dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1

    Domyślnie skąd macie drzwi przesuwane

    proszę o zdjęcia drzwi przesuwanych, z jakiej firmy takie drzwi polecacie, jak macie je mocowane, proszę o wszystkie możliwe pomysły, chciałabym takimi drzwiami oddzielić kuchnię od salonu

  2. #2

    Domyślnie

    My między kuchnią a jadalnią montujemy drzwi przesuwne z systemu Indeco. Tor dolny już jest zamontowany, bo trzeba było to zrobić na etapie kładzenia gresu. Tor górny i szklane skrzydło drzwiowe będzie montowane za ok. 2 tyg. Jak tylko będzie gotowe to zamieszczę zdjęcie.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mamamatinka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    my będziemy mieć przesuwne drzwi polskone - z systemem przesuwu zewnętrznego znaczy po ścianie ni edo kasety, bo u nas to sa drzwi do śpiżarki i garderoby więc moga takie być, a jak nie to zdaje się że sa kasety eclisse czy coś takiego i wiele frontów drzwioych do takiej kasety pasuje

  4. #4

    Domyślnie

    u nas jest kaseta eclisse, wersja do zatynkowania a drzwi będą od stolarza. ta kaseta ma szyny tylko u góry. zdjęcia w albumie na fotosiku. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...9f41965ce.html

  5. #5

    Domyślnie

    My zrobiliśmy "sami" tzn. nasza ekipa zamontowała gorne prowadnice (przy okazji odradzajac robienie prowadnic w podłodze), a potem zainstalowali wózki na płycie pokrytej fornirem, dokręcili listwy i drzwi są

  6. #6

    Domyślnie

    may też sami tzn panowie od wykończeniówki: drzwi wewnątrz ściany: prowadnica i zaczepy do szyby z firmy laguna za 250 zł + szyba hartowana gr 8 mm 700 zł + uchwyt przykręcany do szyby stal 165 zł- mam nadzieję że zmontujemy do końca w tym tygodniu, trochę się martwię bo nie mamy kasety ale jak już szyba będzie to myślę że jakoś wzmocnią ściankę.

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki, a możecie wkleić zdjęcia Waszych drzwi?

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    My mamy drzwi przesuwne między przedpokojem a kuchnią zamówione w Classenie (mechanizm biorą od Porty). Mam nadzieję, że wyjdą ładnie

  9. #9

    Domyślnie

    my mamy drzwi "kombinowane - do dwóch pomieszczeń chcieliśľy suwane na ścianie, do kuchni z kasetą. Drzwi zamawialiśľy w firmie Kozłowski , ale miala nam je wstawiać ekipa od remontu - i ten pomysl to byla porażka, bo okazalo się że nie bardzo wiedza co robią Może panowie z firmy dokończa ich dziela :/
    zdjęcia jeszcze nieskończonych drzwi sa na moim wątku.

  10. #10

    Domyślnie

    Zgodnie z obietnicą pokazuję moje przesuwane drzwi Indeco:

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annja
    Zgodnie z obietnicą pokazuję moje przesuwane drzwi Indeco:
    o super te drzwi, właśnie o coś takiego mi chodziło, dzięki za zdjecie i podpowiedź

  12. #12

    Domyślnie

    Dzięki, drzwi wygladają bardzo ładnie, są ozdoba ściany, na którą się przesuwają właśnie oto mi chodzi, dzięki za fotki

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monka34

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    annija super drzwi, my chcemy zamontowac takie miedzy kuchnią a salonem, zeby w razie czego możńa było odciąć kuchnie od reszty. Piszcie nie tylko skąd drzwi ale tez ile kosztowąły

  14. #14

    Domyślnie

    ja w całym domu mam invado.

    przesuwne mam do spiżarni






    takie same ale już "normalne"



    marne zdjęcia...w rzeczywistości o wiele ładniejsze

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Asiek i Jacuś
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    133

    Domyślnie

    podnoszę wątek

    My też chcemy między kuchnią a salonem, ale raczej drewniane lub w okleinie drewnopodobnej niż szklane - może takie też ktoś robił?

  16. #16

    Domyślnie

    Z drewnianymi jest gorzej... sam mam zamontowana kasetę Eclisse i praktycznie drzwi trzeba robic na zamówienie. Problem nie jest ze skrzydłem, poniewaz powiesić mozna kazde skrzydło bezprzylgowe, tylko z oscieżnicami...
    Kiedys nawet zaprosiłem do domu przedstawiciela znanej firmy robiacej drzwi wewnętrzne, zaczął sciemniać, że mam źle zamonytowaną kasetę, choć montaz kasety jest prosty jak konstrukcja cepa, a wkońcu przyznał, że nie są w stanie zrobić takich drzwi... No i do tej pory mam otwór bez drzwi i też chętnie się dowiem, jaka firma może zrobić fornirowane drzwi przesuwne...

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Asiek i Jacuś
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    133

    Domyślnie

    Otóż to - pełno wszędzie szklanych, a z czym innym probem
    Chyba, że...


    takie najzwyczajniejsze zamontować - dwa obok siebie: jedne prawe, drugie lewe - myslicie, że to by mogło zdać egzamin?

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Asiek i Jacuś
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    133

    Domyślnie

    A co mi tam - podniosę wątek

  19. #19

    Domyślnie

    A ja po nie najlepszych doświadczeniach z firmami robiącym drzwi na zamówienie - nigdy takich nie robili i u mnie by się uczyli za grube pieniadze - zdecydowałem sie na drzwi włoskie...

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Przesuwne będę mieć identyczne jak pozostałe, normalnie otwierane - Kubiszyn

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony