dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Szukam dobrego zraszacza

    Mozecie polecic prosze jakies sprawdzone zraszacze. Zainstalowalem pompe o wydajnosci do 4000 l/h i teraz testuje zraszacze. Niestety kupowanie i testowanie wychodzi drogo. Interesuje mnie zraszanie ogrodu o duzej powierzchni. Raczej zraszacz przenosny.

  2. #2

    Domyślnie

    Dołączam się do zapytania Karola. Cześć Karol.
    Dla chcącego nic trudnego!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5
    Dołączam się do zapytania Karola. Cześć Karol.
    Witam Na Grotgera maja dostac w tym tygodniu jakies. Wybieram sie je obejrzec.

  4. #4

    Domyślnie

    O rany zapomnialam ,że tam jest nowy ogrodniczy sklep, zajrzę tam dziś , mam po drodze z pracy.
    Dla chcącego nic trudnego!

  5. #5

    Domyślnie zraszacze

    Testowałem już różne. Nie mogłem trafić na zadawalający. Doszedłem do wniosku, że w moim przypadku to wina nie sprzętu lecz niskiego ciśnienie wody. Moja pompa głębinowa, mimo wysokiej ceny, nie daje takiego efektu jak u sąsiada zwykła i o wiele tańsza pompa powierzchniowa.-((
    Wtopiłem sporo kasy na wiercenie studni i klapa.

  6. #6

    Domyślnie Re: zraszacze

    Cytat Napisał Mętlik
    Testowałem już różne. Nie mogłem trafić na zadawalający. Doszedłem do wniosku, że w moim przypadku to wina nie sprzętu lecz niskiego ciśnienie wody. Moja pompa głębinowa, mimo wysokiej ceny, nie daje takiego efektu jak u sąsiada zwykła i o wiele tańsza pompa powierzchniowa.-((
    Wtopiłem sporo kasy na wiercenie studni i klapa.
    Tez mam studnie glebinowa ale wode czerpie za pomoca kompaktowego hydroforka. Do podlewania uzywam pompy tez ssacej i jest ok. Ta pompa napedza dwa zraszace i jest ok. przy podlaczeniu trzeciego cisnienie spada ale jeszcze te zraszacze dzialaja znosnie. Nie potrzebowalem pompy glebinowej bo woda po wywiercenie otworu na glebokosc ok 20 m podeszla na wysokosc ok 2 m ponizej wylotu rury i tak sie utrzymuje.

  7. #7

    Domyślnie

    witam. a co myślicie o zraszaczach kropelkowych? czy zdają egzamin? zastanawiamy się nad kupnem takiego. pozd. ana

  8. #8

    Domyślnie

    Aniu,
    Kropelkowe używam pod małymi roślinami jak azalie drobnolistne.
    Pozostałe większe podlewam zamgławiaczami od 25-50l/h.
    Pozdrawiam
    zygmor
    ----------------
    dziennik skomentuj Ogród
    starczy nam sił i środków?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony