dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Ile za ocieplenie i położenie tynków na zewnatrz?

    Ile obecnie kosztuje robota za ocieplenie budynku styropianem ( 170m) oraz położenie tynku mineralnego+ malowanie farbą?

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ANIK78

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    7

    Domyślnie re

    Ja płacę za ocieplenie i za naciągnięcie klejem 18zł za m2. Właśnie teraz mam ocieplany budynek.

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie facet wczoraj zaśpiewał za samą robociznę (ocieplenie styropianem, siatka, tynki) 50zł za m2. Chyba trochę oszalał się mi wydaje, bo jak to się ma do tych 18zł?

    pzdr
    czaja76

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ANIK78

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    7

    Domyślnie re

    Czaja, ja płacę 18zł, bo nie wzięłam ekipy tylko 2 ludzi, którzy znają się na ociepleniu. W zeszłym roku zatrudniłam ekipę, skończyło się na tym, że jesteśmy stratni kilkanaście tysięcy. KONIEC Z EKIPAMI!!!

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Przed wydawaniem przedwczesnych sądów proszę poczytać to:
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...903763#1903763
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ANIK78

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    7

    Domyślnie re

    przyda się dodatkowa informacja, dzięki. Ja mam już jako takie zdanie na temat ekip, naprawdę ta, która stawiała nam dom nie zrobiła tego przyzwocie, było więcej gadania niż fachowości, wzięli dużo pieniędzy, bo miało być wszystko solidnie... no więc jak mam zaufać kolejnej ekipie?? Teraz szukam kogoś do wewnętrznych tynków, wolę wziąć 2-3 ludzi niż zatrudniać firmę, po pierwsze mniejsze koszty, a po drugie mogą zrobić tak samo jak ekipa. Nie ma 100% gwarancji, że firma zrobi to lepiej.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    isspro

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    ZA 18zl nie mogłobyc dobrze my bierzemy w bydgoszczy 60zł ale wyglada to jak nalezy bo mozna wiecej czasu poswiecic na dokładnosc
    iss

  8. #8

    Domyślnie

    Osobiście nie zajmujemy się tym, ale jeśli ktoś woła 18 zeta to nie ma bladego pojęcia o tej robociżnie, normalne ceny fachowych ekip od 40-80 zł miło popatrzeć na efekt ich pracy

  9. #9

    Domyślnie

    Anik78, widac ze ty chyba do konca nie masz pojecia o tynku zewnetrzym , jesli bierzesz do tego 2 ludzi a nie ekipe to raczej pewne ze oni sobie nie poradza zeby zachowac ciaglac zacierania na jednej plaszczyznie. Robiac we dwoch po jakims czasie zrobia sobie przewe a ty potem bedziesz plakac ze na elwacji widac miejsce kiedy zrobili sobie przewe i kiedy wznowili prace. Powodzenia.
    Warszawa-Białołęka

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ANIK78

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    7

    Domyślnie re

    Po ociepleniu weszła nam ekipa, która kładzie tynk zewnętrzny. Na razie jest zagruntowane, ale wychodzi na to, że będzie ślicznie i nie będzie żadnych śladów. Ekipa super! Nareszcie! Za położenie tynku z drobnymi poprawkami po tamtych ludziach policzyli niecałe 20zł za metr.

  11. #11

    Domyślnie Re: re

    Cytat Napisał ANIK78
    Po ociepleniu weszła nam ekipa, która kładzie tynk zewnętrzny. Na razie jest zagruntowane, ale wychodzi na to, że będzie ślicznie i nie będzie żadnych śladów. Ekipa super! Nareszcie! Za położenie tynku z drobnymi poprawkami po tamtych ludziach policzyli niecałe 20zł za metr.
    ANIK78

    Właśnie potrzebuję takich ludzi do położenia samego tynku. Z jakich okolic są i gdzie robią?

    I jeszcze byłam ciekawa jak jest cena za samo tynkowanie i ewentualne drobne poprawki w kleju?
    Może ktoś poda jeszcze jakie miał oferty cenowe na taką usługę.?
    Ubezpieczenia

  12. #12

    Domyślnie

    Ja mam następującą ofertę: 16 za styropian, siatkę, klej 14 za tynk baranek 2 mm i malowanie farbą silikonową.

  13. #13

    Domyślnie

    Ocieplenie z zewnatrz styropianem 15 + klej itd za 55 zl/mkw

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony