dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie ile prętów fi 12 i fi 8 -12-metrowych na tonę stali?

    tak ja w temacie, mam problem bo sprzedawca chyba chce mnie obuć w buty, mówi że na tonę stali 12mm 12 metrowych prętów wchodzi 85 prętów, ostatnio kupowałem w innej hurtowni i było ich 90 , to jak to wresccie jest? w zestawieniu stali w projekcie mam podany metr 12mm=0.888kg a 8mm=ok 0.400kg, proszę o prawdę

  2. #2

    Domyślnie

    pręty fi 10 - 0,63 kg/m
    pręty fi 12 - 0,89 kg/m
    pręty fi 16 - 1,58 kg/m

    Masz w projekcie dobrze podane.

  3. #3

    Domyślnie

    właśnie mi w hurtowni powiedzieli że na 8 mm mają przelicznik na metr 5.14 a u mnie jest w planie 0.395 kg/m, sprzedawca tłumaczył się że mają w każdej hucie inny przelicznik , i komu tu wieżyc?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin252
    właśnie mi w hurtowni powiedzieli że na 8 mm mają przelicznik na metr 5.14 a u mnie jest w planie 0.395 kg/m, sprzedawca tłumaczył się że mają w każdej hucie inny przelicznik , i komu tu wieżyc?
    Spotakłem sie z róznymi przelicznikami ale przy profilach stalowych. Jak na pret fi8 ponad kg na metrze to duzo za duzo Jakies setne to bym uwierzył.

  5. #5

    Domyślnie

    oj przepraszam to miałoby byc 0.514 kg/m

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin252
    właśnie mi w hurtowni powiedzieli że na 8 mm mają przelicznik na metr 5.14 a u mnie jest w planie 0.395 kg/m, sprzedawca tłumaczył się że mają w każdej hucie inny przelicznik , i komu tu wieżyc?
    Pisałem i tym daaawno temu w wątku : http://forum.muratordom.pl/viewtopic...=157989#157989 .
    PS. Wieżyć nie musisz nikomu, ale proponuję wierzyć np. normom.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony