dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 10
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 183
  1. #1

    Domyślnie Wnętrze do oceny.

    Poniżej wizualizacje moje gniazdka, napiszcie co myślicie o tym.
    Z uwag to
    - był duży problem z stołem w kuchni wiec jest taki kompromis.
    - nad tv jest ekran avers countur i przesłania cała zabudowę g/k z tv
    po bokach będą głośniki stojące.
    - w łazience przy prysznicu jest zabudowana pralka.
    - w holu jedna z szaf to garderoba.

    Projekt wygląda tak:


















  2. #2

    Domyślnie

    Generalnie mi się podoba, zrezygnowałąbym z tych naroznych półeczek w łazience.
    Nie przemawia do mnie wnęka w salonie
    Trochę dużo tych zabudów.

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie się podoba - nawet bardzo, bo ja lubię takie geometryczne kształty

    Tylko te trójkątne półeczki z rogu łazienki (przy zabudowie pralki) to bym wywaliła - nie wyglądają na specjalnie wygodne, a na dodatek do tych wszystkich prostokątów, które z prawie żelazną konsekwencją są w każdym wnętrzu jakoś mi te trójkąciki nie pasują
    Ale to tylko moje zdanie

    Ogólnie bardzo w moim guście

    Te kwiatki na lustrze i drzwiach (szklanych jak sądzę) fajne są - tyle że ja mojego małża do takowych nawet pod bronią nie namówię

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jak wyżej - zlikwiduj zabudowę k-g: ani to ładne, ani w dobrym guście

  5. #5

    Domyślnie

    Generalnie mi się podoba, zrezygnowałabym z tych narożnych półeczek w łazience.
    tak właśnie mi sie wydaje ze można sie ich pozbyć, pytanie czy ta ściana od zabudowy nie bedzie zbyt ostro "wchodzić w drogę" bez nich... ?

    Jak wyżej - zlikwiduj zabudowę k-g: ani to ładne, ani w dobrym guście
    rozumiem ze mówimy o tych małych półeczkach w łazience ?

    Płytki myślę nad Alexa z paradyż, lustro i szkło piaskowane z wzorem z płytek.

    Jeszcze jest alternatywa jako alabastrino z tubądzin, nie wiem które wybrać... ;/

    Garderoba i szafa w holu za takimi samymi drzwiami by nie zdradzało jej istnienia za szybko.

  6. #6

    Domyślnie

    Alabastrino już bardzo oklepane, choć piękne. Ale sądzę, ze do tak nowoczesnego wnętzra o wiele bardziej pasuą te szare płytki. sama chciałam je wziąć do dolenej łazienki. Są śliczne w swojej prostocie.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Xisio, skoro nie obraziłaś się za mój komentarz, to go rozwinę Chodziło mi przede wszystkim o zabudowę ściany w salonie... Brzydko to wygląda i niczemu nie służy

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska
    Xisio, skoro nie obraziłaś się za mój komentarz, to go rozwinę Chodziło mi przede wszystkim o zabudowę ściany w salonie... Brzydko to wygląda i niczemu nie służy
    Mnie się podoba i myślę, że właścicielom jednak do czegoś posłuży. Nie przemawia do mnie tylko to odwrócone "L"

  9. #9

    Domyślnie

    wystawiając do oceny licze na dyskusje nie na obrażanie bardzo dziękuje za każdą uwagę.

    tutaj więcej tego detalu o którym rozmawiamy, nie chciałem by ściana była pusta, mieszkanie ma byc nowoczesne naszpikowane elektroniką, (systemy audio, rzutnik z ekranem, rolety automatyczne, klima, zarządzanie z systemu live in one fe. legrand na całym domu, zarządzanie alarmem i roletami przez net itp) i taka pusta ściana z np obrazem była by imho łysa troche ;/



  10. #10

    Domyślnie

    Ale przewidujesz coś w tą ciemną wnękę w salonie, pod tym L ?

  11. #11

    Domyślnie

    po lewej i prawej strony zabudowy k/g z tv będą stać głośniki podłogowe, przy stopce od litery L bedzie subwoofer, w rogu nie mam pomysłu.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Ja bym wywaliła całą tą "L- kę". Jakoś tak za dużo się dzieje na tej ścianie. Jeśli poukładasz na dole głośniki i subofer, to w rogu proponuje jakąś dużą roślinę, najlepiej w formie drzewka. Będziesz miał rozwiązany problem "pustki" na ścianie, ożywisz pomieszczenie i zapełnisz róg, o którym pisałeś, że nie wiesz co z nim zrobić. Pojedyncze "drzewka" w domu, to fajne i nowoczesne rozwiązanie

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Łazienka trochę za chłodna dla mnie - ale to rzecz gustu.

    Reszta bardzo ładna

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    To jest ten sam układ, czy mnie się wydaje, że coś się zmieniło? Brakuje mi górnej części L-ki po prawej stronie, a na dole nie ma szafek, bo jest narożnik.



  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Narożnik pod zabudową-ryzyko uderzania sie głową lub plecami o półki.
    Oczywiście połki narożne w łazience bym usunęła.
    Okap ma być podszafkowy w kuchni?
    Podoba mi się zabudowa z kg i płyty w wiatrołapie. Czy ta zabudowa z płyty to rodzaj szafki otwieranej? Ja bym sie pokusiła o zrobienie takiej szafki w tym kształcie. Zawsze to miejsce na drobiazgi przy wejsciu do domu. Natomiast koniec blatu rooboczego z kuchni widziany od strony przedpokoju różwnież zakończyłabym szafką zamykaną a nie otwartymi półkami. Mneij bałaganu przy wejściu do domu.
    No i kamień w mieszkaniu też do mnie nie przemawia ale to osobiste preferencje i rozumię Twój wybór.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Afrodyta
    To jest ten sam układ, czy mnie się wydaje, że coś się zmieniło? Brakuje mi górnej części L-ki po prawej stronie, a na dole nie ma szafek, bo jest narożnik.
    To to samo tylko ze rzut 2d jest do zabudowy g/k a w 3d sa szafki jeszcze.

    Cytat Napisał mayland
    Narożnik pod zabudową-ryzyko uderzania sie głową lub plecami o półki.
    Oczywiście połki narożne w łazience bym usunęła.
    Okap ma być podszafkowy w kuchni?
    Podoba mi się zabudowa z kg i płyty w wiatrołapie. Czy ta zabudowa z płyty to rodzaj szafki otwieranej? Ja bym sie pokusiła o zrobienie takiej szafki w tym kształcie. Zawsze to miejsce na drobiazgi przy wejsciu do domu. Natomiast koniec blatu rooboczego z kuchni widziany od strony przedpokoju różwnież zakończyłabym szafką zamykaną a nie otwartymi półkami. Mneij bałaganu przy wejściu do domu.
    No i kamień w mieszkaniu też do mnie nie przemawia ale to osobiste preferencje i rozumię Twój wybór.
    Okap pod szafkowy, projekt kuchni pewnie ulegnie zmianie po wizycie w studiach kuchennych i przy zamawianiu kuchni.

    W holu szafka otwierana oczywiście w zabudowę g/k dwa elementy będą otwierane.


  17. #17

    Domyślnie

    Pomieszczenia oznaczone 1.2, 1.3, 1.4 to pokoje? Koniecznie musisz ich mieć aż tyle? Straszne klituchny to będą...

  18. #18

    Domyślnie

    uroki mieszkania w bloku :/

    te na dole mają po 10m2 obok kuchni 7 + garderoba 3.5

    Cale mieszkanie 74m2, niestety ceny w Warszawie chore ;( a dodatkowo blisko centrum.

  19. #19

    Domyślnie

    74 m2 to już całkiem dużo jak na mieszkanie. Pytałam czy musisz mieć aż tyle pokoi (dzieci?, babcia?), bo jeżeli nie, to możnaby to mieszkanie całkiem inaczej zaaranżować.

  20. #20

    Domyślnie

    na razie dzieci i babci brak 2 osoby. Wyszedłem z założenia ze lepiej mniejsze a wiecej niz jeden duzy na dole i potem w razie pojawienia sie potomka czy gosci nie mieć problemu.

Strona 1 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony