalne
    pozdrawiam wszystkich serdecznie!

  5. #45

    Domyślnie

    Witam! Mam nadzieje, że ciąg dalszy nastąpi??!! My powoli zaczynamy remont starej kuźni. Mam nadzięje, ze w tym roku wyremontujemy na tyle żeby sie wprowadzić. Jesteśmy bardzo ciekawi podtępów u Was.
    Ostatnio edytowane przez Dankan ; 29-01-2011 o 15:01

  6. #46

    Domyślnie

    Jestem zachwycona stajnią i ubolewam nad tak małą liczbą zdjęć

    - odszczekuję- wszystko jest na blogu

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony