dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 27
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 535
  1. #141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki Kenedy za PW i pozdrawiam serdecznie, a jakby Jacek zrezygnował z blatu, to daj mi znać proszę
    Sonika

  2. #142
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jacek69

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    987
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Dzięki Kenedy za PW i pozdrawiam serdecznie, a jakby Jacek zrezygnował z blatu, to daj mi znać proszę
    Sonika
    no cóż ... wielkich nadziei na moją rejteradę to bym sobie nie robił ... ale zawsze jakiś promil szans ....

  3. #143
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jacek odstąp blat, nie bądź taki...

  4. #144
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Jacek69

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    987
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Jacek odstąp blat, nie bądź taki...
    hi, hi .... raz mi się trafiło... jako tej kurze ślepej (pewnie po jakiejś grypie) ... a Ty z odstępowaniem ....
    ... no nie mogę .... no i prawdę mówiąc ... nie chcę ... (egoista, wiem)...

  5. #145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek69
    Cytat Napisał Sonika
    Jacek odstąp blat, nie bądź taki...
    hi, hi .... raz mi się trafiło... jako tej kurze ślepej (pewnie po jakiejś grypie) ... a Ty z odstępowaniem ....
    ... no nie mogę .... no i prawdę mówiąc ... nie chcę ... (egoista, wiem)...

    Eeee tam, przez pół Polski będziesz się z blatem tarabanić???? Przemyśl to sobie jeszcze

  6. #146
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Cytat Napisał kenedy
    ...wróciłem do świata żywych...

    Sonika : masz PW i wszystko co potrzeba - reszta należy do Ciebie

    sebo8877 : szpecem nie jestem ale pare blatów już w życiu widziałem...
    , choć szczerze mówiąc nie bardzo Cię zrozumiałem o co chodzi z tym blatem

    Jacek: masz meila


    Pozdrawiam i jadę na budowę zobaczyć czy mi jeszcze okien nie ukradli...
    kenedy Ogolnie powierzchnia blatu roboczego est malowan na miejscu w kuchni jakimś czyś. Nie widac łączeń pomimo że blat składa sie z kilku częsci i jest naprawde "poskręcany" Rzadnych składek, połaczeń maskownic nic - blat pomimo że z części jest całością jednolity.
    U znajomych widziałem to zrobione i robili to tak jak Ci opisałem - podobno

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  7. #147

    Domyślnie

    To ja sie dołączę. W kolejce po blat za 400 pln/m2 ustawiać się nie będę, ale chętnie dowiedziałby się od kenedy'ego, gdzie w Warszawie kupić materiał na kompozytowy blat. Bo chyba wyjdzie taniej, jesli przyjdę z własnym materiałem?
    I jeszcze jedno pytanie - czy staron/corian/rausolid to wszystko materiały porównywalne czy jednak Du Pont robi to najlepiej?

    Pozdrawiam,

    Maciek

  8. #148

    Domyślnie

    Nie ustawiaj się , nie ustawiaj , bo ja do dziś obiecanej prywarnej wiadomości od Kennediego nie otrzymałam . Ha! trudno.
    Janika

  9. #149

    Domyślnie

    Jacek : paczka z próbkami do Ciebie jedzie jutro …

    sebo8877 : szczerze mówiąc nie spotkałem się ale bardzo mnie to zainteresowało… aż w wolnej chwili się dowiem…

    Ślimak Maciek : Du Pont , LG , rehau , samsung ,schock , itp. To producenci. Jak dla mnie: staron , ssv , geta core , corian , kerrock itp. , to bardzo podobne materiały , pewnie każdy będzie bronił swoich ..że jego najlepsze ale z większości materiałów widziałem blaty i tak naprawdę chyba kierował bym się ceną materiału (pod warunkiem że kolor –dekor przypadnie do gustu , no i każdy ma swoje umywaleczki i takie tam duperele (dodatki)…
    W Wawie napewno staron i ssv kupisz w Tuplex-ie reszte to nie wiem ale nie problem jest znaleźć…
    Czy będzie taniej jak Sam sobie kupisz materiał ? – myślę że jak zawieziesz do firmy która robi takie blaty na co dzień to zdecydowanie nie ale jak się dogadasz z jakimś chłopkiem który umie to zrobić lub jest po prostu sprytny a blat masz prosty to na pewno Ci zrobi taniej…

    Janika : jak coś to wal na meila lub PW

    Sonika : a Ty masz dom w Kraku? Tzn. okolicach ? bo kiedyś oglądając zdjęcia wydawało mi się że widziałem już gdzieś Twoje lokum….

    Pozdrawiam
    K.

  10. #150
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Cytat Napisał kenedy
    Jacek : paczka z próbkami do Ciebie jedzie jutro …

    sebo8877 : szczerze mówiąc nie spotkałem się ale bardzo mnie to zainteresowało… aż w wolnej chwili się dowiem…

    Ślimak Maciek : Du Pont , LG , rehau , samsung ,schock , itp. To producenci. Jak dla mnie: staron , ssv , geta core , corian , kerrock itp. , to bardzo podobne materiały , pewnie każdy będzie bronił swoich ..że jego najlepsze ale z większości materiałów widziałem blaty i tak naprawdę chyba kierował bym się ceną materiału (pod warunkiem że kolor –dekor przypadnie do gustu , no i każdy ma swoje umywaleczki i takie tam duperele (dodatki)…
    W Wawie napewno staron i ssv kupisz w Tuplex-ie reszte to nie wiem ale nie problem jest znaleźć…
    Czy będzie taniej jak Sam sobie kupisz materiał ? – myślę że jak zawieziesz do firmy która robi takie blaty na co dzień to zdecydowanie nie ale jak się dogadasz z jakimś chłopkiem który umie to zrobić lub jest po prostu sprytny a blat masz prosty to na pewno Ci zrobi taniej…

    Janika : jak coś to wal na meila lub PW

    Sonika : a Ty masz dom w Kraku? Tzn. okolicach ? bo kiedyś oglądając zdjęcia wydawało mi się że widziałem już gdzieś Twoje lokum….

    Pozdrawiam
    K.
    Czekam z niecierpliwością Kenedy na jakies informacje jak się czegos dowiesz

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  11. #151

    Domyślnie

    Dzięki, kenedy - a takich zdolnych chłopaków w Warszawie przypadkiem nie znasz? Jeśli to poufne, daj znać na priv.

    Pozdrawiam,

    Maciek

  12. #152

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ślimak Maciek
    Dzięki, kenedy - a takich zdolnych chłopaków w Warszawie przypadkiem nie znasz? Jeśli to poufne,
    hehe niestety nie ...jestem z Krakowa ...ale popytaj po stolarzach...

  13. #153
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kenedy
    Sonika : a Ty masz dom w Kraku? Tzn. okolicach ? bo kiedyś oglądając zdjęcia wydawało mi się że widziałem już gdzieś Twoje lokum….

    Pozdrawiam
    K.

    A jeśli tak, to moje szanse na blat wzrosną ?

  14. #154

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    A jeśli tak, to moje szanse na blat wzrosną ?
    ...na tę chwilę niestety nie mogę obiecać... ale kto wie co przyniesie niedaleka przyszłość

  15. #155

    Domyślnie

    Więc jak i z czego robi się corian?

  16. #156

    Domyślnie

    Cytat Napisał moratar
    Więc jak i z czego robi się corian?

    ...taki prosty opis masz w sieci ale zawsze możesz zadzwonić do twórców corianu firmy Du Pont do stanów a oni Ci przyślą skład i proces produkcyny faxem...







    no chyba że pytasz o blaty....

  17. #157

    Domyślnie

    W sieci nie ma opisu processu produkcji oraz sposobu łączenia składników.
    Z dostępnych info to:
    CORIAN to w ponad 2/3 naturalny kamień - wodorotlenek glinu, reszta to metakrylan metylu, bardziej znany jako akryl oraz różne pigmenty.

    Można go giąć w wysokich temperaturach.

    Z kąd wziąść metakrylan metylu, czyli akryl. W jakiej postaci używa się akrylu (coś jak akryl do uszczelniania okien ?) i czym utwardza?

  18. #158

    Domyślnie

    Cytat Napisał moratar
    Z kąd wziąść metakrylan metylu, czyli akryl. W jakiej postaci używa się akrylu (coś jak akryl do uszczelniania okien ?) i czym utwardza?
    ...chcesz Sobie go zrobić(wyprodukować?) bo nie rozumie...

  19. #159

    Domyślnie

    WIEM WIEM...żona mnie już miesiąc męczy żeby jej kupić auto...a ja jej porpostu zrobię...tylko muszę częsci poszukać

  20. #160

    Domyślnie

    o przepraszam sprytny to zrobi po znajomości i blat z corianu w garażu za 400 zł metr... bo technologia to żadna..........
    Mam rozumieć że to nie jest prawdą?

    Czy coś zrobie czy nie to zależy od tego jak sie materiał na to coś robi, oraz od tego czy w warsztacie będę mógł wykonać materiał na to coś.

    ps. To była już trzecia odpowiedź bez konkretów, a jedynie krytykujący to że ktoś się spytał o proces powstawania corianu.

    pss. Jacek mógłbyś forwardnąć info jakie dostałeś jeśli wogóle coś dostałeś?

Strona 8 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony