dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    frojdzik1

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    14
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie na pomoc!!!!! chce sama zrobic kuchnie

    razem z mezem stawiamy domek i mazy mi sie w nim kuchnia murowana która chce zrobic sama z jedna sciana z piaskowca lub cegły .Błagam piszcie wszystko co tylko wiecie na ten temat bo niedługo chce z nia ruszyc a nie widze porzadnych materiałow w necie moze ktos taka stawiał niech sie ze mnia podzieli informacja lub wrzuci jakies fotki .Z góry dzieki!!!

  2. #2

    Domyślnie

    Fajny projekt murowanej kuchni z cegły jest w czasopiśmie Swiat łazienek i kuchni ,nr z kwietnia 2006 .(ja także planuję zbudować samodzielnię kuchnię murowaną, jeszcze nie wiem czy właśnie z cegły, czy cienki murek obkleić małymi płytkami ceramicznymi.Widziałam coś takiego w salonach z płytkami, coś pięknego).


  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    frojdzik1

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    14
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    super fotki!!!! własnie o takie cos mi mniej wiecej chodzi dzieki!! i prosze o wiecej

  4. #4

    Domyślnie

    No to może coś takiegozamiast drzwiczek można założyć zasłonki z materiału lub kute, łukowe drzwiczki-coś takiego widziałam na Allegro, w dziale kominki). Więcej informacji może znajdziesz w dziale wnętrza, ale szczerze mówiąc, nie wiem czy coś takiego było.Jeszcze nie szukałam.
    Pozdrowienia

  5. #5

    Domyślnie

    Rekord świata jak dla mnie!

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    frojdzik1

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    14
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dla mnie jak narazie tez hahahaha dlatego prubuje pozbierac troche materiałów na ten temat mam juz stary kredens który chce odnowic i widze go na scianie z kamieni lub z cegieł a wy jak myslicie??????

  7. #7

    Domyślnie

    a ja nic nie wniose - PRZEPRASZAM - jednakże zaczynam dopiero zbierać informacje i ta jest pierwsza
    "Człowieka mierzy się jedną miarą - miarą serca" Jan Paweł II

  8. #8

    Domyślnie

    A może coś takiego:

  9. #9

    Domyślnie

    o kurcze to ja jestem chyba już w niebie.
    Skąd czerpiecie takie boskie fotki.
    "Człowieka mierzy się jedną miarą - miarą serca" Jan Paweł II

  10. #10

    Domyślnie

    a na wykonanie tegoż cudeńka jakich materiałów najlepiej użyć ? To nie może być w końcu byle co. MUSI robić wrażenie.
    "Człowieka mierzy się jedną miarą - miarą serca" Jan Paweł II

  11. #11

    Domyślnie

    Scianki można zbudować bezpośrednio z cegieł, lub z cienkiego betonu komórkowego.Jest łatwy w obróbce ( łuki). Można też zabudować małymi płytkami klinkierowymi 10x10 .A zdjęcia są z czasopism wnętrzarskich.
    pozdrowienia

  12. #12

    Domyślnie

    no to tylko kupować materiały i do roboty.

    Kurcze rozchorowałam się na tym tle. To jest jak objawienie.
    "Człowieka mierzy się jedną miarą - miarą serca" Jan Paweł II

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    to ja dorzucę jeszcze parę fotek









    sorki za jakość obrazków

  14. #14

    Domyślnie

    o matko...przecież to tak pięknę, że aż 6 kuchenek by sie chciało w swoim domku.
    "Człowieka mierzy się jedną miarą - miarą serca" Jan Paweł II

  15. #15

    Domyślnie

    muszę sama poszperać i może z szystkich propozycji zrobię - zaprojektuję - sobie jedną boską kuchnię.
    "Człowieka mierzy się jedną miarą - miarą serca" Jan Paweł II

  16. #16
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Zbudowalismy wiele kuchni z kafli " u klienta" ale z własna mam problem ... jaki kolor wybrać . Cały dowcip polega na tym że mam do wyboru ponad sto kolorów kafla w tym kilkanaście takich tip top.... Akuchnia ma być tylko jedna. Na 100% musi mieć piekarnik na poziomie "nad blatem" to sama ergonomia... Na 100% musi mieć okap taki prawdziwy "ulepiony" z ozdobnym paskiem dekorów i tymi wszystkimi haczykami itp. Kuchnia : blat żeliwny w części "ciepłej"opalanej drewnem , płyta gazowa w części "zimej" , piekarnik żeliwny z szybą w części " oraz piekarnik elektryczny w "zimnej".
    Darek B

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie Re: na pomoc!!!!! chce sama zrobic kuchnie

    Ja zbudowałem sobie cos takiego miałem mała kuchenkę w mieszkaniu 32m2 wiszące są z płyty gk a sojące z bloczków silikatowych otynkowanych tynkiem tzw "kornikiem"
    Przepraszam za jakosc zdjęc



  18. #18

    Domyślnie

    Przerabiam ten temat, dolne szafki - konstrukcja pod płytki - zostaną u mnie zbudowane z płyty osb, półki w środku - z płyty meblowej pod kolor frontów - już zrobionych na zamówienie. Potem płyta zostanie zaimpregnowana - obklejona ceramiką + drewniany blat. Górną szafk e zamówiłem i juz jest zrobiona.
    Efektem w postaci zdjęc podzielę się po wykonaniu

  19. #19

    Domyślnie

    Koniecznie, czekamy

  20. #20

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony