dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: ile prętów fi 12 i fi 8 -12-metrowych na tonę stali?

Domyślnie ile prętów fi 12 i fi 8 -12-metrowych na tonę stali?

tak ja w temacie, mam problem bo sprzedawca chyba chce mnie obuć w buty, mówi że na tonę stali 12mm 12 metrowych prętów wchodzi 85 prętów, ostatnio kupowałem w innej hurtowni i było ich 90 , to jak to wresccie jest? w zestawieniu stali w projekcie mam podany metr 12mm=0.888kg a 8mm=ok 0.400kg, proszę o prawdę

Domyślnie

pręty fi 10 - 0,63 kg/m
    pręty fi 12 - 0,89 kg/m
    pręty fi 16 - 1,58 kg/m

Masz w projekcie dobrze podane.

3. Kronika budowy domu z betonu komórkowego H+H. Relacja krok po kroku Wybieramy klej do płytek. Jaki do glazury, jaki do gresu, jaki do terakoty lub kamienia? Własny dom! Najlepszy sposób na życie. Historia budowy nowego domu na starych fundamentach Jaki jest koszt remontu łazienki? Ile zapłacisz za robociznę, ile za materiały?

Domyślnie

właśnie mi w hurtowni powiedzieli że na 8 mm mają przelicznik na metr 5.14 a u mnie jest w planie 0.395 kg/m, sprzedawca tłumaczył się że mają w każdej hucie inny przelicznik , i komu tu wieżyc?

Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar

Domyślnie

Cytat Napisał marcin252
    właśnie mi w hurtowni powiedzieli że na 8 mm mają przelicznik na metr 5.14 a u mnie jest w planie 0.395 kg/m, sprzedawca tłumaczył się że mają w każdej hucie inny przelicznik , i komu tu wieżyc?
    Spotakłem sie z róznymi przelicznikami ale przy profilach stalowych. Jak na pret fi8 ponad kg na metrze to duzo za duzo Jakies setne to bym uwierzył.

Domyślnie

oj przepraszam to miałoby byc 0.514 kg/m

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

Domyślnie

Cytat Napisał marcin252
    Pisałem i tym daaawno temu w wątku : http://forum.muratordom.pl/viewtopic...=157989#157989 .
    PS. Wieżyć nie musisz nikomu, ale proponuję wierzyć np. normom.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia